Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-07-12 21:00:00

interchecker

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 3

Pagerank [ZREALIZOWANY]

Radziłbym przyjrzeć się uważnie temu:
http://www.mypagerank.pl/narzedzia,fake_pagerank (wpisz www.herosy3.pun.pl)

Według tej strony pagerank tego forum może być fałszywy, co oznacza, że niedługo google może zablokować indeksowanie strony.

Zweryfikujcie swoje linki oraz sprawdź w narzędziach google dla webmasterów

Pozdrawiam
internauta

Ostatnio edytowany przez interchecker (2009-07-12 21:01:28)

Offline

 

#2 2009-07-12 22:55:29

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Pagerank [ZREALIZOWANY]

Nie znam się na tym najważniejsze że AW ma cacy heh


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#3 2009-07-12 23:12:32

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Pagerank [ZREALIZOWANY]

Pod wynikiem było napisane, że niekoniecznie jest prawdziwy, po drugie dlaczego Google miałoby "niedługo" zablokować indeksowanie strony, skoro nie zrobiło tego do tej pory (a ten pagerank na forum jest już jakiś czas)? Skoro do tej pory wszystko było w porządku, to szczerze wątpię, czy cokolwiek się w tej kwestii zmieni, zresztą to Mathias ma w tej sprawie głos i wypowie się z pewnością, gdy wróci.

Offline

 

#4 2009-07-13 21:42:36

interchecker

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 3

Re: Pagerank [ZREALIZOWANY]

Chodzi o to, że wskaźnik pagerank jest generowany właśnie przez google. Jeżeli więc ktoś próbuje podwyższyć sobie go za pomocą niedozwolonych narzędzi - google po pewnym czasie może zablokować stronę w swoim indeksie i nie będzie ona w ogóle widoczna w przeglądarce.
I jeszcze jedno - google aktualizuje pagerank nie częściej niż co parę miesięcy. Tak więc dobrze może być do następnej aktualizacji.

Ja ze swojej strony chciałem tylko pomóc i użyczyć informacji - aby forum nie miało problemów
Pozdrawiam
internauta

Offline

 

#5 2009-07-16 08:54:21

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Pagerank [ZREALIZOWANY]

O ile dobrze pamiętam jest kilka innych rzeczy, jakich nie należy robić, aby nie być usuniętym z indexu. Pagerank nie jest zbyt wiarygodnym odzwierciedleniem jakości. Wiele czytałem o tym, jakie techniki 'wyrafinowane'. Ja przypuszczam, że jest to wina silnika forum oraz dużej liczby postów.
Czytałem, że google banuje za ukryty tekst, napychanie 'celowe' przez słowa klucze czcionką o najmniejszym kroju 1px oraz o kolorze tła. Robienie stron specjalnie pod roboty wyszukiwarek (idiotyzm) oraz wiele innych podsuwających odwiedzającym i robotom wyszukiwarek całkowicie inne treści. Co jest oczywiście banalne do wykrycia.
Zaś, pagerank to jest zbyt mało dobrym wskaźnikiem jakości strony - w dużej mierze to jakość i ilość linków, ale PageRank to jak mawiają pracownicy Google - zależny jest od miliona zmiennych.

Pierwszym wskaźnikiem tego, że coś jest nie tak, jest częstość występowania słów kluczowych w treści strony i tego gdzie w kodzie HTML są one umieszczone. Jeśli więcej niż 10% występuje dane słowo kluczowe to już można się martwić. Powyżej 20 % to już nie jest normalnie. Bezpieczna granica 2-7% częstości występowania słów kluczowych.

Swoją drogą dzięki za post. Może pogadam z Mathiasem jak wróci o katalogach stron oraz toplistach.

Offline

 

#6 2009-07-19 09:46:49

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Pagerank [ZREALIZOWANY]

Jesteście wy normalni? JA nigdy nie używam nielegalnych narzędzi. Po 1. dlatego, że się na tym nie znam, po 2. sam jestem przeciwnikiem hakerstwa.

Ale dzięki, interhecker, że mi powiedziałeś o tych brednIACH.

Edit: Ten durny program pokazuje, że Zakon Swiatła też oszukuje w PR.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2009-07-24 23:26:53

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Pagerank [ZREALIZOWANY]

Wracając do PageRanku, ban jest za:
Przyczyny nakładania bana:
* Ukryty tekst -> div style=display:none i masa fraz ;p
* Ukryte linki -> to samo tylko linki
* Za dziesiątki tys. subdomen -> po zakładanie wiele subdomen i waląc ich linki wszędzie, np. każdy link na tych samych stronach (X( subdomen) * Y (katalogów) == SPAM)
* Doorway Page’s -> czyli tworzenie stron przejściowych,tzw. intro, kiedyś popularne
* Przekierowania -> np. masz starą stronę robisz przekierunkowanie na inny adres, to nie jest dobre, lub robisz kilka spamerskich stron na pozycjonowanie fraz, które koncentrują ruch do jednej strony. nielegalne.
* Cloaking -> podstawianie innych stron robotom wyszukiwarki, w pliki robots.txt
* Strony stworzone tylko dla wyłudzenia pieniędzy (niektóre PP), MFA (Made For AdSense). -> po prostu strony stworzone do wyłudzania, pełne wirusów, screensaverów z dodatkami, programów z pluskwami etc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
makijaż permanentny Gdynia