Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2009-04-04 13:48:04

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Dace vs Sorsha

Mathias napisał:

Ale zauważ, że różnica między Dowodzeniem a Taktyką nie jest tak duża dla osoby, która często obcuje z obydwoma skillami.

Jest duża Rzekłbym nawet - ogromna. Od taktyki nie znajdziesz niczego lepszego, no może ew. logistykę, od dowodzenia już znajdziesz lepsze skille - ot, choćby płatnerstwo, skut. ataku, łucznictwo, magię powietrza, magię ziemi i właśnie taktykę i logistykę Armii się często nie miesza, nieumarłych też do armii raczej nie dajesz (chyba, że mają ogromne znaczenie, coś w stylu dużej ilości upiornych rycerzy, wtedy dałbym je do armii, bez względu na morale pozostałych jednostek ), poza tym istnieje sporo artefaktów od morale, a za jednostki z jednego miasta i tak mamy punkt na plusie. A widziałeś kiedyś artefakt od taktyki? Ja nie Taktyka jest cenniejsza, a to, że rycerz może ją później mieć - jest tu zupełnie bez znaczenia. Władca też może mieć dowodzenie, więc jesteśmy w punkcie wyjścia. Możemy oceniać tylko początkowe skille - dalsze są kwestią zupełnie losową, na którą wpływu raczej nie mamy Dace jest po prostu lepszy.

Offline

 

#12 2009-07-03 15:04:53

 Talscire

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 468
Miasto: Bastion
Kampania: Ostrze Armaggedonu
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Ivor
Magia: Wody

Re: Dace vs Sorsha

Ja daję głos na Sorshę.
Miałem dać na Dace'a, ale po przeczytaniu teorii Rozbójnika i Mathiasa rozmyśliłem się i zagłosowałem na Sorshę.

Offline

 

#13 2009-07-04 22:48:09

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Dace vs Sorsha

Dla mnie sprawa przedstawia sie jasno,specjalizacja nie daje az tak duzo,a dace ma lepsze skille,mozliwosc rozwiniecia w pierwszych dniach taktyki daje olbrzymia przewage,pozatym,zadko sie zdaza,ze mamo okazje przylaczyc do swojej armii na tyle silne oddzialy,by oplacalo sie je zamienic za swoje,pozatym,musiala byc to laczona armia z az 3 miast,lub z nekropolii,dopiero wtedy nasze morale jest dokuczliwe.lecz na mapie przygod jest tak duzo obiektow i artefaktow poprawiajacych morale,ze szkoda miejsca na dowodzenie.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#14 2009-07-14 12:12:54

Soran

Przestępca

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-07-11
Posty: 63
Miasto: Loch, nekro,twierdza i bastion

Re: Dace vs Sorsha

Oczywiście Dace jest lepszy - czym ta cienka laska z zamku chce pobić TAKTYKĘ u Dace?

Mathias: UPOMNIENIE za dyskryminację Zamku...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs poznań