Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-09-25 11:05:45

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Aktualności ze świata 4-25.09


Witajcie!

Kończy się wrzesień, nie obfitujący do tej pory w zbyt wiele wydarzeń. Chyba wszyscy musieli poukładać swoje sprawy w tym miesiącu (ja również). Aktualności nie pojawiały się przez ostatnie dwa tygodnie z prostej przyczyny - nie było za bardzo o czym pisać. Czas podsumować mijające trzy tygi w świecie HoM&M!


Kolejne informacje o Heroes VI nie powinny już nikogo zdziwić. Największe polskie portale o naszej strategii zamieściły kolejne screeny, wywiady, przecieki, etc. Warto w tym celu zajrzeć m. in. na Jaskinię Behemota czy Tawernę.


Wiadomość istotna dla wszystkich portali biorących udział we współpracy z Cenegą (a więc dla całej ósemki obecnie działających) - wczoraj miała miejsce oficjalna premiera King's Bounty: Nowe Światy, którą wszyscy reklamowaliśmy. Zapewne niejeden użytkownik nabędzie tę grę, gdyż po screenach i poznanych informacjach zapowiada się obiecująco. Ponadto w instrukcji gry, zgodnie z obietnicą Cenegi, mają się znajdować adresy do wszystkich serwisów uczestniczących w projekcie.


A teraz odnośnie poszczególnych stron:

Jaskinia Behemota obchodzi dziś swoje 12. urodziny. Największy portal o HoM&M w Polsce działa od 1998r. Z mojej strony najserdeczniejsze życzenia! Poza tym kilkanaście dni temu został wydany wrześniowy numer gazetki Czas Imperium. Warto wspomnieć, iż JB ma na swoim koncie swój własny wywiad z twórcą gry Heroes VI - firmą Black Hole Entertainment. Zostały również wprowadzone pewne modyfikacje w serwisie na stronie głównej.


Na Kwasowej Grocie pojawia się regularnie wiele nowych wiadomości związanych z H6, m. in. wyniki konkursu Ubisoftu na banner najnowszej części naszej sagi. Ponadto Acid Dragon założył na FaceBook'u oficjalne konto tego portalu.


Z kolei Tawerna może się pochwalić się statusem konsultanta prac nad Heroes VI oraz własnym wywiadem (zapowiadanym wcześniej) z Ubisoftem. Życie serwisu toczy się głównie wokół MM H6.


Na pozostałych stronach albo nie dzieje się nic, albo prace nad nowymi projektami trwają, lecz są utajnione. Warto również dodać, że prace nad ,,Zjednoczonym HoM&M" musiały zostać przełożone na październik, gdyż jestem zbyt zajęty modernizacją swojego forum. Przepraszam, jednak gdy wszystko ukończę, natychmiast zajmę się inicjatywą jedności naszego wirtualnego świata.


Do usłyszenia za tydzień. Pozdrawia, namaste i good luck ;-)!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Jesenice okres przegrywanie kaset studio woj. kujawsko-pomorskie Cajas de cambio Ford