Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-05-11 20:42:40

CovertOp

Obywatel

3438705
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 9
Miasto: nie trawię tylko WŻ
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Tytan
Bohater: wielu

Kampanie Heroes Chronicles

To będzie mój pierwszy poważny wątek na tym forum, więc uwaga..
Od razu powiem, że poświęciłem już jakiś czas na zgłębienie tego problemu, ale do niczego nie udało mi się dojść Mam nadzieję, że tutaj znajdzie się ktoś, kto pomoże mi rozwiązać problem, ew. wspólnie do czegoś dojdziemy

A pytanie brzmi: "Jak otworzyć pliki kampanii Heroes Chronicles?"
Której części dokładnie? Nie ma znaczenia...

Żeby uniknąć niepotrzebnych postów, od razu dodam najważniejsze info:
-mam podstawową wiedzę/znam się na edytorach
-potrafię rozpakować pliki, w których pliki kampanii się znajdują
-otworzenie i manipulowanie kampaniami z normalnych kampanii (RoE, AB, SoD) jest bezproblemowe
-przy próbie otwarcia kampanii Heroes Chronicles (przy użyciu dołączonego do h3 edytora kampanii) wyskakuje error "Niewłaściwa wersja pliku kampanii!  Wersja pliku = 7  Aktualna wersja = 6"
-wg mnie error wynika z faktu, że między kampanią zwykłą a tą z chronicles są pewne różnice - chociażby to, że w chronicles nie ma mapki Antagarichu

Aha i dość ważna sprawa... nie uznaję odpowiedzi typu 'nie da się', chyba że zostanie przy niej umieszczona odpowiednio przekonująca argumentacja. Powód? Dostęp do tych plików umożliwia modyfikowanie treści kampanii - rzecz niezbędna przy zmianie wersji językowej. W ten sposób były polonizowane wszystkie części h3, więc chronicles zapewne też!

Zapraszam do dyskusji

Ostatnio edytowany przez CovertOp (2009-05-14 21:11:40)


Error 666: God not found

Offline

 

#2 2009-11-02 18:52:10

Serafin0007

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 7
Miasto: Lochy
Kampania: Krew Smoka
Jednostka: Czerwony Smok
Bohater: Mutare Drake

Re: Kampanie Heroes Chronicles

Otwórz po prostu poprzez edytor HoMM3: SoD. Kampanie HCh są właśnie na tym dodatku robione. Sam zacząłem tłumaczyć te kampanie z j. ang., więc wiem.


dziś została spacyfikowana przez policję manifestacja masochistów - jeszcze nigdy obie strony nie miały tyle frajdy z pałowania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl