Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-04-21 11:17:04

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Propozycje zmian na forum

Mam pewne sugestie. Pisałem o  chacie, odtwarzaczu.  Teraz będę miał jakieś niecałe dwa tygodnie wolnego,więc mogę zrobić baner i skórkę(propozycje mile widziane). Proponuję nieco zmodyfikować stronę główną,aby byłą bardziej przejrzysta. Projekt postaram się obmyślić. Dobrym pomysłem byłyby ikonki dla działów. Co do plusów,według mnie one powinny być zatwierdzane przez administrację. Wystarczy kliknąć plus i byle co napisać. Tak powstaje bałagan. Wystarczy,że pojawi się jakiś trol. Co do zagospodarowania strony startowej polecam ,aby pojawił się jakiś przycisk na kanał. Jakieś okienka z nowymi filmami czy newsami? Póki co tyle. Potrzebne są zmiany kosmetyczne.  Skórka powinna nawiązywać do sagi Might and Magic. Klimat jest tu istotny.

Offline

 

#2 2013-04-21 11:58:37

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Propozycje zmian na forum

Mówisz o forum czy o kronikach?

Offline

 

#3 2013-04-21 14:25:15

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Propozycje zmian na forum

Ponieważ mniej więcej już słyszałem, o co chodzi, to mogę powiedzieć ci Xeno, że część tych zmian dotyczy Kronik, a część forum. Trudno się połapać, co do czego, ale może jak odniosę się do każdej z propozycji, to trochę się rozjaśni.

Pisałem o  chacie, odtwarzaczu.

Jak już pisałem wielokrotnie, chat na Kronikach jest zbędny, ponieważ od tego mamy forum, chatbox, komentarze... Nie widzę powodu, żeby tworzyć kolejną formę komunikacji, która albo leżałaby odłogiem przez cały czas, albo stanowiła wylęgarnię spamu i hejtu.

Odtwarzacz na stronie powstanie, nie trzeba ciągle o tym przypominać .

mogę zrobić baner i skórkę

Tutaj sam muszę zapytać - chodzi o forum czy stronę?

Proponuję nieco zmodyfikować stronę główną,aby byłą bardziej przejrzysta

Forum cały czas jest modyfikowane tak, aby było przejrzyste. Nie widzę zresztą większych trudności z korzystaniem z silnika, o PunBB można wiele złego powiedzieć, ale na pewno nie jest nieczytelny. Nie mniej chętnie posłucham szczegółów na ten temat.

Dobrym pomysłem byłyby ikonki dla działów.

Tak, zgadzam się. Można wykorzystać ikonki z forum Kroniki Heroes z czasów przenosin. Z tego, co mi wiadomo, istnieje już możliwość modyfikacji ikonek, kiedyś było to niemożliwe. Swoją drogą zniknęła nasza ikona forum (obok adresu). Byłby ktoś zainteresowany, aby stworzyć takową?

Co do plusów,według mnie one powinny być zatwierdzane przez administrację. Wystarczy kliknąć plus i byle co napisać. Tak powstaje bałagan. Wystarczy,że pojawi się jakiś trol.

Póki co nikt nie nadużywał i nie nadużywa reputacji, a wszystko i tak jest kontrolowane i weryfikowane przez Administrację. Zresztą nie ma nawet takiej możliwości technicznej, aby wprowadzić zatwierdzanie plusów. Co najwyżej można całkowicie zabronić wstawiania punktów przez userów, do czego na pewno nie dojdzie.

Co do zagospodarowania strony startowej polecam ,aby pojawił się jakiś przycisk na kanał. Jakieś okienka z nowymi filmami czy newsami?

Przycisk do kanału pojawi się niebawem zarówno na forum, jak i na stronie (nowy).

Skórka powinna nawiązywać do sagi Might and Magic.

W jakim zakresie? Rozumiem, że ikonki, tło, logo i ewentualnie jakieś bajery nad tematami wewnątrz działów. To da się zrobić.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2013-04-21 16:19:05

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Propozycje zmian na forum

Weź Mati wyjdź z tymi z kronik z czasów przenosin, okropne były, musiałbym lepsze zrobić.
Skórka to znów do czego? Forum, czy Kronik?

Offline

 

#5 2013-04-21 17:45:13

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Propozycje zmian na forum

Wszystko z dzisiejszego postu mego autorstwa dotyczy FORUM.  Wygląd przycisku na Kanał zaprojektuję w najbliższym czasie. Będę mieć dużo roboty z moimi zmianami i pomysłami. Forum nie będzie czuło się pokrzywdzone .

Offline

 

#6 2013-04-21 19:01:00

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Propozycje zmian na forum

No dobrze, zróbmy jakieś nowe, lepsze, ładniejsze, etc.

Cieszę się, Markham, że się starasz. Docenimy to pod koniec prac.

Jeśli wszystko dotyczy forum, to ciekaw jestem Twojego projektu bannera dla forum. Nie zapomnij tylko o korzeniach TA - a zakorzenieni jesteśmy, jak sama nazwa wskazuje, w uniwersum trójki, co należy uwypuklać w grafikach reklamowych.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2013-04-21 19:30:25

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Propozycje zmian na forum

Przecież do tego zmierzam. Tradycja jest bardzo ważna.

Offline

 

#8 2013-04-21 19:50:52

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Propozycje zmian na forum

To bardzo dobrze, nie mniej zawsze wolę przypomnieć .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#9 2013-04-21 20:03:45

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Propozycje zmian na forum

Widzę iż prace grafika mam już z głowy;p

Offline

 

#10 2013-04-21 21:16:32

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Propozycje zmian na forum

Kogo jeszcze potrzeba do szczęścia ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najgorszy speedway manager