Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-08-27 21:56:52

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Aktualności ze świata 21-28.08


Kolejny tydzień za nami. Kończą się wakacje. Czy w świecie HoM&M jest się czym martwić z tego powodu? Ostatnie wydarzenia mówią jednoznacznie: NIC Z TYCH RZECZY.

Gorączka Heroes VI trwa. Portale zbierają wszystko, co tylko pojawi się w sieci na ten temat. Wiemy coraz więcej, trudno już się w tym wszystkim połapać. Widać jednak, że powoli kończy się ten gorący okres pierwszych informacji i za niedługo będzie można usiąść i wszystko to ułożyć sobie w głowie.


Kolejne PIĘĆ portali dołączyły do współpracy z Cenegą związaną z promowanie gry King's Bounty: Nowe Światy. Już WSZYSTKIE aktualnie funkcjonujące serwisy dotyczące HoM&M otrzymały miano partnerów Cenega.pl: Tawerna, Akademia Wojny, Tajemnice Antagarichu, Jaskinia Behemota, Legendy Heroes, World of Heroes, Kwasowa Grota i Hall of War. Ponoć największe z nich (w tym również AW) mają zorganizować jakiś konkurs z tym związany. JareQ, admin Tawerny, napisał mi, że dostaną oni kilka egzemplarzy KB. Można więc wysunąć wniosek, iż to one będą nagrodami w owym quizie. Szczegóły poznamy zapewne niedługo.

Jakie inne istotne wieści chciałbym Wam przekazać, szanowna publiko?

Jaskinia Behemota otworzyła wczoraj dwa kolejne działy Dominium Heroes 3. Prace nad największą w Polsce bazą wiedzy o tej strategii trwają nieprzerwanie od wielu miesięcy.

Założyciel Tawerny - JareQ - zdradził, iż nowa wersja portalu ukaże się już we wrześniu. Ale póki co szczegóły całego projektu owiane są tajemnicą. Wiadomo, że od dłuższego czasu nie zamieszcza on już nic na starej stronce, a wszystkie newsy (m. in. z Heroes VI) wrzuca drugi admin - Luk.

Akademia Wojny świętowała wczoraj 4. rocznicę powstania. Z tej okazji Mbehemot podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do jej rozwoju. Pojawiła się także nowa ankieta i porcja map. Szczegóły Administrator zamieścił w swoim newsie.

Na Tajemnicach Antagarichu trwają prace nad Kompleksem Pałacowym. Część komnat została już wykonana. Uroczyste otwarcie nastąpi najprawdopodobniej w drugiej połowie września.

Z ShoutBox'a World of Heroes można wyczytać, że Wojrad i Black Mosses rozegrają swoje rozstrzygające spotkanie o 3. miejsce w III Turnieju Aren jeszcze w tym miesiącu. Zakończy to definitywnie zmagania w tych zawodach.

Administracja Hall of War umieściła na stronie powtórki i schemat turnieju Heroes V Arena z Konwentu Jaskini Behemota, który wygrał BlackMosses. Polecam obejrzeć!

To wszystko, co mam do przekazania. Powodzenia w nowym roku. Nie wiem, czy za tydzień pojawią się aktualności, ponieważ jutro wyjeżdżam. Może Mbehemot mnie zastąpi, a może uda mi się podejść w najbliższą sobotę do jakiegoś kompa. Tak czy inaczej: pozdrawiam, namaste i good luck! ;-)


News został umieszczony 2 godziny przed 28. sierpnia w związku z moim sobotnim wyjazdem.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotel El Ceibo Hotely Ise