Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-05-12 23:36:50

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Prace nad stroną - biblioteka heroes 3 przedłużają się.

W związku z tym, że ostatnio mam mało czasu, a będę mieć jeszcze mniej - zbliża się czas 2 tury sesji egzaminacyjnej, które prawdopodobnie nałożą się razem z praktycznym egzaminem na prawo jazdy - to ogłaszam, że ukończenie strony, może się przedłużyć o kolejny miesiąc. Conajmniej. W tym weekendzie mam 1 zaliczenie, a we wtorek teorię z prawka. Więc chcąc nie chcąc muszę przerwać pracę nad stroną.

Jednak informuje o wprowadzonych na testowym serwerze Krasnal 2.7 udoskonaleniach pracy strony, oraz poprawy wyglądu strony oraz czcionek. Został wprowadzony pomyślnie system łatwych linków - zamiast index.php albo index.html jest index, jest kontakt zamiast kontakt.php. Oraz mam już sposób na określenie nagłówka maila (w końcu przestanę szukać wiadomości po Spamie w Gmailu). Oraz mam usprawniony skrypt na sprawdzanie maili do już istniejącej strony H3Mapy.
Wraz z wprowadzeniem biblioteki na serwer, uproszczę linki w H3mapy (bez zmiany głębszych), wprowadzę większe ograniczenia na księgę gości - limit czasu oczekiwania na napisanie następnej wiadomości na 24 godziny (nikt normalny nie piszę 2 wiadomości do jednej księgi gości jednego dnia), oraz kilka funkcji PHP na księgę gości (która jest już wyjątkowo dobrze uzbrojona).
Ostatnio usuwałem 8 STRON SPAMU. Aż sam się zdziwiłem. Prawdopodobnie jednego spamera. Który od około 18 kwietnia nieprzerwanie do 8 maja słał bez przerwy spam. Z częstotliwością minimum 4 godziny. Nie liczyłem ilości tego typów spamów, ale chyba wobec takich natrętnych pisarzy, będę kategorycznie blokował dostęp całkowicie do serwisu poprzez zabezpieczony plik konfiguracyjny. Jedna linijka i już jak lżej na sercu.

Oto screen - fragment strony - dzisiaj robiłem małe porządki ze stroną.
http://www.h3mapy.yoyo.pl/grafika/screen.JPG

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-05-13 21:40:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce medycyna tropikalna warszawa