Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-08-11 08:59:42

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Fuzja stron Donwloadu i Biblioteki

Ogłaszam, że robię fuzję dwóch stron. Biblioteki i Downloadu, na zasadzie nowsza strona do starszej... Nie mam zamiaru trzymać dwóch stron. Z czego jedna wogóle nie może się wybić.

* Planuje także zmienić nieco panel linków na górze, tzw. menu horyzontalne. Wprowadzając opisy alt do wszystkich zdjęć, lepiej zalinkować index.php.
* Prawdopodbnie dodam jeszcze więcej rzeczy niż w bibliotece było odnośnie samej gry Heroes 3. Dodam miejsca na opisy, które Mathias mi zaproponował.
* Rozbuduje dział download, o mapy które się pojawiły, no będę teraz miał 3 dni czasu ;p. Jak znalazł. Ogłaszam wielką migrację na Heroes 3 Mapy Autorskie. Jedna strona.
* Zamierzam także zrobić porządek z słowami kluczowymi w meta tagu (i tak to nic nie daje, ale zrobię dla porządku), tak samo meta opis strony (też niewiele daje),
* Dodam stronę do kilku płatnych katalogów, takie są najlepsze,
* Ciężko jest utrzymać w dobrej odwiedzalności dwie podobnie tematycznie strony: jedna świeża, druga po radykalnej zmianie, mogłem to zrobić lepiej, teraz już wiem co mogłem poprawić ;p.
* Strona będzie dalej budowana ręcznie.
* Może w końcu zajmę się też logowaniem, ale tutaj bez żadnych wrażych usług. Obecne będę musiał usunąć.
* Wprowadzę też formularz do uploadu map i kampanii wraz z opisami, akceptacja plików TXT, H3M i H3C.

Odwiedzalność nowej strony wynosi: 10 odwiedzin w ciągu 2 tygodni... A odradzająca się Heroes 3 Mapy Autorskie 67, ale tylko bezpośrednie i z forum, wyszukiwarki jeszcze nisko stoją...
A będzie jeszcze lepiej.

Pierwsze moje działania zostały osiągnięte, została poprawnie zaindexowana cała strona Heroes 3 Mapy Autorskie. Zaś biblioteka ma jakieś problemy. Szablon strony Biblioteki Wykorzystam do innego projektu, o którym zacznę mówić głośniej po wakacjach.
Przed wakacjami zrobię jeszcze fuzję i postaram się o kolejną wersję kalkulatora obrażeń. Tym razem z uwzględnieniem stałych jednostek oraz bonusu statystyk bohatera. Tak na początek.

@12.08.09r.
Dodam że strona jest już gotowa do publikacji. Postaram się także o rozbudowe o nowe zakładki. Trochę wygląd niebardzo, ale lepszy taki niż nic. Chyba aż taki zły nie będzie w waszym odczuciu.
Przede wszystkim:
* usuwam panel administratora i pokrewne mu zakładki, oraz kilka mało przydatnych funkcji,
* prawdopodobnie w wrześniu/październiku zajmę się ponownie logowaniem na stronie już z możliwością rejestracji, wszelkie modyfikacje kodu strony będą wykonywane manualnie: dla bezpieczeństwa, dla jasności i tego że to ja jestem za to odpowiedzialny co jest na stronie,
* dodam niedługo zabezpieczoną księgę gości przed spamem - usunę problem linków w treści, może jakaś mała funkcja usuwająca treść szkodliwą <div style="display:hidden">, <a>, <script language="javascript">.
* informuje o tym że mamy menu horyzontalne z banalną możliwością dodania nowych zakładek, został przeze mnie przyjęty standard nazewnictwa stron, stare nie zostały usunięte, ale nowe już są inaczej nazywane.
* informuje też iż strona bardzo nie ucierpi z powodu braku panelu administratora, oraz 2 zaindeksowanych linków tegoż systemu, w ciągu 2 miesięcy go nie będzie.

Zaś stylem CSS zajmę się bądź spróbuje skończyć do końca tygodnia (piątek). O godzinie 15-16 dokonam wgrania plików na serwer oraz wykonam backup wersji strony 1.4.
Strona z poprawionym stylem oraz wyborem styli, księgą gości i czego tam jeszcze wymyślę będzie obdarzona numerkiem 1.5. Wszystko jest zapisywane na podstronie Historia Strony.

Nadszedł czas na 2 wielki raport dotyczący forum Heroes 3, oraz raport ostatnich dni starego adresu (nie podajemy go już...).
I tyle. Po południu zobaczcie stronę!

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-08-12 09:25:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Naprawa telefonów Kraków Cennik sprzątanie bydgoszcz komornik radzionków autohol radzymin