Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2014-07-14 15:10:29

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Mundial 2014

Mathias napisał:

Nie skreślałbym Argentyny, bo akurat do finału do się bez powodu nikt nie dostaje .

Wytłumacz mi więc dlaczego półfinały były na niskim poziomie ( a raczej jego całkowity brak ). Taktyka Argentyny jest prosta - grać obronę, czekać na błąd przeciwnika - odebrać piłkę - podać do Messiego z nadzieją, że sam strzeli bramkę. Mi to przypomina grę szkolną, gdzie podaje się do najlepszego z drużyny. Niemcy grają dobrze, ale za nimi nie przepadam (  z wielu powodów ), dlatego też finał za bardzo mnie nie obchodził.

Xeno napisał:

bo jeden meczu nie wygra, nawet w lolu.

Odważne stwierdzenie, jak na fakt, że zajmuje się boostowaniem kont z Silver do Gold V i muszę grać ( teoretycznie ) 1 vs. 9. Po prostu trzeba grać bohaterem, który jest w stanie sam wygrywać grę.


Tak czy inaczej, w tym roku Niemcy zasłużyli na to zwycięstwo, nawet jeśli duży procent ludzi za nimi nie przepada.


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#22 2014-07-14 16:08:12

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Mundial 2014

Każdy uczciwy obserwator przyzna, że mecz był bardzo wyrównany, więc po części stanowił odpowiedź na Twoje wątpliwości sam w sobie. Taktyka Argentyny jest prosta, bo... najprostsze sposoby są najlepsze . I wcale nie jest tak, że wszystko idzie do Messiego, tylko wszystko przez Messiego - to podobna taktyka jak Włoch, tylko tam rozgrywającym jest Pirlo, natomiast napastników brak (w Argentynie jest ich co nie miara, np. nieobecny wczoraj Di Maria czy Higuain).

Wytłumacz mi więc dlaczego półfinały były na niskim poziomie ( a raczej jego całkowity brak ).

Brak bramek nie oznaczał niskiego poziomu gry. To właśnie ich nadmiar pokazał słabość Brazylii. Więc jeśli któryś półfinał był na niskim, podwórkowym czy tam szkolnym poziomie, to właśnie Brazylia - Niemcy. Argentyna i Holandia to zespoły wybitne, grały zachowawczo, bo każdy z nich wykorzystałby najmniejszy nawet błąd przeciwnika. Zadecydowało szczęście, może się nam nie podobać styl Argentyny, ale wygrali oni wszystkie mecze do spotkania z Niemcami, które przegrali po twardej walce (czasem aż zbyt brutalnej, kilka żółtych kartek powinni zobaczyć choćby za faule na Schweinsteigerze).


Kto by nie wygrał tego finału, zasłużył na zwycięstwo. Trzeba oddać Niemcom, że spełnili oczekiwania swoich kibiców, co przysporzyło im rzeszy sezonowców (tak jak jeszcze niedawno było z Hiszpanią). Argentyna tanio skóry nie sprzedała, natomiast bardzo nie podobała mi się postawa Messiego, który niczym rozpieszczona dziewczynka/Lech Wałęsa nie zdobył się na podanie ręki Neuyerowi podczas rozdania Złotej Piłki (na którą zawodnik Argentyny wcale nie zasłużył) oraz Złotej Rękawicy. Niedojrzałość i brak profesjonalizmu. Nie tego się oczekuje po tak wielkim zawodniku.

Najbardziej cieszy mnie Złoty But dla Jamesa Rodrigueza, który mam nadzieję, że w przyszłości stanie się wielką gwiazdą, bo to, co pokazał na Mundialu, rokuje niezwykle pomyślnie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#23 2014-07-14 17:03:31

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Mundial 2014

Asiņains to niezłą kaskę łupisz z tego boostowania.

Offline

 

#24 2014-07-14 18:22:23

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Mundial 2014

Mundial 2014 na wesoło (o ile ktoś lubi tzw. "prymitywny i chamski" humor ): https://www.youtube.com/watch?v=o9LiXRzwupU



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#25 2014-07-14 22:52:40

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Mundial 2014

Niestety Mundial się posypał . Po Brazylii spodziewałem się super mistrzostw a tu takie jak cię mogę . Szkoda ...Mogło być lepiej . RPA było lepsze .

Offline

 

#26 2014-07-14 23:22:35

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Mundial 2014

A wg mnie to były najciekawsze mistrzostwa, jakie dotąd widziałem. RPA były fajne, ale wiele nudnych meczów, z finałem włącznie. No i ta atmosfera brazylijska... nie do podrobienia . Szkoda, że to tak daleko i nie można było wsiąść w pociąg i pojechać choćby pozwiedzać i obejrzeć mecz na telebimie w Rio.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#27 2014-07-17 22:08:19

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Mundial 2014

Też lubie Brazylię i właśnie jej nie było widać ! Nie mówiąc o tym ,,grali" . Niestety się zUSizowali już nie ten żywioł . A Afryka te wuwuzele itp . :-):-):-)

Offline

 

#28 2014-07-18 12:35:44

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Mundial 2014

Piękny Mundial ! Piękne Mecze Brazylia 7 : 1 Niemcy - Szok Szkoda Brazylii , ale sami sobie są winni Taka ich mentalność , liczyła się dla nich tylko wygrana , więc po stracie już pierwszej bramki po prostu "załamali" się i skutkiem tego były szkolne błędy w obronie , które Niemcy wykorzystali bezbłędnie ( 9 celnych strzałów - 7 bramek mówi samo za siebie - gdyby tak strzelała Polska reprezentacja ) Mentalność Brazylijczyków została też pokazana w meczu z Holandią , gdzie też byli bezradni , choć zagrali nieco lepszy mecz niż ten półfinałowy...

Niemcy - Argentyna na pewno finał nie był nudny i trzymał w napięciu do konca Obstawiałem Niemców , bo od początku mundialu grali bardzo dobrze ( może pomijając mecz z Algierią , gdzie strasznie się męczyli )  i ogółem  zasługiwali na to zwycięstwo .

Tylko szkoda niektórych błędów sędziów w meczach fazy grupowej , które bądź co bądź wypaczyły układ w niektórych grupach. Było minęło Technologia goal-line się sprwdziła , spraye też .. Żal , że to już koniec

Aaa no i kontrowersyjna Złota Piłka dla Messiego ( na pocieszenie ? ). Na pewno nie był to najlepszy zawodnik mundialu ( miał przebłyski , dzięki niemu Argentyna wyszła z grupy ) , ale wg mnie ( jak i wielu innych ) nie zasłużył na to miano. Już bardziej należało się to Robbenowi czy Mascherano. Fakt też , że na tym Mundialu nie było jakiegoś wybitnego piłkarza , który wyróżniał by się w każdym meczy przez cały mundial


PS. A teraz co nam pozostało ? Marne polskie kluby , które przegrywają lub ledwo wygrywają z pół-amatorskimi drużynami Wstyd i kompromitacja .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl