Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2009-01-01 17:47:01

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Kilka dodatków

Mam nadzieję, że pozwolicie mi zamieścić link, dla dobra strony - - kliknąć uśmieszek.

Tam jest dobry skrypt na kilka osób. Na tej stronie są też różne inne zabezpieczenia

Offline

 

#22 2009-01-02 20:20:44

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Kilka dodatków

chyba mnie nie rozumiesz ja zastanawiam się nad najlepszym rozwiązaniem nie potrzebuje skryptów gdyż mam własny system logowania i rejestracji który został zastosowany na jednej stronie i zastanawiam się nad możliwością ulepszenia skryptu.
Musiał bym go skonfigurować pod kątem tej strony, tzn dział download i planowany upload (wzorowany na rapidshare.de) zrobię dla tej strony.

Stronę wyposażyłem w mechanizm zapisujący ip do pliku i prosty mechanizm do ściągania do na dysk, ale małe ale dobrze było by go zablokować prostym hasłem. Teraz wystarczy znać tylko nazwę pliku.
Jednak nie zobaczyłem swojego ip gdyż mam je ukryte (funkcja kasperskiego).

Offline

 

#23 2009-01-03 11:52:35

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Kilka dodatków

Hm. I tak słabo rozumiem Ale chyba jest rapidshare.com, nie?
A ta funkcja zapisująca IP, to po to by... Wiedzieć kto się logował? Bo ja słabo rozeznany w tym jestem... A chciałbym wiedzieć.

Offline

 

#24 2009-01-03 22:35:26

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Kilka dodatków

jest także rapidshare.de jest owszem. a i stronę poprawie jutro bo powinienem mieć już kompa do pracy, bo teraz ciągle nie mam dostępu. logowanie się oczywiście w php w oparciu o mysql.
w java script elementy wypełniające stronę.
dla przykładu - mam pewien pomysł by nieco zwiększyć odrębność tej strony w stosunku do całej reszty którą  do tej pory miałem. mianowicie interaktywną pomoc w java script polegającą na wpisaniu odpowiedniej frazy i zostanie się przeniesionym na wskazany adres, oczywiście stronę zabezpieczę przed podglądaniem kodu strony i zapisywaniem na dysk. planuje także zrobienie 'Galerii' oraz 'Strony w stronie z podstawowymi informacjami o Heroes III z informacjami pochodzącymi z oficjalnego podręcznika do Heroes III'. Co wiązać będzie z wykorzystaniem MySQL i PHP w takim stopniu do jakiego został stworzony czyli kooperacja z bazami danych. Z bazą danych postaram się związać takie elementy jak:
- system dodawania newsów (brakuje tego na stronie),
- system dodawania zdjęć przez mysql,
- system logowania MySQL/PHP,
- system komentarzy,
- system panel sterowania administratora (czyli mnie), a także system dla opiekunów strony (2).
Jednak małe ale nie wiem ile mi to zajmie. Gdyż mam także za tydzień zaliczenia na studiach.
Otóż muszę nauczyć się języka wyższego rzędu programowania C++.

Offline

 

#25 2009-01-03 22:49:29

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Kilka dodatków

Ok. Parę pytań.

1. Czy będzie samo logowanie, oparte na zarejestrowanym przez Ciebie słowie, czy będzie rejestracja użytkowników?
2. Czy w systemie dodawania newsów masz dodawać Ty czy też inni, mający prawa do obsługi strony?
3. Dodawanie zdjęć: Każdy może dodawać? [jupi] Może też ograniczenie do 500kB, żeby nie przeciążać serwera?
4. Czy Galeria będzie powiązana z dodawaniem zdjęć przez userów, czy będzie to oddzielny dział, gdzie znajdą się zdjęcia wgrane przez Ciebie?

Cohen napisał:

- system panel sterowania administratora (czyli mnie), a także system dla opiekunów strony (2).

5. Opiekuni strony: Kto to jest? Ta "2" to znaczy, ze ma być ich 2? Jeżeli tak, to na czym ma polegać "opiekun strony" i czy oni też mają się "rejestrować"?

----------

EDIT: Cohen, przy rotatorze bannerów na stronie, daj

Kod:

<br><br>


Bo są takie dziwnie połączone, a z "br" będzie estetyczniej. Jeżeli chcesz, żebym cośtam jeszcze doradził do strony, to pisz na GG

Ostatnio edytowany przez Hírador (2009-01-03 23:15:32)

Offline

 

#26 2009-01-05 07:53:16

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Kilka dodatków

strona h3 jest jeszcze w budowie ale jak w newsach napisałem v.1.1. teraz muszę zrobić stronę w php w pełni opartą o technologię mysql, logowanie i rejestracja na sesjach w samym php jest dostępna pod adresem testowym strony którą muszę wykonać dla pewnego kółka fotograficznego.
ad.1. będzie oparte na tym co zastosowałem podczas budowy innej strony tylko z drobną zmianą dane przechowywane będą w bazie danych mysql i będzie kilka tabel z zależnościami aby dało się dobrze prowadzić serwis CMS, jednak wiem że takich serwisów dużo jest w sieci (gotowych) jednak ja chce wykonać własny.
ad.2. spróbuje tak ustawić by newsy dodawał administator strony oraz opiekunowie jak ich nazwałem
ad.3. zastanawiam się teraz tylko jak to wykonać, na razie i tak nie mam komputera do robienia strony w offline, powiedzmy pod koniec dzisiejszego dnia lub jutro zacznę robić tą stronę równolegle z nauką cpp.
ad,4, wgrywanie zdjęć przewiduje aby odbywało się z poziomu strony. oczywiście będę musiał zadbać o odpowiednie formaty najpopularniejsze .jpg, .png, .gif, .tiff, a reszte rozszerzeń zablokować żeby nie dało się wysyłać. formularz sprubuje zabezpieczyć przez php aby dostęp do niego mieli zarejestrowani uzytkownicy.
ad.5 takie osoby dbające o porządek strony, jak moderatorzy na forach.

Kod:

ps: oooo nie zauważyłem, postaram się zmienić

Kod:

odnośnie skryptu zapisującego ip, nie działa ona poprawnie i będę musiał go poprawić, za to zapisuje godziny odwiedzin strony

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-01-05 08:00:15)

Offline

 

#27 2009-01-05 17:47:02

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Kilka dodatków

No tak, ale kto ma być tym opiekunem? :>
A co do galerii, włącz sobie Painta zrób byle jaki obrazek i wszystkie obrazy typów z tamtego okna zapisywania wypisz, bo te są najpopularniejsze

Offline

 

#28 2009-01-07 07:36:37

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Kilka dodatków

A wiem ale i tak najwięcej będzie .jpg bo najmniej zajmują i dobra jakość, w .bmp albo .igf wątpię by ktoś dawał. a .tiff format który kojarzę ze skanowaniem nie wchodzi w rachubę. więcej nie przewiduje.
za to mogę zablokować pliki - dll, chm, html, exe (oczywiście).

Offline

 

#29 2009-01-07 16:43:26

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Kilka dodatków

No tak, te których nie wybierasz - zablokuj

Offline

 

#30 2009-01-11 17:23:35

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Kilka dodatków

ojej! mam ostry nawal pracy ostatnio. masa zaliczen. zrobilem test strony pod linuksem. wniosek strona dziala poprawnie.
korzystajac z tabletu internetowego nokia 770. sorry za brak polskich znakow, ale nie moj tablet nie ma polskich znakow i poprawie je jak bede miec dostep do pc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjeopole.pl/ badania słuchu lublin badania wady słuchu kopiowanie kaset vhs wola