Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2015-06-24 23:19:11

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Witam wszystkich :)

Trochę już o tym rozmawialiśmy, ale chciałem spytać - jakie są Twoje ulubione gry komputerowe? Powiedzmy, takie TOP5, pomijając H3 .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#12 2015-06-25 00:03:35

 Sality

Rekrut

522594
Skąd: Jak najdalej
Zarejestrowany: 2015-06-22
Posty: 52
Miasto: Loch
Kampania: Odrodzenie Erathii
Jednostka: Cesarska Meduza
Bohater: Dace
Magia: Ognia
WWW

Re: Witam wszystkich :)

Top 5? Ciężko będzie się zmieścić w TOP 5, ale spróbuję.

1. Zdecydowanie HoMM. Jest to jedna z pierwszych gier, w jakie grałem. Wiążę z nią wiele wspomnień
2. Ciężki wybór, ale ostatecznie padło na Diablo 2. Ile razy bym tego nie przeszedł, zawsze wracam, aby ubić Trójcę Braci Ta gra jest nieśmiertelna.
3. KaM TPR/TSK/Remake - Widząc, jak mama w nią gra, po prostu nie mogłem przejść obojętnie. Jako dzieciak odpaliłem ją i odkrywałem jej uroki. Z biegiem czasu odkrywałem coraz to nowsze rzeczy, taktyki, wersje (głównie dzięki Remake) co powodowało, że jeszcze bardziej chciało się grać. Cudowna gra.
4. Gothic - Nigdy nie zapomnę tego wieczoru, kiedy szukając jakiejś gry do zainstalowania, zauważyłem pudełko z płytami, na których był jakiś siwy gość z mieczem, a u jego stóp leżała prawie naga kobieta. Jako chłopak w tym wieku, wiadomo, od razu zauważyłem potencjał tej gry. Po zainstalowaniu i uruchomieniu, dosłownie wgniotło mnie w fotel. To było to, czego szukałem. Wiele godzin rozgrywki, odkrywanie świata Gothic - coś wspaniałego.
5. Cholernie ciężko było wybrać mi piątą grę. Typowałem między naprawdę wieloma tytułami, ale ostatecznie wybrałem Crusader of Might and Magic. Tak jak w przypadku Gothica, był to po prostu strzał w dziesiątkę. Gdy pierwszy raz odpalałem tę grę, byłem jak zaczarowany. Świetna fabuła, niezła grafika (jak na tamte czasy), dość spory świat... To tylko nieliczne zalety tej gry. Była to również jedna z pierwszych gier, w jakie grałem. Zawsze do niej wracam, mimo tego, że przeszedłem ją chyba z 50 razy.,


http://orig02.deviantart.net/83e6/f/2013/160/a/7/machine_gun_anime_girl_signature_by_raykorn-d68e1af.png

Było się niegdyś weteranem Heroes'ów... Stare, dobre czasy. Teraz tylko te WoGi i WoGi...

Wszelkie pytania kierować najlepiej na GG: 522594 (tam najłatwiej mnie dorwać).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs kopiowanie starych kaset