Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#61 2012-08-18 16:47:35

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Bastion vs Lochy

Bardzo ciekawy pojedynek ! Tutaj dwa bardzo rowne miasta ... Bo bastion ma silne centaury elfy . A takze choc wolne drzewce i krasnoludy . Smoki takie sobie ...
Loch am swietne harpie oczy meduzy i minotaury i smoki . Ale bastion jest tanszy i ma skarbiec . Poza tym troche surowcow mu przybywa . Bohaterowie i tu i tu sa dobrzy .
Zatem moze pobudowac sie pierwszy . Jesli mapa jest uboga ma wieksze szanse . Natomiast przy obfitosci surowcow loch wygra .

Offline

 

#62 2012-08-18 20:12:51

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Bastion vs Lochy

Loch nie jest aż tak złym miastem w kwestii finansowej, ale trzeba wyłożyć dużo klejnotów na labirynt minotaurów, a legowisko chimer też swoje chyba kosztowało. Smoki w obu miastach są dość podobne, przy czym czarny jest trochę lepszy. Loch ma beholdery i meduzy, we dwóch powinno im się udać przestrzelić elfów, ale będą problemy, jak szpiczaste uszy zostaną wzmocnione blessem. Szczęśliwie dla Lochu, Bastion nie operuje magią ognia, więc wszelkie osłabienia typu curse nie wchodzą zbytnio w grę. Loch wygląda mi na bardzo uniwersalne miasto, które dobrze operuje na długim dystansie (dwóch całkiem przyzwoitych strzelców) oraz na bliskiej odległości, dzięki pozostałym jednostkom + beholderom i meduzom walczącym bez ograniczeń. Jednocześnie chimery mają szansę na paraliż, a meduzy mogą zamienić w kamień, jeśli skontrują. Przy całej swej uniwersalności, Loch będzie próbował skrócić dystans jak najszybciej (haste i wio!).


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#63 2012-08-18 21:00:07

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Bastion vs Lochy

Chimerki mają przyjemnie rozłożone zasoby, choć siedlisko nie najtańsze w złocie(5000)... Ogólnie nawet na ubogim randomku mogą być problemy z labiryntem, niczym więcej, raz tak miałem i postawiłem je w drugim tygodniu. Na dość przyzwoitej mapie nie miałem problemu, żeby postawić smoki w drugim...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl