Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2011-01-19 19:07:48

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Heroes 4 & 5

V jest zdecydowanie fajniejsza czescia od czworki, sensowne miasta, lekki powiew swiezosci(zmiana swiata gry, choc Antagarichu szkoda), fajniej wyglada, przyjemniej sie gra.


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#22 2011-01-19 19:13:07

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Heroes 4 & 5

No właśnie, opuszczenie Antagarichu było największym błędem Ubisoftu. Nie rozumiem strategii ,,odcinania się" od 3DO kosztem znakomicie rozwijającej się fabuły. Dodając do tego jeszcze przerost formy (grafiki) nad treścią i niepotrzebne zmiany w technice gry, śmiało stwierdzam, iż Heroes V jest porażką.

Jednak w byciu beznadziejną grą Heroes V zdecydowanie ujmuje "czwórce": usunięcie ulepszeń, całkowite rozwalenie miast, dodanie słabiutkiego bohatera jako osobną jednostkę, grafika 2,5D, której kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć, a w dodatku mierna fabuła... to wszystko sprawia, iż Heroes IV jest najgorszą częścią sagi.

Moim zdaniem splendor HoM&M zaczął się i skończył na części trzeciej. I to właśnie dlatego tematyka forum skupiona została wyłącznie na niej.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl