Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-03-31 22:26:39

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Pytanie w mojej sprawie

Nie wiedziałem gdzie napisać, więc piszę tutaj. Dlaczego dostaję minusy za nic? Ok, na początku były uzasadnione i zgadzam się z nimi, ale te na końcu są zwykłym śmiechem na sali.

Offline

 

#2 2009-03-31 22:29:14

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Pytanie w mojej sprawie

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś - nie jesteś tutaj mile widziany... Chyba nie spodziewasz się równego traktowania, skoro tak perfidnie nas oszukałeś? Powiedz lepiej prawdę - jesteś owsikiem? Celowo zaatakowałeś nasze forum? Bo propozycja współpracy z CH, którą wysłałeś Mathiasowi musiała ci coś dać. Pewnie spodziewaleś się nowej "wojny" między tym forum, a CH. No cóż, nie wyszło ci...

Offline

 

#3 2009-03-31 22:31:07

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Pytanie w mojej sprawie

O czym Ty gadasz? Nie mam nic wspólnego z owsikiem! No dobra, nie jestem Salamanderem i zasłużyłem na minusa/minusy, ale może mi przebaczycie? Przecież zawsze Cię wspierałem... Przynajmniej Ty mi przebacz oszustwo.

Offline

 

#4 2009-03-31 22:35:10

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Pytanie w mojej sprawie

Czy ja dobrze widzę? Ty chcesz stawiać warunki? O nie kolego, ty nie masz absolutnie nic do powiedzenia. Owszem, wspierałeś mnie. Dlaczego? Doszedłem do wniosku, że tak ci było wygodnie, myślałeś, że w ten sposób ochronisz się przed karami... Byłeś w błędzie. Może nie jesteś owsikiem, ale z pewnością kłamiesz, mówiąc że nie masz z nim nic wspólnego. Owsik nie zaatakował przypadkowo, wszyscy dobrze o tym wiemy... Nie, nic ci nie przebaczę. Powiem ci wprost: brzydzę się takimi dzieciakami, jak ty...

Offline

 

#5 2009-03-31 22:37:21

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Pytanie w mojej sprawie

Nie, ja nie wspierałem Cię, żeby na tym skorzystać. I nie jestem owsikiem, przyrzekam. Jestem Zbroj z CH, tak dla zabawy postanowiłem się "wcielić" w Salamandra... Proszę, przebacz mi...

Offline

 

#6 2009-03-31 22:39:55

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Pytanie w mojej sprawie

Nie chce mi się z tobą dyskutować... Chyba nie mamy już o czym. Dobrze ci radzę - wynoś się z tego forum! Nikt ci tu niczego nie przebaczy, nikt ci tutaj już nie pomoże. I naprawdę mało mnie interesuje, co ty robisz dla zabawy. Teraz dla zabawy dam ci minusa, pasuje? Nie? Więc jazda stąd, najlepiej na zawsze!

Offline

 

#7 2009-04-01 15:03:31

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Pytanie w mojej sprawie

Czy ty naprawdę myślisz, że byłem na tyle głupi, by dać się oszukać? Od początku podejrzewałem, że coś z tobą nie tak. Dałeś się nakryć, gdy zaproponowałem arteemu wymianę, a ty nasłałeś owsika. Potem zachowywałeś się po prostu szczeniacko, nie chcąc podporządkować się reformom klanów. A więc spytałem się prawdziwego Jokera i prawda wyszła na jaw.
Jesteś plugawym oszustem. Wynoś się stąd. Nie mam zamiaru przebaczyć takiemu podszywaczowi. Próbowałeś splamić imię wielkiego moda z CH, a twoje ciągłe walki o bycie modem miały zapewne na celu jego zniszczenie (,,dla jaj", jak już powiedziałeś). Nie masz tu czego szukać.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2009-04-01 15:15:50

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Pytanie w mojej sprawie

To powiedz mi od kiedy jestes zbrojem od zawsze ? Czy konto mu ukradłeś jak to było ?


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#9 2009-04-01 22:38:01

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Pytanie w mojej sprawie

Próbowałeś splamić imię wielkiego moda z CH

Tak, chwalcie tego idiotę. Miałem swoje powody. Gdy zarejestrowałem się na CH jako Zbroj, Salamander dawał mi nieuczciwe warny, zwracałem się z tym nawet do tej ich debilnej administracji, która oczywiście wszystko olała, jak zawsze. Salamander to najgorszy mod, jakiego kiedykolwiek widziałem. Przyczepia się do nowych userów i myśli, że jest jakiś lepszy. Jest po prostu zwykłym durniem, ale zabawa w niego była przednia. To w sumie wszystko, co chciałem powiedzieć. Wierzcie sobie, lub nie, ale z owsikiem nie miałem nic, a nic wspólnego. To prawda, podałem propozycję współpracy po to, żeby CH miało prawdziwych przeciwników, którzy ich kiedyś dogonią, ale o jakichkolwiek atakach na to forum nie miałem pojęcia. Gdybym miał takie możliwości, to w życiu nie zrobiłbym tego tutaj, tylko na CH. Nikt z tego forum nic mi nie zrobił, więc działanie przeciw wam byłoby nielogiczne i głupie z mojej strony.

Offline

 

#10 2009-04-01 22:42:41

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Pytanie w mojej sprawie

Ty szumowino... I pomyśleć, że przez długi czas byłeś mi swojego rodzaju autorytetem. Pokazałeś duża wiedzę na temat Herosa, ale teraz widać, jakie jest twoje parszywe oblicze... Niedobrze mi się robi na myśl, że kiedyś mieliśmy wspólne zdanie na większość tematów...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask makijaż permanentny Gdynia przegrywanie kaset vhs poznań http://www.informacjegdansk.pl/ medycyna tropikalna warszawa