Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Obóz
  •  » Wnioski o przyznanie obywatelstwa

#11 2013-05-09 11:50:08

 lukasis77

Obywatel

8808310
Skąd: Żychlin
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 30
Miasto: Nekropolis
Kampania: gram w pojedyncze scenariusze
Jednostka: rycerz śmierci,naga i czerwony
Bohater: Vidomina
Magia: Śmierci

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

Witam ludziska mam 21 lat nazywam się Łukasz Krajewski kocham hirołsy od wielu lat szczególnie 3 ,a potem 5 i 6 interesuję mnie historia Starożytna lubię ciężką muzyke rockową i metal bardzo proszę,o przyznanie o obywatelstwa i danie mi willi chociażby nory dla dzików byle być obywatelem tego świetnego miasta ;D pozdrawiam serdecznie chociaż czasem mam dni ,że zamulam będe się odzywał i pisał jak mi coś fajnego wpadnie posty pozdrawiam Ave!


Zemsta - ślepa, sterylna, w czystej formie i godna pogardy.
   

Offline

 

#12 2013-05-11 16:00:23

MrTurqs

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 79
Miasto: Inferno
Kampania: Narodziny Barbarzyńcy
Jednostka: Ifryt
Bohater: Mariusz
Magia: Ognia

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Zwę się Kamil. Me życie liczy 14 wiosen; interesuje się być może rzeczą dziwną dla innych, bo Matematyką, a i również Historią Europy nowożytnej.

2. Heroes III w pewnym stopniu mnie wychowały, gram w nią już 8 lat, więcej niż połowa mego życia i tego nigdy żałował nie będę. Odkrywanie Tajemnic
    Antagarichu stanie się moją pasją i zajęciem.

3. Jestem świadom tego co robię i akceptuję warunki po wcześniejszym ich przeczytaniu (jak każda osoba przy rejestracji akceptująca ich warunki).

Offline

 

#13 2013-06-15 11:48:24

 Elwing Bukharov

Obywatel

Skąd: Nowa Sarzyna
Zarejestrowany: 2013-06-07
Posty: 41
Miasto: Bastion
Kampania: Boscy posłańcy, WoG
Jednostka: Elf
Bohater: Tazar
Magia: zależy kim gram
WWW

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Stefan  16 lat interesuje się Historią i wojskowością (mój konik to II wojna światowa)
2. Uwielbiam gry strategiczne a najbardziej z nich Heroesa 3 nie będe jakoś specjalnie bardzo aktywny ale 2-3 razy w tygodniu zajrzę
3 tak jestem świadomy


"kto pokonuje innych jest silny kto pokonuje siebie jest potężny"

Offline

 

#14 2013-08-06 14:17:51

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Imię: Kamil  Wiek: prawie 14 lat   Zainteresowania: Zioła leczące, fantastyka, seria Heroes i poezja.
2. Heroes 3 to jedna z moich ulubionych gier, nawet jestem jej rówieśnikiem ( 1999), spróbuję ożywić to forum i mam nadzieję że się uda. Będę aktywnie uczestniczył w życiu forum i przygotowuje nowe pomysły. W Heroes 3 gram z przerwami praktycznie od jakiś 10 lat.
3. Jestem świadomy.

NIECH ZYJE KRÓL! ( może to było zbyt filmowe   )


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#15 2013-09-28 16:20:44

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Imię : Paweł - 17 lat    Zainteresowania : Świat Przyrody (zwierzęta - węże ) , Geografia (głównie polityczna) i Sport ( w każdej postaci )
2. Heroes 3 to chyba ( na pewno! ) pierwsza gra w jaką miałem okazję grać na komputerze , a było to dosyć dawno i od tamtej pory pogrywam sobie wraz z kolegą lub sam każdego roku To nigdy się nie znudzi ! Chcę zostać obywatelem waszego Królestwa by od czasu do czasu napisać coś w jakimś temacie i dowiedzieć się jak najwięcej o świecie HoMM3 !
3. Jestem świadomy.

Offline

 

#16 2014-01-30 11:53:34

 TrutkaNaGizki

Obywatel

Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2014-01-06
Posty: 31
Miasto: Nekropolis
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Czarny Rycerz
Bohater: Sandro
Magia: Ziemi

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Imię : Szymon
Wiek : 12 Lat
Zainteresowania : Geografia, Przyroda ( Zwierzęta ), Rachunki Matematyczne
2.Ponieważ uwielbiam Heroes'y i chciałbym z wami dzielić się wiedzą zdobytą podczas moich przygód z tą grą
3.Jestem świadomy




Mathias: Niezwykle miło mi powitać Cię w Królestwie .

Ostatnio edytowany przez TrutkaNaGizki (2014-01-30 11:55:08)


Sygnatura to tekst lub obrazek który może być dołączany do każdego posta. Możesz w niej wpisać co tylko chcesz. W sygnaturce działa BBCode, a włączone/wyłączone opcje będą pokazane przy jej edycji.
Maksymalna długość: 500 / Maksymalna ilość linii: 5

Offline

 

#17 2014-06-06 14:21:27

Michu

Przybysz

46454502
Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 8

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1.
Imię - Michał
Wiek - 16 (w grudniu 17)
Zainteresowanie - Zabawa, destrukcja, niszczenie, mord!
2.
Ponieważ forum trzeba rozruszać, a ja wracam po wielu latach do Heroes 3 i fajnie byłoby z kimś móc pogadać.
3.
Tak, jestem świadomy.

Ostatnio edytowany przez Michu (2014-06-06 14:22:32)

Offline

 

#18 2015-06-24 01:29:07

 Sality

Rekrut

522594
Skąd: Jak najdalej
Zarejestrowany: 2015-06-22
Posty: 52
Miasto: Loch
Kampania: Odrodzenie Erathii
Jednostka: Cesarska Meduza
Bohater: Dace
Magia: Ognia
WWW

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

Mathias napisał:

1. Podstawowe informacje o sobie (imię, wiek, zainteresowania)

Nazywam się Adrian, wiosen liczę dokładnie 21. Zainteresowań posiadam kilka, a mianowicie:

- Gitara, gitara i jeszcze raz gitara - Uwielbiam grać na swojej Alice (gitara akustyczna). Stało się to wręcz moją pasją, pomimo tego, że gram tylko dla tej jednej, specjalnej osoby : )
- Informatyka - Uwielbiam grzebać w komputerach, rozwiązywać problemy, naprawiać systemy i zwalczać wirusy. Mniej więcej od tego wziął się mój nick. Sality to po prostu wirus komputerowy... Jeden z gorszych ^ ^
- Sport - Nie powiem, lubię sobie pobiegać, pograć w piłkę nożną czy też siatkową. O wygląd też staram się dbać - to dość ważne.
- Muzyka - Prócz grania na gitarze, uwielbiam słuchać muzyki, tworzyć własne teksty i komponować do nich różne melodie.
- Rysowanie - Kolejne dość ważne hobby w moim życiu. Odkąd pamiętam, zawsze lubiłem rysować i robiłem to nieprzeciętnie. Preferuję rysowanie odręczne, choć nie mam problemów z robieniem tego komputerowo.
- Hodowla zwierzaków - I tutaj wcale nie żartuję. Mam około 20 królików, którymi uwielbiam się zajmować. Prócz tego mam także kota i psa. Miałem kiedyś Tarantulę, ale niestety moja druga połówka panicznie boi się pająków. W taki sposób została sprzedana kuzynowi.
Edit:- Zapomniałem o jednej z ważniejszych rzeczy. Uwielbiam Anime i Mangę, a co za tym idzie, również i to stało się moją pasją. Piszę własne opowiadanie, liczące aktualnie ponad 600 rozdziałów, a rysunki, które tworzę, są najczęściej w tematyce anime/manga. Planuję również rysowanie własnej mangi, opartej na w/w opowiadaniu.

To tyle, jeśli o zainteresowaniach mowa.

Mathias napisał:

2. Dlaczego chciałbyś zostać Obywatelem Królestwa (preferowana dłuższa wypowiedź)?

Przede wszystkim przez wzgląd na moje zamiłowanie do Heroes'ów. Nie tylko uwielbiam w to grać, ale dużo radości czerpię z modyfikowania WoG'a. Już wcześniej szukałem forum takiego jak to, ale zazwyczaj były to już pustynie. Tutaj jeszcze ludzie się udzielają - widać, że HoMM to ich pasja. Byłoby super, gdyby udało mi się dołączyć do tego zacnego grona : )

Mathias napisał:

3. Czy jesteś świadomy praw, które otrzymasz po zostaniu Obywatelem Królestwa, a zarazem obowiązków w postaci przestrzegania PRAWA i budowania wraz z innymi potęgi naszego państwa?

Jestem świadom. W swoim życiu również prowadziłem już kilka for o różnych tematykach, więc sądzę, że nie będę miał z tym problemu : )

Ostatnio edytowany przez Sality (2015-06-24 01:32:40)


http://orig02.deviantart.net/83e6/f/2013/160/a/7/machine_gun_anime_girl_signature_by_raykorn-d68e1af.png

Było się niegdyś weteranem Heroes'ów... Stare, dobre czasy. Teraz tylko te WoGi i WoGi...

Wszelkie pytania kierować najlepiej na GG: 522594 (tam najłatwiej mnie dorwać).

Offline

 

#19 2016-02-19 20:31:06

Heroine3

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-02-19
Posty: 23
Miasto: Zamek/Inferno/Bastion
Kampania: eliksir życia
Jednostka: Archanioł/ifryt/jednorożec
Bohater: Sorsha/Nymus/Ryland
Magia: ognia/powietrza

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Nazywam się Łucja, mam 16 lat, moje zainteresowania to :
- Manga, anime - kocham i kochać nie przestanę!
- Rysowanie - styl manga/anime
- granie w m.in. Heroes
- Czytanie książek, komiksów, mang i gazet
- pisanie różnych fantastycznych historii
2. Chciałabym do Was dołączyć, ponieważ uwielbiam Heroes ( szczególnie 3 ), lubię dyskutować z ludźmi o tej grze, i dowiedzieć się czegoś więcej od doświadczonych graczy.
3.Tak, jestem świadoma.


Czy w życiu liczy się tylko szczęście?

Offline

 

#20 2016-03-10 14:54:04

 oumen

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-01-12
Posty: 112
Miasto: Wrota Żywiołów i Bastion
Kampania: Ciekawa
Jednostka: Jednorożec, żywiołak burzy
Bohater: Monere/ Kyrre
Magia: ŻADNEJ MAGII!!!

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

Imię: Jan
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Historia i gry strategiczne.
Chcę zostać obywatelem ponieważ uwielbiam sagę Heroes i chciałbym z wami dyskutować na temat tej gry.
Tak jestem świadomy i będę mówił szczerą prawdę, całą prawdę i tylko prawdę:P

Ostatnio edytowany przez oumen (2016-03-10 14:55:41)


Wam się oczy otworzą kiedy mnie się zamkną. JKM
              Tylko głupi odmawia kiedy mądry prosi

Offline

 
  • Index
  •  » Obóz
  •  » Wnioski o przyznanie obywatelstwa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie starych kaset