Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-07-31 15:54:43

interchecker

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 3

Licznik odwiedzin [ZREALIZOWANY]

Irytuje mnie zainstalowany na forum licznik odwiedzin.

Otóż nie pokazuje on faktycznej liczby odwiedzin przez użytkowników, tylko pokazuje ile razy strona została wczytana!
Wystarczy wcisnąć F5 i w liczniku zostanie dodana kolejna wizyta (w dodatku dla każdej otwieranej podstrony!). Bezsens. Wystarczy przeglądnąć parę tematów - a licznik pokaże 20 odwiedzin...

Jest sporo darmowych liczników, które naprawdę pokazują ile osób mogło nas odwiedzić.

Można również skorzystać z licznika dostępnego na stat24.com (z tego co się zorientowałem, forum posiada statystki w tym portalu).

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez interchecker (2009-07-31 15:57:56)

Offline

 

#2 2009-07-31 16:48:46

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Licznik odwiedzin [ZREALIZOWANY]

Licznik dawno miał być zmieniony, przy wskazaniu 99.999 odwiedzin. Lecz nie jest jednak zmieniony, widać Mathias miał powody, dla których licznika nie zmienił.
Ale przydałaby się zmiana.
I zgadzam się z postem poniżej :>

Ostatnio edytowany przez Hírador (2009-07-31 16:50:23)

Offline

 

#3 2009-07-31 16:48:59

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Licznik odwiedzin [ZREALIZOWANY]

Jeżeli to jest prawda to Mathias zmień to, bo jest to zwykłe oszukiwanie ludzi, może nieświadome, ale trzeba być w porządku. Już mnie kiedyś zastanawiało jak forum jakby nia patrzeć mniejsze niż AW z mniejszą ilością reklam i mniejszą pozycja w googlach może mieć 3 razy więcej odwiedzin.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#4 2009-07-31 20:14:07

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Licznik odwiedzin [ZREALIZOWANY]

Mała pomyłka strona jest dodana do statystyk google analitycs które są o wiele wydajniejsze i nie dostarczają informacji niejasnych.
Raporty są zamieszczane na bieżąco. Aktualnie jest pierwszy miesiąc statystyk na mojej stronie i w link jest też w dziale Scena Internetowa.
Strona jest od około 30 dni w tych statystykach.

Offline

 

#5 2009-08-02 14:14:09

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Licznik odwiedzin [ZREALIZOWANY]

Ojej, pozwijcie mnie do sądu!
Interhacker, po raz ostatni toleruję takie tematy w dziale Pomysly. Jeśli chcesz coś tu umieścić, piszesz od razu konkretne linki, materialy, itd. A narzekanie w stylu ,,irytuje mnie" do mnie na PW. Jakoś Cohen nie robi nowych tematow z powodu każdej byle "irytacji", a pomaga mi bardzo, przez PW oczywiście. O tym rzekomym oszustwie, jak już Majer pięknie mnie oskarżył, wiedziałem od kiedy mam stat24. I nie wiem, czy nie czytacie newsów czy co, ale miałem zamiar wprowadzić wiele poprawek. I oczywiście licznik bym usunął. Ale w tej sytuacji wyszło, że jestem oszustem i okłamuję userów. Dzięki!

P.S. Majer, jak widzę nie umiesz wykorzystywać dodatkowych pól. Usuwam je. Temat zamykam, a Interchackera na przyszłość proszę o pisanie mi skarg na PW.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click here medycyna tropikalna warszawa