Tajemnice Antagarichu | Heroes 1,2,3,4,5,6,7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1,2,3,4,5,6,7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie

Ciekawostki Heroes 3

Właściciel karczmy szepcze Ci do ucha:

#1 2009-04-19 11:15:33

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Wersja finalna. Tutaj można zgłaszać błędy i sugestie

I otóż stało się strona już według mnie jest ukończona, zweryfikowana w google i pododawana do największych polskich wyszukiwarek. Wersja finalna jak każdy zauważy wygląda bardzo dobrze. Starałem się, aby strona działała także bardzo dobrze i niezawodnie, nie ma w niej żadnych obcych skryptów javascript oraz darmowych komponentów. Wszystko jest zrobione tak, by działało niezawodnie i przeglądanie strony było całkowicie bezpieczne.

Choć jest jeszcze sporo niedociągnięć to liczę na was userzy, że pomożecie mi je znaleźć i usunąć.
Stary alias o adresie http://h3mapy.xt.pl został usunięty w związku z planowanym przez serwis yoyo.pl usunięciu tej usługi. W zastępstwie starego aliasu został stworzony i zweryfikowany nowy alias (który może być także domeną) o adresie: http://heroes3.alias.pl. Co jest według mnie dużo lepszym adresem od poprzedniego.

Jeśli masz jakieś mapy to pisz do mnie na mail oraz PW, a także na GG. Mapy przyjmuje w archiwum rar z serwerów częściowo sprawdzających wirusy np. hosting plików http://mediafire.com, który sprawdza pliki w poszukiwaniu wirusów zanim będzie można je ściągać.

Konto admina jest zablokowane. Dopóki zrobię kategorię użytkowników tak się utrzyma. Konto admina będzie dostępne tylko dla kilku osób, na razie nie ma tam dużo czasu na modernizację panelu administratora. Nie ma tam na razie żadnych większych możliwości. W planach będzie zrobienie panelu z większymi możliwościami, ale tylko do modernizacji treści strony.

Strona obecnie jest wyczerpująco zabezpieczona. Nie ma także żadnych wyskakujących pop-upów zrobionych przeze mnie, tylko reklamy serwisu yoyo.pl które łatwo można wyłączyć.

Oraz ogłaszam, że w trakcie prac jest następna strona o Heroes 3, poświęcona informacjom o grze Heroes 3. A może i nawet innych edycji Heroes od 2 do 5. Tutaj pozwolę sobie na zasygnalizowanie, że znajdzie się tam dwie więcej dogodności - czat i news system z komentarzami. Może nawet galeria (miniatury galeria właściwa i efekt ajax-owy przy maksymalizowaniu zdjęć).

@28.04.09
Darmowy alias.pl został usunięty z uzasadnionych obaw. Wszelkie problemy zostały usunięte - hasło ftp zmienione oraz przejrzane zabezpieczenia.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-04-28 14:26:15)

Offline

 
Rangi i tytuły
Zobacz: Komnata Prestiżu

Ludność cywilna
Włóczęga
Przybysz
Obywatel

Armia Królewska
Rekrut
Szeregowiec
Tropiciel
Wojownik
Dowództwo
Generał
Heros

Władze
Strażnik
Hetman
Król
Ranga karna
Przestępca
Nasi Sojusznicy
Zobacz: Sala Tronowa

Akademia Wojny - Heroes of Might and Magic III
Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic.
www.disciples.pl
Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Zapraszamy na nasz portal gamingowy
Zobacz: e-Gildia Graczy

e-Gildia Graczy
Odwiedź także nasz profil na Facebooku!
Motta naszych użytkowników
Zobacz: Hala Sław


Zaprzyjaźnione kanały YouTube
Kanał MJOdorczuka
I tak nie ogarniesz...

Kanał Xena
Co tu dużo mówić?Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciekawe stylówki Zephyr 550 belora na sprzedaż Prawnik Poznań Klinika medycyny estetycznej popularne rasy psów w polsce zaproszenia-recznie-robione.eu wolne apartamenty Świnoujście