Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-10-16 23:34:07

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Reforma Obozu

W związku z licznymi uwagami na temat wzrostu spamu w dziale Obóz konieczna była jego reforma. Utworzyłem projekt, który uzyskał poparcie (bądź nie spotkał się ze sprzeciwem) członków Królewskiej Kapituły.

Ogłasza się, co następuje:
1. Od teraz nowe tematy w dziale Obóz będzie można zakładać dopiero po uzyskaniu obywatelstwa, czyli od rangi Obywatel wzwyż. Ma to na celu uniknięcie powstawania wątków jednodniowych przybyszów, którzy po napisaniu posta znikali. Zwiększy to także elitarność Obozu i korzyści płynące z uzyskania obywatelstwa. Nowi użytkownicy będą nadal mogli przywitać się w dziale Powitanie oraz udzielać się w istniejących wątkach działu.
2. Tematy, których twórcy nie pojawiają się od bardzo długiego czasu na forum i opuścili je, jak również wątki, gdzie nikt od dawna nie pisał, będą zamykane. Jeśli autorzy będą chcieli je na nowo otworzyć, wystarczy zgłosić to Administracji. Możliwe będzie także stworzenie nowego tematu, o ile zostanie to odpowiednio uzasadnione.

W związku z wprowadzeniem reformy Obóz został wyczyszczony z tematów Przybyszów, a stare wątki zablokowane.

Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-10-17 16:09:28

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Reforma Obozu

Punkt pierwszy nie był już w użyciu?


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Augustów https://nerko.pl/ pojemnik na piasek i sól 400l