Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2009-04-01 23:06:26

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Pytanie w mojej sprawie

Drago napisał:

Ty szumowino... I pomyśleć, że przez długi czas byłeś mi swojego rodzaju autorytetem. Pokazałeś duża wiedzę na temat Herosa, ale teraz widać, jakie jest twoje parszywe oblicze... Niedobrze mi się robi na myśl, że kiedyś mieliśmy wspólne zdanie na większość tematów...

No prosze... a ja od poczatku mialem go za ostaniego h*ja... takie gnidy da sie wyczuc na kilometr! Bana mu! Za takie podszywanie i oszukiwanie wszystkich, nalezy sie ban!


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#12 2009-04-02 14:19:59

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Pytanie w mojej sprawie

Czy naprawdę twoim zdaniem niczego nam nie zrobiłes? Och, tak, pomijając podszywanie sie pod inną osobę, oszukanie forum, działanie na naszą szkodę... No, poza tym i swoim szczeniackim zachowaniem nic nam nie zrobiłeś.
Naprawdę, głęboko gdzieś mam twoje motywy. Oszukałeś mnie i całe moje forum. Nie zasługujesz na przebaczenie.
Jeśli naprawdę nie nasłałeś owsika, to kto to zrobił, hę? Tylko trzy osoby wiedziały o mojej propozycji: ja, ty i artee. A uwierz mi, że ja na pewno bym nie nasłał na samego siebie spammera. A artee? Samo to, że zgodził się na wymianę, wyklucza go z kręgu podejrzeń.

działanie przeciw wam byłoby nielogiczne i głupie z mojej strony.

No, to by do ciebie pasowało, Zbroj. Przez te pół roku pokazałeś, na co cię stać pod względem głupoty.

EDIT:
Stasek93 i Drago: po raz pierwszy się w czyms zgadzacie . Może to czas na zawarcie pokoju?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#13 2009-04-02 17:12:41

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Pytanie w mojej sprawie

Mathias napisał:

Stasek93 i Drago: po raz pierwszy się w czyms zgadzacie . Może to czas na zawarcie pokoju?

Ja wohl, her obernsthurmbanpfuhrer! Ja jestem ZA. - a takze jestem za banem dla pseudo Jockera!


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#14 2009-04-02 22:05:48

Yautja

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 41
Miasto: Twierdza
Kampania: Wojenny zamęt
Jednostka: Wilczy rycerz
Bohater: Crag Hack

Re: Pytanie w mojej sprawie

No proszę, a jednak koleś okazał się wrednym typem. Nie spodziewałem się tego po nim, ale w sumie nie chcę, żeby był banowany. I tak jest skończony na forum, co pokazały wypowiedzi wszystkich powyżej, nawet Drago, który wcześniej sprzyjał temu oszustowi. Szczerze mówiąc coś mi od początku się w nim nie podobało. Z jednej strony udawał "mędrca", a z drugiej non stop się kłócił i szukał zaczepki. A Ty, Magyar, wiem dlaczego żądasz dla niego bana - bo go nie lubisz (teraz w sumie go już nikt nie lubi) za to, że kiedyś się z Tobą... hmm... bawił.

Offline

 

#15 2009-04-02 22:07:44

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Pytanie w mojej sprawie

Dzięki! Też jestem za tym, żeby mnie nie banować. Przynajmniej Ty stoisz po mojej stronie.

Offline

 

#16 2009-04-02 22:09:22

Yautja

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 41
Miasto: Twierdza
Kampania: Wojenny zamęt
Jednostka: Wilczy rycerz
Bohater: Crag Hack

Re: Pytanie w mojej sprawie

Co? Po twojej stronie? Zjeżdżaj ode mnie, bo śmierdzisz oszustwem! Jeśli myślisz, że cię "zrozumiałem" (o ile to w ogóle możliwe), to się pomyliłeś. Wyraziłem tylko swoją opinię. Nie rób sobie złudnych nadziei, dla mnie też jesteś niczym.

Offline

 

#17 2009-04-02 22:10:54

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Pytanie w mojej sprawie

Ale to było for fun! Nie miałem zamiaru wyrządzić nic złego temu forum! Chciałem, żeby dureń Salamander dostał nauczkę, to wszystko!

Offline

 

#18 2009-04-02 22:15:04

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Pytanie w mojej sprawie

A wiesz, co ja mogę Ci "for fun" zrobić? Idź do jakiegoś psychiatry i tam się wyżalaj, jak widzisz NIKT nie ma ochoty czytać twoich marudzeń... Zrobisz nam wszystkim wielką przysługę, jeśli znikniesz raz na zawsze z tego forum. A skoro prawdziwy Salamander tak ci podpadł, to dlaczego nie wyjaśnisz sobie tego z nim sam na sam, np. przez gg? Wiesz co zrobiłeś? Wykorzystałeś to forum, jak jakieś narzędzie, tylko po to, żeby się odwdzięczyć Salamanderowi... I wyobraź sobie, że to jest coś złego...

Offline

 

#19 2009-04-02 22:16:25

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Pytanie w mojej sprawie

No dobra, wykorzystałem to forum, ale nie miałem na myśli niczego złego! Przynajmniej Ty mi pomóż i mnie zrozum...

Offline

 

#20 2009-04-02 22:20:35

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Pytanie w mojej sprawie

Przyjemniaczek... Ze śmiechu prawie spadłem z krzesła... JA mam CI pomóc? Za to, że nas wszystkich, łącznie ze mną, oszukałeś? Nie wiem, dzieciaku, w jakim świecie żyjesz, ale wiedz przynajmniej tyle, że u mnie straciłeś wszystko. Nawet się do mnie nie odzywaj, bo jedyne, co zyskasz, to dodatkowe minusy na twoim koncie, a przypominam, że brakują ci tylko 2 do pożegnania się z forum. Najlepiej wynoś się stąd, zanim będzie cię trzeba usunąć. Weź sobie dużo wolnego, może coś przemyślisz i zrozumiesz, ale nie licz na to, że kiedykolwiek zapomnę o tym, co zrobiłeś. Więc, wynocha stąd!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba i zbiorniki betonowe Knurów