Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2013-02-02 09:37:00

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Nabór redaktorów

Można zdjęcia uploadować na serwer masz tam Media->upload i uploadujesz.

Offline

 

#12 2013-02-02 11:18:49

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Nabór redaktorów

Cohen, a nie będzie przez ten upload bałaganu na serwerze? Do tej pory wszystko wstawiałem ręcznie do folderu img/, a gdzie system wrzuca "upload'owane" pliki?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#13 2013-02-02 12:57:24

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Nabór redaktorów

Ja się tym jeszcze gubię. Jak dodać newsa? (z obrazkiem) Dzisiaj pokombinuję. Pytam się,żeby nic nie zniszczyć.

Offline

 

#14 2013-02-02 14:45:52

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Nabór redaktorów

Raczej nie zniszczysz jeśli ktoś miałby coś zniszczyć to najpewniej tylko ja w końcu kto jak kto ale ja narazie z ostatnich osiągnięć zniszczyłem Zjednoczone Heroes stronę ;p.

Odnosząc się do edycji na środku jest edytor z polem tekstowym.

Po prawej masz narzędzia: opublikuj - możliwość zrobienia szkicu, ustalenie dostępności - publiczne, prywatne, zabezpieczone hasłem*, sposób publikacji (kiedy) - można ręcznie zrobić harmonogram publiowanych newsów żeby nie pisać koniecznie o danej porze dość wygodne narzędzie.

Dalej masz format - polecam zwykłe - notatka na marginesie nie nadaje się do dłuższych wpisów/stron.

Dalej masz wybór kategorii - 1 minimum, mozna kilka. Domyślną kategorią są o ile pamiętam Nowości więc jak nie dodasz nic tam trafi twój tekst.

Poniżej są Tagi, narazie nie zamierzam tego wykorzystywać - choć pewnie się kiedyś zastosuje.

Najniżej masz : Ikona wpisu - tu dodajesz graficzkę - która będzie wyświetlana jako ikona wpisu oraz na początku tekstu po tytule strony i przed treścią. Ikona zmniejszana do określonych wymiarów, a w treści postu normalne wymiary.

W celu dodawania zdjęć masz w edytorze zakładkę - Dodaj Medium i Upload - potem metodą drag & drop zrzucasz z komputera zdjęcia - i wrzuca je na serwer.


W sumie opis tego jak wykorzystywać planuje opisać na podstronie :

http://heroes.vot.pl/info

@@@

Mathias napisał:

Cohen, a nie będzie przez ten upload bałaganu na serwerze? Do tej pory wszystko wstawiałem ręcznie do folderu img/, a gdzie system wrzuca "upload'owane" pliki?

Jak zrobi się posty to się pomyśli nad optymalizacją. Bałagan zawsze był, jest i będzie. Na to nie ma lekarstwa tylko jest liczy się to jak to będzie zrobione.

PS:Mam pytanie w Heroes 3 - opisywać Miasta według schematu - oddzielnie budynki, jednostki, bohaterowie ? Czy wszystko razem??

Ostatnio edytowany przez Cohen (2013-02-02 14:48:58)

Offline

 

#15 2013-02-02 19:54:22

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Nabór redaktorów

Hmmm... ale ten bałagan kiedyś trzeba będzie uprzątnąć. I te setki linków do poprawki... Ja będę dalej robił w folderze /img.

Osobiście co do ułożenia Heroes 3 mam zdanie pół na pół. Wszystko zależy od zapotrzebowania jednostki. Jednak większość przyzwyczaiła się do układu Budynki, Jednostki, Bohaterowie (taki jest wszystkich stronach) i moim zdaniem akurat sztandarowy dla nas dział powinien być zbudowany w trosce o naszych gości . Eksperymenty poczyńmy np. w dziale Heroes 2 i wtedy spytamy gości o opinię na temat nowatorskiego układu stron.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#16 2013-02-02 21:46:22

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Nabór redaktorów

Tak standardowy byłby najlepszy. Jednostki można by było dokładnie opisać np opis jej użyteczności i opis skąd została zaczerpnięta.

Offline

 

#17 2013-02-03 15:51:22

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Nabór redaktorów

Ja od czasu do czasu coś mogę coś napisać, chociaż sądzę, że będę na to zbyt leniwy .


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#18 2013-02-04 09:25:37

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Nabór redaktorów

Dobra chyba wiem jak będzie najlepiej. Heroes 3 będzie tak - bohaterowie dla każdego miasta oddzielnie i reszta analogicznie - potem zrobi się stronę w której będzie nawigacja dla każdej części dla wygody - bo to jest średnio wygodne co jest teraz.

Offline

 

#19 2013-02-04 16:16:24

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Nabór redaktorów

Brawo. Popieram. Będzie mi łatwiej zrobić artykuły dla miasta^^

Offline

 

#20 2013-02-04 16:33:46

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Nabór redaktorów

Chwilowo póki nie będą artykuły porobione to będzie aktualny wygląd później zrobi się coś więcej. Przydało by się minilogo Tajemnic Antagarichu na stronę oraz minilogo Kronik Heroes na forum. Mathias ponoć dostałeś coś jeszcze nie mam tego, a można by coś z tego zrobić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Środa Śląska TS2 AI scam risk management przegrywanie filmów 8mm warszawa różne wylewki