Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-05-15 15:54:01

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

PageRank strony UPGRATE PR = 2

Ledwo kilka dni temu pisałem o zadowalających wynikach indexowania strony w wyszukiwarkach internetowych z wyłączeniem wyszukiwarki yahoo.com. To po kilku dniach dowiedziałem się o bardzo interesującej rzeczy jaką jest wyższa pozycja Page Rank strony w google.

Nijak nie mogłem dodać tej wiadomości do poprzedniego postu. Gdyż tam opisywałem pod jakimi słowami kluczami można mnie odnaleźć - następnie tutaj opiszę kilka innych ciekawych spraw dotyczących strony - takie jak ilość backlinków czy proporcje słów kluczowych:

Page Rank strony wynosi 2 na 10. Wcześniej było 1.

Oraz ilość backlinków do strony wynosi 180. Pisząc kolejne posty w tym forum typu: Heroes 3 Mapy Autorskie Download tworzę kolejne backlinki do strony, które zastaną dodane do bazy pozostałych dopiero po pewnym czasie.
Tutaj znaczenie duże ma tworzenie tzw. Anchor textu. Czyli opisu linku - który opisuje stronę.
Tutaj zastosowałem " H3mapy ... " to jest przykład bardzo dobrego zastosowania tej zasady. Silnik indexujący Google'a natrafiając taki link bez trudu określi przydatność takiego linku oraz stworzy mi kolejny backlink.
Zaś linki typu odwiedz mnie - nie będzie dobrym sposobem na zapewnienie sobie dobrego zaindexowania. Nikt nie szuka w google pod frazą: "odwiedź mnie". To przecież się nie trzyma całości.

Więc podsumujmy (ile mamy backlinków):
W sumie: 193. Google: 53. Netsprint: 5.

Raport słów kluczowych
Znaleziono w sumie 307 wyrazów na stronie www.h3mapy.yoyo.pl

Uzyskano przy pomocy strony: http://www.google-pagerank.pl/

Nadal nie mam pełnych statystyk - ile razy strona została odwiedzona. Są to statystyki udzielane dzięki YoYo.pl, silnik statystyk oparty jest o jakiś tam OpenSource'owe rozwiązanie. Postaram się do tego dogrzebać. Pozostaje mi tylko zająć się poważnie 2 stroną - oraz dodać katalog map i kilka usprawnień strony  obecnej.
Kopia bezpieczeństwa strony wykonana dnia 14.05.09r. Następna kopia planowana jest na wrzesień oraz po wprowadzeniu tych kilku dodatków.
Edycja strony będzie przeprowadzana w czasie rzeczywistym - bez wyłączania strony z ruchu. Oraz z uwagą by nie zniszczyć żadnej z części strony przy edycji.

Oraz mam sposób na prawdopodobnie zwiększenia PageRank - lub jego nieutracenia poprzez tak zwane "Farmienie Linków" które nieopatrznie zastosowałem w Historii Forum.
No i znalazłem sposób na ulepszenie tej wady.
Nieindexowanie wybranych linków, i zajmę się tym w trybie priorytetowym. Efekty zobaczymy za około dwa-tygodnie bądź krócej. Nie wiem jak szybko działa robot wyszukiwarki Google i innych.

###
Licznik który wstawiłem na stronie nadal wskazuje 1. Chyba jest to spowodowane tym, że ranking pagerank jest na granicy "o włos". Między 1 a 2. Może się później ustabilizuje. Trzeba zająć się popularyzacją strony wśród graczy, a nie tylko wyszukiwarek.

##
Licznik PAGERANK i inny baner zostały usunięte, gdyż instalowanie czegokolwiek obcego na serwerze (obsługującego javascript jest niekorzystne - wzrost był obserwowany przed tymi zmianami - a później spadł z 2 na 1 - PR.
Oraz informuje że nie będę korzystał z toplist stron o heroes oraz systemów dolinkujących (serwisy spamerskie) oraz katalogów stron (tych śmieciowisk spamu nikt nie odwiedza).
Przyjmę starą technikę - powolnego wzrostu. Niedługo więcej o tym powiem na swoim blogu.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-05-22 09:01:31)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click here studio kopiowania kaset mokotów https://nerko.pl/ przegrywanie kaset studio woj. kujawsko-pomorskie różne wylewki