Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

#1 2009-12-30 15:51:41

 FeestQ

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 156

Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Jak zauważyłem, forumowa zabawa w klany jest na topie . Widzę, że jest ona bardzo rozszerzona - różnorodne traktaty między klanowe, pojedynki, rangi, budżety klanów i wiele innych. Chciałbym przedstawić swój pewien pomysł, który wg mnie mógłby ulepszyć tą zabawę - otóż to każdy klan dysponowałby swoją armią (np. 2000 centaurów, 1000 elfów i inne jednostki z danego klanowego miasta).
Nad porządkiem w armiach czuwałaby specjalna, między klanowa komisja wojskowa, głównie złożona z wodzów klanów. Natomiast liczebność armii mogłaby ulegać zmianom z różnorodnych powodów :

1. W wyniku walk pomiędzy graczami - na forum wrzucałoby się screena, który przedstawia bilans strat po bitwie w grze, a następnie, na jego podstawie modyfikowano by ilość wojska danego klanu

2. Zakupu armii - za klanowe złoto można zwiększać armię

3. W nagrodę za forumową aktywność klanowicza - zwiększenie armii byłoby zależne
od poziomu aktywności, nawet w negatywną stronę (złe zachowanie klanowicza na forum - zmniejszenie armii)

Rozwinąłbym bardziej ten pomysł, ale chcę słyszeć wasze zdanie na ten temat. Na razie nie rozwijam, bo nie wiem czy wam się to podoba. Przedstawiałem już tą propozycję Mathiasowi, ale nie dał mi jeszcze odpowiedzi. Czekam więc na opinie od was, Drodzy Forumowicze .

Offline

 

#2 2009-12-30 16:25:06

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Z tym ze jest juz w sumie stworzony projekt gospodarki,ponadto czlonkowie klanow maga w pewnym stopniu dzialac samodzielnie,a otrzymywanego zlota jest za malo,za tygodniowy wykup armi posiadajac zamek trzeba zaplacic ponad 20k zlota,a zaden klan nie ma nawet 2k-to zly plan...zreszta jeszcze napewno pare zmian w klanach wejdzie...
Oczywiscie to tylko moja opinia...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#3 2009-12-30 16:26:16

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Można to jakoś fajnie zrobić, ale to nie takie proste jak się wydaje. Chyba że proporcje armii z aren, ale do tego dochodzą jeszcze czary i bohater. Dodatkowo do wszystkiego ystalić ceny itp. strasznie dużo zabawy, a nie wiem czy ktoś chce się w takie coś bawić.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#4 2009-12-30 18:33:07

 FeestQ

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 156

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Ceny oczywiście byłyby znacznie inne (o niebo mniejsze niż w grze) - to jest chyba logiczne. A bohaterów i artefaktów to w tym planie nie widzę - chodzi mi o same armie.

Offline

 

#5 2009-12-30 18:39:59

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Ja tego za bardzo nie widze ten plan trzeba bylo by dostosowac do funkcjonowania klanow-sporo roboty by przy tym bylo,bo w takiej formie watpie aby to przeszlo...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#6 2009-12-30 18:47:13

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Projekt nawet ciekawy, ale i tak do wprowadzenia by był później, bo trzeba by go dopracować w każdym szczególe.

Sam pomysł dobry, ale z wykonaniem to może być różnie.


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#7 2009-12-30 19:06:13

depek

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 24

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

ja jeszcze nie biore w klanowej zabawie udzilu, bo czekam na przyjecie. ale podoba mi sie taki pomysl, oczywiscie wszystko musialoby byc przemyslane, zarowno ceny armii jak i co z ta armia zrobic, co sie stanie gdy jakis klan straci armie, czy cos w tym stylu. Wydaje mi sie ciekawe

Offline

 

#8 2009-12-30 19:10:25

 FeestQ

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 156

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Mimo tego iż jestem nowy na forum i nie mam żadnego stanowiska, jestem gotowy pomóc w realizacji tego projektu. Ja, jeżeli chodzi o przygotowania nie widzę w tym nic takiego skomplikowanego - gorzej może być później, gdy zmieniać będzie się liczebność.

Ogólnie widzę to tak :
1. Sporządzenie Regulaminu Militarnego (mogę się tym zająć)

2. Powołanie komisji wojskowej złożonej z określonych forumowiczów, która będzie miała za zadanie utrzymywać ład w armiach, żeby żaden klan nie oszukiwał. Ilość armii danego klanu mogą sprawdzić wszyscy - tak samo, jak to jest w przypadku sztuk złota, które ma na swoim koncie dany klan.

3. Nadanie klanom armii, złożonych z jednostek z klanowych miast. Ich liczebność określona jest przez wodzów i klanowiczów, ale tak żeby były to raczej wyrównane wartości dla całości, jeżeli chodzi o poziomy jednostek (nie może być tak, że np. zamek ma 1000 pikinierów, a bastion 300 centaurów)

Jeżeli projekt, w czasie istnienia okazałby się niewypałem, to można go natychmiast wycofać, a złoto stracone na armiach, ponownie zwrócić klanom.

Offline

 

#9 2009-12-30 19:34:56

depek

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 24

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

wydaje mi sie ze zapomniales o jakiejs zaleznosci miedzy armiami klanow, bo jak armie maja byc tylko po to aby byly, to juz mamy gold klanowy:P armie sa od walki, wiec jakos to trzeba uwzglednic, np podczas wojny miedzy klanami

Offline

 

#10 2009-12-30 19:55:10

 FeestQ

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 156

Re: Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

depek napisał:

armie sa od walki, wiec jakos to trzeba uwzglednic, np podczas wojny miedzy klanami

To się uwzględni. W czasie pokoju armie są, ale nie pełnią one żadnej funkcji (zaznaczam tylko podczas pokoju). Można je jedynie zwiększać/uzupełniać za złoto, to już sprawa danego klanu.

Złoto klanowe ma tyle wspólnego z armia, że idzie jedynie na zwiększanie/uzupełnianie liczebności armii.

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Armie Klanów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz