Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2007-10-29 13:54:09

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Trochę nowości

Po rozłamie w Sieci i skasowaniu wielu moich for zająłem się tym na nowo. Na początek parę dobrych wiadomości, jeśli chodzi o obciążenie trznsferu:
1) skasowałem obrazki obok nazw działów;
2) skasowałem linki do nieistniejących już for należących niegdyś do Sieci;
3) wyłączyłem galerię, ponieważ nikt jej nie używał.
Dodatkowo umieściłem na forum:
1) nowy regulamin(v. 2.31) radzę się zapoznać!;
2) licznik stat24;
3) nową tabelę kar, którą powiększę.
Oraz jeśli chodzi o TopListy, jeśli zamiast nakliknąć na baner, wciśniemy nazwę działu, wyjdzie na jedno .
Niedługo odbiorę możliwość pisania co drugiego posta, dzięki czemu jeden punkt regulaminu będzie niemożliwy do złamania Nie wiem, czy płakać, czy się cieszyć .

No, to tyle. Pozdrawiam.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2007-10-30 19:27:15

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Trochę nowości

Mathias napisał:

Niedługo odbiorę możliwość pisania co drugiego posta, dzięki czemu jeden punkt regulaminu będzie niemożliwy do złamania Nie wiem, czy płakać, czy się cieszyć ..

też nie wiem


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#3 2007-11-09 13:38:06

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Trochę nowości

Następne nowości:
1. Tak, jak zapowiadałem, odebrałem możliwość pisania dwóch postów pod rząd. Więc eraz do was pytanie, userzy: Czy zostawić ten punkt w regulminie, czy skasować?
2. System Wymiany Banerów został skasowany z trzech powodów:
   a) był zbyt ciężki dla przeglądarek;
   b) czasami wyskakiwały strony erotyczne;
   c) upłynął już czas, w jakim mieliśmy korzyści z wymiany.
Moim zdaniem to dobrze.
3. Jak zauważyliście pewnie, w działach pojawiają się tematy ,,Śmieci - [nazwa]". Zacząłem globalne porządkowanie forum. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc, możemy porozmawiać.
4. Z powodu bałaganu w Koszu, podzieliłem go na dwie części: Kosz, czyli stara część i Archiwum.
5. Ostatnio dokonałem jeszcze niewielkich przeróbek w regulaminie, więc poczytajcie. Dotyczy to głównie linków do innych stron. WAŻNE!!!!!!!
6. Dla jeszcze lepszego działania shout box'a ostatnimi czasy zacząłem pomniejszać maksymalną liczbę postów. Najpierw ze 100 zrobiłem 40, a teraz w naszym pudle mieści się tylko 20 wiadomości. Teraz znacznie łatwiej będzie go przeglądać. Ponadto zmniejszyłem też maksymalną ilość znaków w nim z 300 na 100.
7. Nawiasem chciałbym powiedzieć, że wczoraj w nocy pokonaliśmy barierę 2000 postów!!!!
8. Jeden z działów, który pozostał ze starej organizacji forum, a mianowicie ,,Nowe Informacje" zmieniłem na inny ,,Nowości ze świata Heroes 3". Sprzed reorganizacji zostały jeszcze 3 działy: Rekordy, Rady i Sugestie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nasza firma produkuje zbiorniki mapa fotowoltaiki różne wylewki