Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2014-01-07 14:23:23

 TrutkaNaGizki

Obywatel

Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2014-01-06
Posty: 31
Miasto: Nekropolis
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Czarny Rycerz
Bohater: Sandro
Magia: Ziemi

Nieroztropny Kaprys

Po ukończeniu kampanii Igranie Z Ogniem odblokowała mi się nowa Nieroztropny Kaprys Pierwsze 3 poziomy łatwizna ale 4 jest piekielnie trudny mam 4 mies. przetrwać głównym bohaterem nie tracąc go.Rozgrywka toczy się na najwyższym poziomie przez co wrogowie atakują jak szaleni w 3 dniu już zaatakował mnie wróg z 3x większą armią.Główny zamek znajduję się na środkowej wyspie są jeszcze 4 w kątach mapy.W poprzednich misjach odwiedziłem wszystkie budynki w których podwyższają mi się współczynniki ataku,obrony,mocy i magii.Gdy ją pierwszy raz przechodziłem cudem zdobyłem jeden zamek w prawym dolnym kącie mapy siedziałem w nim 2 mies. Jak tu nagle w jednym dniu wróg się pojawił pod moim zamkiem ( pewnie ma wrota wymiarów ). Słyszałem trick o okopaniu całej wyspy ponieważ gdy wykopiemy jeden dołek wróg nie może na nim wysiąść ze statku.Jednak wątpię żeby się to udało.Co wy o tym sądzicie jeżeli już mieliście do czynienia z tą misją i ją przeszliście proszę was o podzielenie się przepisem na przejście tej kampanii a zarazem całego AB


Sygnatura to tekst lub obrazek który może być dołączany do każdego posta. Możesz w niej wpisać co tylko chcesz. W sygnaturce działa BBCode, a włączone/wyłączone opcje będą pokazane przy jej edycji.
Maksymalna długość: 500 / Maksymalna ilość linii: 5

Offline

 

#2 2014-01-07 16:07:08

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Nieroztropny Kaprys

Nie znam niestety tej misji, ale jeśli jest tak jak piszesz to teoretyczna możliwość okopania się istnieje, gdyż w takim dołku nie da się przycumować.
Sęk w tym, że raczej nie uda Ci się zrobić tego w 3 dni i to jeszcze na początku rozgrywki przy max poziomie trudności. No i potrzebowałbyś okrętu, żeby sprawdzić, czy okop się udał


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#3 2014-01-07 22:40:32

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Nieroztropny Kaprys

No cóż czas przejść AB po raz drugi, jak dojdę do tej misji to coś powiem na ten temat, czyli za kilka tygodni.

Offline

 

#4 2014-01-16 23:00:07

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Nieroztropny Kaprys

Próbuję teraz podgryźć się pod Nieroztropny Kaprys i ni cholery nie mogę przeżyć pierwszych tygodni pierwszej misji, nim zdążę choćby minimalną armię zebrać już atakują mnie armią, że i z drugą swoją nie byłbym w stanie przeżyć. Macie może jakieś porady?


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#5 2014-01-17 20:56:20

 TrutkaNaGizki

Obywatel

Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2014-01-06
Posty: 31
Miasto: Nekropolis
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Czarny Rycerz
Bohater: Sandro
Magia: Ziemi

Re: Nieroztropny Kaprys

Akurat pierwszą jakoś przeszedłem ale 3 i 4 to dopiero wyzwanie.Druga to identyczna jak pierwsza ale masz sojusznika.Przechodziłem ją 3 razy bo sojusznik stanął mi na drodze jak krowa i nie było jak przejść.W pierwszej warto znaleźć tarczę lwiej odwagi ( gdzieś na drodze ją spotkałem jak szedłem ). Bardzo ważne jest zdobycie środkowej cytadeli jak akurat ją zdobywałem to w zamku nikogo nie było.Z tego co wiem jest troszkę rozbudowana.Potem zaatakowałem zamek który leżał na północnym zachodzie po zebraniu armii przejąłem pozostałe zamki.Nie warto bronić tego początkowego lepiej podbijać inne.Komputer czasami popełnia głupie błędy np z większą armią mija mnie na drodze .Wkurzające jest to że kopalnie strzegą dosyć dobre jednostki które mogą zadać poważne obrażenia.Aha i po wielu próbach okopania całej wyspy udało mi się wytrwać 3 miesiące i 4 tygodnie ( mowa o 4 misji ) jednak w ostatni tydzień że tak powiem wróg pojawił się z d*py i cały plan poszedł w piach, ale co tam próbuje tak dalej

Ostatnio edytowany przez TrutkaNaGizki (2014-01-17 20:58:43)


Sygnatura to tekst lub obrazek który może być dołączany do każdego posta. Możesz w niej wpisać co tylko chcesz. W sygnaturce działa BBCode, a włączone/wyłączone opcje będą pokazane przy jej edycji.
Maksymalna długość: 500 / Maksymalna ilość linii: 5

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjegdansk.pl/ wiadomości