Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#91 2013-09-23 22:17:02

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Inferno czy Twierdza?

Twierdzisz, że nie mówisz o wyjątkach, podczas gdy sytuacja, że mamy mnóstwo Infern na mapie i w każdym Wrota zdarza się chyba rzadziej niż choćby wskazany przez Ciebie płaszcz. Zazwyczaj mając te wszystkie zamki jest już w zasadzie końcówka gry, a inwestycja we Wrota tylko spowalnia ekspansję. Nie mówię o sytuacjach, gdy mapy są robione specjalnie pod taką możliwość, bo to rzadkie ptaszki. Miejski Portal - oczywiście, że nie używa się go za każdym razem, aby zebrać armię, nie mniej ma wysokie zastosowanie w sytuacjach, że tak powiem, strategicznych z punktu widzenia dalszej rozgrywki. I wiadomo, że takie rozwiązanie dużo kosztuje, ale jest warte swojej ceny, natomiast Wrota nie zawsze (wręcz bym powiedział - rzadko). Co do lotu to wg mnie jest on dobry, ale nie tak jak Miejski Portal. Zaklęcie przenoszące nas do miasta to chyba najlepszy czar podróży i prawdopodobnie w całej grze.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#92 2013-09-23 22:33:06

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Inferno czy Twierdza?

Różnica jest taka baronie że ja mogę mieć swojego JEDNEGO herosa i z każego miejsca wrócić do miasta podczas gdy ty nawet jeżeli zbierzesz tę armię tym pobocznym to w walce z wykoksowanym bohaterem nie masz żadnych szans nawet podczas obrony zamku. Jak już chcesz rozmawiać o grach ligowych to powiem ci tylko że tam nie zdążyłbyś nawet drugiego miasta rozbudować a co mówić o wrotach.

Offline

 

#93 2013-09-24 21:47:48

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Inferno czy Twierdza?

Matko . Poboczny jest tylko do transportu . Dostarcza glownemu .
Niekiedy wrog jest odciety gorami czy morzem a okretu nie ma i wtedy lot jest lepszy niz portal.
Nie mowie ze portal jest zly tylko ze ZBYT DOBRY . Psuje gre . Prawie go nie uzywam . Bo nie lubie zbytnich ulatwien . To rownie dobrze mozna grac na slabym poziomie 80 % i wygrywac natychmiast . To powinien byc 5 poziom i to jeszcze mag ekspert . Podobnie jak lot .
Natomiast wrotka sa akurat .
Wrota sa przydatne nawet jak sa tylko dwa inferna ale na dwu koncach mapy . Wtedy nie trzeba chodzic tylko myk myk . I nikt ci nie zaatakuje od tylu bo szybko wrocisz .
I oczywiscie ze na duze mapy . Na malych to ani lot ani portal potrzebne nie sa bo szybko konczysz .
Za szybkosc warto zaplacic bo szybciej niz wrog dostarczy armie atakujesz . Zreszta 20 tys to mniej niz miesieczny przyrost do wykupienia wiec bez przesady .

Ostatnio edytowany przez Baron (2013-09-24 21:52:05)

Offline

 

#94 2013-09-24 22:29:34

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Inferno czy Twierdza?

Jak go postawisz w grze którą trwa 4/5 tygodni to gg wp.

Offline

 

#95 2013-09-25 21:40:32

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Inferno czy Twierdza?

Mowie ciagle o duzych mapach na malych to sie liczy jak najszbciej miec naj8wiecej jednostek . Ja lubie najbardziej ekstraduze mapy z 8 graczy na maksa .

Offline

 

#96 2013-09-25 22:03:48

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Inferno czy Twierdza?

Ja też mówię o dużych mapach, rozmiar nie jest problem, liczba graczy już tak, ale jak to ujął Mathias i Sauron mapy na których masz takie warunki o których mówisz jest dosłownie kilka.

Offline

 

#97 2013-09-25 23:13:03

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Inferno czy Twierdza?

W sumie to poszukam kiedyś scenariuszy wśród tych podstawowych, które spełniałyby kryteria do takich manewrów. Zapewne nie znajdę wiele, dlatego spróbuje losować. Aż jestem ciekaw rezultatów . I właściwie rozmiar mapy to nie jest najwłaściwsze kryterium. Najważniejsza jest ilość i strategiczne rozmieszczenie Infern.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#98 2013-09-27 18:10:40

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Inferno czy Twierdza?

Prawdopodobnie lepiej byłoby losować, chyba że jest jakiś "czystoinfernowy" scenariusz.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#99 2013-09-27 19:14:00

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Inferno czy Twierdza?

Znam mapę "Ciepłe, znajome miejsce...", jest to szybka S-ka bodajże, tam Wrota nie przydają się zbytnio, mimo że mamy same Inferna. Chyba trzeba będzie szukać na mapach L i XL.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#100 2013-09-27 21:17:19

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Inferno czy Twierdza?

W ogole map z infernem w roli glownej jest moze kilkanascie . Gra ma 9 miast  . Na 117 scenariuszy wypada 13 na jedno . Z tego duzych jest wlasnie kilka . Kazde miasto ma kilka duzych map . Coz to za odkrycie ? Natomiast tworzac mapy losowe mozemy miec ich ile chcemy .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kozienice usuwanie adblue hotels-world Фахардо Anne y clarence