Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

#31 2013-01-30 23:17:31

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

Te grafiki są na heroescommunity.

Offline

 

#32 2013-01-31 16:02:07

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

No właśnie. Ja chodzę po różnych forach i stronach. Zbieram i zapisuję ciekawsze grafiki ,które mogą się przydać na tapetę czy do modów lub na kanał. Bardzo mnie się spodobał system przeglądanie]a grafik w kronikach HoMM III. Jest to przyjemny wizualnie sposób. Mógłbym prosić o jakieś uprawnienia do wrzucania grafik? Z tego co wiem na stronie była kiedyś mowa o jakiejś encyklopedii. Można mnie wyjaśnić o co chodzi?

Ostatnio edytowany przez 98HeroFan (2013-01-31 18:42:23)

Offline

 

#33 2013-01-31 19:23:48

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

Galerie można zrobić dowolną ilość kategorii, dowolną ilość grafik w galerii, dowolną ich kolejność, a także edytować przy pomocy odpowiedniej funkcji w menu kolorystykę, a jak ktoś się zna na Html, CSS, JavaScript edycja wnętrza wtyczki, oraz co najlepsze dowolność przedstawiania galerii - czy jedna kategoria czy kilka - do wyboru do koloru.
Kanały Youtube ustawiłem na 12 ostatnich filmików i odnośnik do kanału. Przyjemny player choć może pomyślę nad przedstawieniem tekstu w nieco przystępniejszej formie. Oraz jest popularny na każdym serwisie odnośnik Lubię to! do Facebooka. Serwisy społecznościowe to potęga.

Teraz planuje zintegrować kategorię Nowości z kanałem na Facebook, aby robiło automatycznie wpisy.

Offline

 

#34 2013-01-31 19:37:59

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

To jest ambitne i zgodne z nowoczesnym duchem. Będzie jakaś nowa skórka? Mam pewien projekt (lepszy) na wygląd strony głównej.

Ostatnio edytowany przez 98HeroFan (2013-01-31 19:42:24)

Offline

 

#35 2013-01-31 19:42:11

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

Zrób konto dam redaktora. Mogę trochę późno dać - chwilowo gram w lola.

@ Dałem redaktora powinieneś móc pisać już tam.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2013-01-31 20:22:08)

Offline

 

#36 2013-01-31 21:42:22

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

Bardzo się cieszę z tego ,ale narazie z powodów technicznych nie mam jak tego wykorzystać,więc plany ,,reformacji'' zostaną przesunięte do czasu rozwiązania problemu lub cudu. W kronikach widziałem,że były już porobione newsy. One są dosyć stare. Moim zdaniem ,aby nie robić sobie roboty powinno się te wydarzenia z przeszłości zostawić i zacząć od teraźniejszych. Takie rozwiązanie jest raczej wygodniejsze. Wydarzeń jak udowodniłem w swoim podsumowaniu roku 2012 było dużo. Nie wiadomo ile czasu zajeło by ich uzupełnianie.

Edit z dnia 9-go lutego 2013 r:

Obecne Kroniki cieszą oko,ale jest pewien drobny kłopocik. Otóż,aby łatwiej można było korzystać z nawigacji proponuję by, zrobić podklasy w działach z Heroesami. Mniej-więcej tak:
  http://www.iv.pl/images/47443633521187056828.png

Zawsze można dorobić jakieś fajne ikonki. W miare potrzeby jak w przy klasie miasta, rozsuwały się podkategorie na np. Inferno,Zamek itd.
Ja na razie mam taką propozycję.

Nie wiem gdzie tylko Pan Cohen zamontowałby te mini menu(gdyby chciał). Zazwyczaj jest w lewym rogu i zaczyna się od góry, następnie zjeżdża w dół.
             Edit z 14 lutego:
@Sauron bardzo lubię twoje artykuły o Heroes IV. Przez nie znowu chyba wrócę do tej części. Tyle,że jest tam mało grafik. W ten weekend mam czas, więc mogę porobić potrzebne screeny i poprzycinać. Chętnie to zrobię , jeśli Pan Sauron się nie obrazi.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-02-14 20:26:14)

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Nowa szata graficzna na forum i rozwój artykułów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://kamienie-dekoracyjne.pl/ sprzątanie bydgoszcz napędy do bram, bramy garażowe lublin Ciekawostki https://listwymdf24.pl/mapa-strony/