Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

#1 2010-11-12 20:48:17

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

Wreszcie, po trwających od sierpnia pracach, mam przyjemność zaprezentować Wam zupełną nowość: Kompleks Pałacowy Królestwa! Jest to miejsce, w którym znajdziecie wiele interesujących rzeczy.
Póki co działa 7 z 9 przewidywanych komnat podstawowej kondygnacji:
--> Hala Sław (topka userów pod względem zasług - plusów)
--> Sala Tronowa (kontakt z Administracją, współpraca zagraniczna)
--> Komnata Pamięci (historia forum)
--> Komnata Podróżnika (filmy z H3, powstała już wcześniej, dodałem 5 nowych filmów)
--> Komnata Poezji (zbiór wierszy, opowiadań, recenzji i prezentacji fantasy)
--> Komnata Sztuki (obrazki związane z Heroes 3, Heroes 3 WoG, Heroes VI i King's Bounty: Nowe Światy)
--> Komnata Prestiżu (nowe rangi i awanse - zaraz opiszę szerzej)
Na start mamy wiele ciekawych artykułów, a to nie koniec prac. W ciągu najbliższych dni zostanie otwarta kolejna komnata - Komnata Kartografów. Wydaje mi się, że zainteresuje Was jej zawartość .

Tak więc mamy Pałac. Zamieściłem odnośnik w Menu oraz na Ka pi to lu. Stworzyłem także prosty DROGOWSKAZ pod menu głównym. Dzięki niemu można przenieść się do dowolnej komnaty, a także do Regulaminu forum oraz Klanów. Jeżeli będzie chcieli coś do Drogowskazu dopisać, również to tam wrzucę.

Kolejna, bardzo istotna sprawa, która burzy doszczętnie dotychczasowy porządek w Królestwie - zupełnie nowy system rang i awansów! Stare rangi za posty odchodzą do lamusa. Zastąpi je dziewięciostopniowa kariera: użytkownicy zaczynają, będąc byle włóczykijami, którzy pałętają się tu i tam. Z biegiem czasu, dzięki swoim staraniom mogą uzyskać obywatelstwo, pracę, dołączyć do klanu, rozpocząć działalność polityczną, militarną i gospodarczą, zdobywać uznanie i poważanie wśród innych mieszkańców tej krainy. Poza postami liczyć się będą m. in. punkty reputacji, staż na forum, uczestnictwo w projektach (Klany, Warsztaty i pochodne), a także zupełna nowość - punkty prestiżu. Te ostatnie są niezbędne do awansowania od pewnego momentu. Na czym to polega? Jak je zdobywać? Wszystko zostało pięknie opisane w Komnacie Prestiżu.

Dotychczasowe grupy użytkowników zostały zastąpione nowymi. Niestety, prywatność w klanach musi zostać zerwana, ponieważ nie da się zrobić takiego myku, aby osoby z tej samej grupy miały różne zezwolenia w ogladaniu działów (kwestia techniczna, kolejny mankament pun.pl ). Tak czy inaczej nowy system wymaga pracy i zaangażowania. Już nie wystarczy nabijać. Trzeba się postarać.

Zapewne zauważyliście, że nad działami forum pojawił się komunikat. Jest to wiadomość od Władz Królestwa, która pomoże w odnalezieniu się i sprawnym awansowaniu w hierarchii. Po każdym wskoczeniu na wyższy stopień zmienia się owa wiadomość i pojawiają się kolejne informacje.

Wszyscy dotychczasowi Użytkownicy zaczynają z poziomu Obywatela. Również Moderatorzy muszą przejść to od nowa, aczkolwiek oni otrzymają krótszą drogę, aby miał kto rozdawać na początek punkty prestiżu poza mną i Eleazarem .

Warto także wspomnieć, że porządku na forum nie pilnują już Moderatorzy, tylko Strażnicy. Z kolei Administrator Główny stał się Królem, natomiast Drugi Administrator - Kanclerzem. Powoli uklimatyczniamy nasze forum .

Uruchomione zostały Warsztaty. Jest to realizacja fantastycznego pomysłu Pandrodora. Po otrzymaniu obywatelstwa można ubiegać się o pracę w jednym z czterech zakładów: Warsztatu Heroldów, Cechu Kartografów, Zgromadzenia Pisarzy czy Gildii Malarzy. Tutaj wykonuje się określoną robotę. Stałe zatrudnienie jest niezbędne do dalszej kariery. Zaczyna się w każdym warsztacie jako czeladnik, ale po pewnym doświadczeniu można ubiegać się o stanowisko Mistrza.

Póki co wszystkimi warsztatami dowodzę osobiście. Jednak stołki te zostaną szybko rozdzielone pomiędzy Administrację.

Pojawiły się również takie zmiany jak wyłączenie PunPortalu (niepotrzebny), nowa struktura ogłoszeń i ciekawostek. Mam kolejne skrypty, które warto by wgrać .

Ważna informacja: w związku z reformami społeczeństwa (rangi/awanse) wszyscy zostają usunięci z klanów. Rekrutacja zacznie się od nowa. Jednak w tej chwili trwają jeszcze prace nad realizacją postanowień nowego systemu, a także projektów Misji i Clan War, które są już na forum niezbędne i stają się kluczowymi. Klanami rzecz jasna ma zająć się Olórin. Trochę mu pomożemy z GiBoNem, jednak ja i drugi Strażnik jesteśmy zajęci budowaniem Komnaty Kartografów.

Tak więc sporo się zmienia. Liczę, że te miesiące, które poświęciłem pracy nad modernizacją TA nie poszły na marne i się Wam spodobają. Oczywiście to jeszcze nie koniec: w Hali Sław pozostało utworzenie dwóch grubych ksiąg, Komnata Podróżnika wymaga dodania informacji, no i pojawiły się nowe wiersze do Komnaty Poezji. Czekam na konstruktywne komentarze i propozycje .

Pozdrawiam
Król Mathias



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-11-12 20:59:23

 Crassus11

Rekrut

176794
Call me!
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2009-08-13
Posty: 397
Miasto: Zamek/Lochy/Necro
Kampania: Eliksir Życia/Smocza krew
Jednostka: Błękitny Smok
Bohater: Gelu/Isra xD

Re: Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

o.O super mega na maxa fajnie Narazie nie ogarniam całego forum, ale już wkrótce


http://img2.imageshack.us/img2/8906/15192.gif
http://i646.photobucket.com/albums/uu184/Squitxl/MinecraftUserbar.png
http://heroes.vot.pl/Obrazki/Fora/nekropolia.png
Jeśli boisz się śmierci i trzymasz się kurczowo życia, to widzisz jak demony ci je wyrywają, ale jeśli pogodzisz się ze śmiercią, to demony staja się aniołami, które uwolnią cię od życia na ziemi.
~ Ludwig Erhard

Offline

 

#3 2010-11-13 21:08:31

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

Doszły mnie wieści, że forum źle wyświetla się na Google Chrome, Internet Explorer i Operze. Dlatego prosiłbym o przeglądanie go za pośrednictwem Mozilli. Postaramy się wyłapać problem i go zneutralizować.

I jak Wam się ogólnie podoba teraz forum (po zmianach, Pałac, etc.)?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2010-11-13 23:53:48

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

Cóż by mówić. Good Job, mam nadzieję, że przyciągnie to więcej userów. Wszystko to zmieni porządek na forum, ale mam nadzieję, że na krótko.


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#5 2010-11-13 23:56:07

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

Kawał dobrej roboty, ale mam małe pytanko. Czemu mnie nie ma w społeczeństwie?

Offline

 

#6 2010-11-14 14:10:45

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

Jak to nie ma? Chodzi Ci o Halę Sław? dostaniesz się do niej zapewne, jak dostaniesz więcej punktów reputacji (co przy obecnych standardach: warsztaty i niedługo klany powinno był dosyć proste). Stosunkowo dużo osób ma 4 punkty reputacji, więc nie mogłem dać wszystkich.

Wydaje mi się, że dotarłem do przyczyny problemów z wyświetlaniem forum na innych przeglądarkach. Postaram się jeszcze dzisiaj popróbować to zniwelować.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Ciąg dalszy modernizacji forum - otwarcie Pałacu i nowa hierarchia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl