Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-12-22 21:47:24

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

II Wybory ludowego członka Królewskiej Kapituły

Kończy się już kadencja dotychczasowego ludowego członka Królewskiej Kapituły - Tropiciela Deferdusa. W trakcie swojej trzymiesięcznej posługi uczynił wiele dobrego, wprowadził dużo świeżości we władzach forum. Zbliżające się wybory będą stanowić pierwszy sprawdzian. Czy Deferdus otrzyma reelekcję? A może pojawi się inny kandydat na to stanowisko? O tym zadecydujecie Wy, forumowicze, w powszechnym głosowaniu, które odbędzie się po świętach w dniach 27-29. grudnia (dokładnie 3 miesiące od poprzedniego od piątku do niedzieli) w specjalnym temacie w Domu Kultury. Zachęcam wszystkich już teraz do przemyślenia, kto mógłby zostać owym członkiem. No i oczywiście do ostatecznego udziału w wyborach.

Póki co przypomnienie zasad:

Procedura wyborcza napisał:

1. Niniejsze procedury dotyczą sposobu przeprowadzenia wyborów na członka Królewskiej Kapituły reprezentującego interesy obywateli Królestwa uczestniczących w w/w wyborach oraz nieuczestniczących niepozbawionych praw obywatelskich z powodu łamania Prawa.
2. Ludowy Członek Królewskiej Kapituły, jest wybierany na okres 3 miesięcy zwykłą większością głosów w powszechnym, jawnym i bezpośrednim głosowaniu, w którym udział mogą wziąć wszyscy Obywatele Królestwa (w tym aktualni członkowie KK) z wyjątkiem przestępców pozbawionych czasowo bądź dożywotnio tego prawa. Głosowanie trwa przez 3 dni, w czasie których możliwa jest swobodna dyskusja nad kandydaturami.
3. Wybory ogłasza i zamyka Król-Przewodniczący KK w porozumieniu z pozostałymi członkami Królewskiej Kapituły.
4. Głosowanie polega na podaniu nicku wybranego Obywatela Królestwa w odpowiednim temacie na forum. Istnieją dwie restrykcje odnośnie składanych kandydatur:
a) wybierany Obywatel musi należeć do aktywnych przez ostatnie minimum 2 tygodnie od daty rozpoczęcia głosowania (liczy się data ostatniego postu użytkownika),
b) wybierany Obywatel nie może być pozbawiony praw obywatelskich.
5. Do momentu zakończenia głosowania osoby wskazywane na stanowisko członka KK mogą odmówić. W momencie zamknięcia debaty nie można już zrzec się funkcji.
6. Jeżeli z różnych przyczyn (problemy techniczne, brak kandydata, zamarcie aktywności) nie uda się wybrać członka, to miejsce dlań przeznaczone piastuje obecny członek, a w przypadku jego braku - miejsce w Kapitule pozostaje puste. Głosowanie zostaje wówczas rozpisane, gdy tylko nadarzy się sposobność wyboru.
7. Królewska Kapituła może specjalną uchwałą odrzucić zwycięską kandydaturę, jeżeli ma co do niej uzasadnione wątpliwości lub obiekcje. Wówczas postępuje się jak w punkcie 5.
8. Kandydat z największą liczbą głosów, który nie wzbudza podejrzeń KK, zostaje natychmiast włączony w szeregi Królewskiej Kapituły jako równoprawny jej członek.
9. Trzymiesięczna kadencja może zostać skrócona tylko w wypadku wygnania członka KK z Królestwa (ban).
10. Po upływie kadencji, aktualny członek KK z woli ludu może ubiegać się o reelekcję bez ograniczeń. Po upływie czwartej kadencji zostaje dożywotnio wcielony w szeregi Kapituły, a miejsce dla reprezentanta woli ludu się zwalnia.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-12-23 09:46:29

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: II Wybory ludowego członka Królewskiej Kapituły

Tym razem mogę się zgłosić. Będzie pełno wolnego czasu Święta i ferie. Co oznacza raj dla marzyciela jakim jestem ja. Jest wiele pracy, ale przy takim gronie ludzi to czysta przyjemność. Jestem tu już prawie rok, w sowich pierwszych postach deklarowałem swoją pomoc i mam zamiar ją nieść. Postaram się nieraz jeszcze was zaskoczyć. A to stwarza mi wyborne środowisko. Słowem - kandyduję.

Offline

 

#3 2013-12-23 21:51:55

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: II Wybory ludowego członka Królewskiej Kapituły

Ja na razie nie wiem, czy będę chciał ponownie kandydować. Pomysłów mam dosłownie ZERO, więc to bez sensu abym był członkiem KK. Na razie jeszcze całkowicie się nie zdecydowałem, ale jak się zdecyduję to dam tutaj znać c:


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#4 2013-12-23 23:36:51

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: II Wybory ludowego członka Królewskiej Kapituły

Ja stawiam na Markhama    Na pewno wniesie coś nowego i dobrego, a z resztą on jest 1000 razy pilniejszy i bardziej obowiązkowy ode mnie  . Najwyżej jak wpadnę na dobry pomysł to go oświecę 


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#5 2013-12-24 09:05:09

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: II Wybory ludowego członka Królewskiej Kapituły

Dziękuję @Wuwu, jak zwykle będę bardzo otwarty na propozycję. Mam zamiar (dzięki @Mathiasowi za przypomnienie) upiększyć nasze Forum oraz serwis różnymi wspaniałymi animacjami, zaczerpniętymi wprost z Antagarichu.

@Deferdus nie sądzę, że to brak pomysłów. One mogą być zawsze. W twoim przypadku mógł to być czas. Oczywiście końcówka semestru trzeba się wziąć do roboty. Za to wzbogaciłeś serwis swoją twórczością pisarską - to już dużo. Nie zawsze ma prawo wyjść tak jak to my chcemy. Gratulacje za zwycięstwo i wypełnienie powinności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
betónovĂ˝ch Ĺžump DolnĂ˝ KubĂ­n http://matkawberku.waw.pl przegrywanie kaset vhs