Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-02-17 00:54:44

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Modernizacja forum oraz Pałacu

Przed kilkoma dniami do stolicy zjechali się chyba wszyscy budowniczowie, cieśle, murarze, zdobnicy i inni robotnicy wszelakiej profesji. Władca bowiem zarządził zakrojone na szeroką skalę prace remontowe. Nie byłoby w tym i może nic szczególnego, gdyby nie fakt, iż objęły one... całe miasto, a nawet potężny, piękny, majestatyczny Pałac Królewski. Z tego, co można było dowiedzieć się od kierowników akcji, prace są już na półmetku. Zresztą każdy może na własne oczy zobaczyć, jak nasz cudowny gród się zmienił. Ponieważ budowy mogły wywołać u niektórych dezorientację, a tłumy budowlańców niepokój, Monarcha wystosował oświadczenie, w którym wyjawił cele oraz dotychczasowe efekty prac. Lud wybuchł radością, a w ich sercach obudziła się nadzieja. Nadzieja na lepszą przyszłość Królestwa...

Po kilku dniach wytężonych prac można podziwiać spore efekty. Forum jest w stanie rozwojowej modernizacji, która myślę, że wyjdzie jak najbardziej na plus. To nie koniec prac, ale pewne efekty widać gołym okiem i można je tutaj wyłuszczyć.

1. Zrobiłem porządek, jeśli chodzi o buttony reklamowe naszych sojuszników. Wszystkie znajdują się w stopce (bowiem niektóre poginęły podczas re-przeprowadzki). Napisałem także do wszystkich, którzy tego jeszcze nie zrobili, aby umieścić nasz button z aktualnym adresem i opisem forum. Polityka zagraniczna TA w toku .
2. Zostały podjęte decyzje odnośnie Turnieju Świątecznego: walki mogą być rozgrywane do 24. lutego, później faza numer jeden zostanie zakończona. Jeśli da radę, zorganizowane zostaną finały, jeśli nie - nagrody zostaną przyznane według tabelki grupowej.
3. (dosyć ważne) Klany zostały ostatecznie zamknięte i zarchiwizowane. Wszystkim uczestnikom przez lata dziękuję za wspólną zabawę, która ożywiała dłuższy czas życie forum. Nie możemy jednak utrzymywać niewydajnego kolosa tylko i wyłącznie ze względu na sentyment. Pora pójść do przodu i zamknąć stare sprawy. Usunąłem działy poszczególnych klanów, forum skryby, Parlament wraz z subforami pozostanie dostępny do wglądu użytkownikom.
4. Z dużym opóźnieniem (ale zawsze) zarchiwizowałem Obchody Rocznicowe. Ten dział wróci do nas w marcu, gdy TA obchodzić będzie 6. rocznicę reorganizacji.
5. Usunięta została Ambasada - jedna ze struktur, które powstały w ramach upadłego sojuszu.
6. Zrobione zostały porządki w Czarnej Księdze - efektem była amnestia, o której pisałem w poprzednim newsie.
7. Porządki w Administracji: w stan spoczynku przeszedł nieaktywny Admin Gibon, moda w dziale Opowiadania stracił także Nerevan, którego nie widać było na TA od lat.
8. Sekcja ,,Linki" została uporządkowana - zaktualizowano listę stron sojuszniczych, usunięte zostały odnośniki do katalogów, które skasowały odnośnik do TA.

Powyższe zmiany dotyczą struktury forum. Najważniejszym jednak osiągnięciem pracy ostatnich dni jest Modernizacja Kompleksu Pałacowego, a w zasadzie jej części. Ale po kolei. W związku z powstanie Kronik Heroes, część komnat (dokładnie połowa: K. Sztuki, Poezji, Podróżnika i Kartografów) zostanie wszczepiona w struktury wortalu. Pozostałe komnaty - dotyczące bezpośrednio spraw FORUM (Hala Sław, Sala Tronowa, Komnata Pamięci oraz Komnata Prestiżu) zostały przebudowane, odświeżone i dostosowane do standardów forum - one nie będą przenoszone. Pałac skurczy się zatem wkrótce do czterech komnat, natomiast wortal poszerzy o cztery sekcje. Ten podział umożliwi użytkownikom lepsze korzystanie z zasobów oraz ułatwi modyfikację.
Cóż więc takiego zostało poczynione w czterech komnatach, które pozostaną na forum?
+ Hala Sław doczekała się wreszcie aktualizacji, a także przerobienia wizualnego. Lista zawiera teraz 10, a nie jak wcześniej 15 osób (5 tzw. "kandydatów"). Teraz będzie częściej odświeżana, aczkolwiek nie obiecuję żadnej regularności.
+ Sala Tronowa - zaktualizowane zostały dane Administracji (w tej chwili liczy ona dwóch członków - mnie i Cohena), odświeżyłem ponadto grafiki reklamowe (szeroka paleta wyboru: button animowany, button statyczny, button większy niestandardowy, banner reklamowy) oraz ich kody. Dokonałem syntezy warunków współpracy oraz ujednolicenia kolorystyki, a redukcja władz spowodowała konieczność modyfikacji historyjki wstępnej .
+ Komnata Pamięci - tutaj pracy miałem zdecydowanie najwięcej. Stworzyłem i wstawiłem nowe grafiki, dodałem kroniki lat 2011, 2012, 2013. Zaktualizowałem Historię Forum, rozpocząłem także dzieje Kronik Heroes (póki co newsy z lat 2012-13, nie mniej możliwe, że w najbliższym czasie stworzę spis newsów z poprzednich lat, poprzednich wersji stron-protoplastów wortalu). Całość uwieńczona została ujednoliceniem barw i aktualizacją historii rozwoju komnaty.
+ Komnata Prestiżu - póki co jedynie drobne przeróbki graficzne. Niestety, zamknięcie klanów oraz dotychczas nieustabilizowana kwestia prestiżu zmusza mnie do zmiany systemu awansowania od poziomu Rekruta w górę. Nowy system zostanie ogłoszony jak najszybciej, w osobnym newsie.


No oczywiście nie koniec zmian. A po modernizacji TA ekipa budowlana przemieszcza się na wortal. O wszystkim dowiecie się w newsach.

Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-02-17 22:32:16

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Modernizacja forum oraz Pałacu

Calkiem sensowne zmiany . Ale sie napracowales !

Offline

 

#3 2013-02-17 22:55:50

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Modernizacja forum oraz Pałacu

Ano, trochę roboty było, ale przed nami jeszcze więcej i więcej . Wszystko dla rozwoju forum oraz strony.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2013-02-18 17:26:36

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Modernizacja forum oraz Pałacu

Mnie cieszy najbardziej to, że jestem na Hali Sław . Teraz top 10 forum w ilości postów .


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#5 2013-02-18 17:58:09

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Modernizacja forum oraz Pałacu

Myślę, że jeśli dalej będziesz tak często i aktywnie udzielał się na forum, to szybko awansujesz w Hali . Zresztą to tyczy wszystkich, także nowych userów, którzy zaczynają przygodę z Tajemnicami Antagarichu .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2013-02-18 20:39:50

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Modernizacja forum oraz Pałacu

Def nie liczy się ilość tylko jakość i gdzie one są pisane, jak na razie to ja cię mało widzę w działach tematycznych.

Offline

 

#7 2013-02-18 21:18:22

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Modernizacja forum oraz Pałacu

To druga sprawa. Parafrazując hasło wyborcze jednej z partii politycznych - ,,Nie róbmy offtopa - Budujmy forum" .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://irsystem.pl/ przegrywanie vhs