Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-07-22 12:53:00

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Update strony 22.07.09

Strona została dość sporo rozbudowana:
* podstrona na statystyki forum i strony,
* kategoria multiplayer, mathias mnie o to prosił,
* poprawiony błąd z występowaniem historii forum,
* planuje także historię strony.

Niedługo w najbliższym czasie planuje migrację części danych do bazy danych mysql. 75MB za darmo żal nie wykorzystać, na ftp mam tylko 100MB.

Na razie jest jeszcze kilka błędów wynikających z pracy Notatnikiem i domyślnym zapisem w formacie ASCI. Potrzebuje ISO-8859-2 (pl). Ale to kwestia kilku edycji.

Informuje po raz kolejny materiały na stronie multiplayer.php będą dostarczane przez Mathiasa. I jest to tylko kwestia wstawienia odnośników.

* Planuje wprowadzić proste linki, bez rozszerzenia .php. Postaram się zrobić to dziś.
* Niedługo kolejne wiadomości po znakach ***.

Koniec newsa
***********************************************************
Teraz w planach mam kolejne rzeczy:
* księga gości: moderowana z wyłączonym html-em oraz ograniczeniem do 100 znaków z panelem w panelu administratora,
* skrypt imienin oparty o php i mysql, z wyszukiwarką kiedy dana osoba ma imieniny w panelu administaratora,
* ogólne dobracowanie wyglądu panela administratora w oparciu o funkcje z pliku z funkcjami ;p,
* dodanie shoutboxa własnej produkcji na 20 ostatnich postów wyświetlanych,
* czekam oczywiście na wasze sugestię, które pozwolą ulepszyć stronę www,
* powstała strona multiplayer, specjalnie na potrzeby nadchodzącego finału, w wolnym czasie postaram się zebrać informacje już  rozegranych rozgrywkach oraz ich zamieszczeniu na tej stronie,
* planuje rozszerzenie tagów w pliku nagłówkowym: o kilka słów kluczowych więcej występujących na stronie, w tym celu posłuże się analizatorem częstości występowania słów na stronie/stronach.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-07-31 10:43:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl