Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-08-21 22:23:24

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Fabuła gry Heroes VI

Znamy już pewne podstawowe fakty związane z fabułą gry. Czas zebrać je w całość.

Zacznę od informacji podstawowej, tak jak na pozostałych portalach - wydarzenia z Heroes VI będą rozgrywać się 400 lat przed historią opowiedzianą w Heroes V. Wiadomo też, że akcja odbędzie się w świecie Ashan.

Opowiada dzieje rodzeństwa z Dynastii Gryfów - pięciu braci i wampirzej siostry. Legendarny archanioł, który zginął podczas Wojen Starszych Ras, wraca zza grobu z zamiarem zemsty. Pod pozorem przygotowań do nadciągającej inwazji demonów, jednoczy ludność Ashanu przeciw swym starożytnym wrogom. Wygląda na to, że Gryfowie będą musieli obronić świat przed owym upadłym aniołem...

W kampaniach ma pojawić się zaledwie 5 rodzajów miast. Do tej pory ujawniono trzy z nich: to Przystań, Nekropolia i Inferno. O pozostałych do tej pory ani słowa. Można tylko spekulować, którzy bohaterowie poprowadzą którą rasę. Każda kampania zawierać będzie po 4 misje, które można będzie wykonywać w dowolnej kolejności. Kiedy ukończymy wszystkie, odblokujemy ostatnią kampanię. Fabuła podobno ma nam dostarczyć przynajmniej 100 godzin rozrywki.

Pora na podsumowanie. Jakie elementy świata przedstawionego już znamy? (Ostrzegam, że nie wymieniam ich według szkolnego schematu, tylko tak, jak akurat pasuje do posiadanych przez nas informacji)
Czas akcji: 400 lat przed historią Heroes V
Miejsce akcji: świat Ashan
Bohaterowie: rodzeństwo - Dynastia Gryfów (pięciu braci i siostra wampirzyca), Upadły Archanioł
Rasy: 5 - Przystań - ludzie, Nekropolia - nieumarli, Inferno - demony, (nieznana), (nieznana)
Gwarantowany czas gry: około 100 godzin


Na temat fabuły porozmawiać można w dziale HEROES VI.

W pisaniu niniejszego posta posiłkowałem się informacjami z Jaskini Behemota i Kwasowej Groty.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nasza firma produkuje zbiorniki TS2 AI scam risk management makijaż permanentny Gdynia przegrywanie kaset vhs poznań https://listwymdf24.pl/mapa-strony/