Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-08-19 16:00:31

 lol772

Obywatel

Skąd: Biała Podlaska
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 53
Miasto: Loch
Kampania: Eliksir Życia
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Gunnar
Magia: Ziemi

Ogólnie

Myślę że ten temat może się za niedługo przydać. Tak więc ja myślę, że będzie to ulepszony Heroes V, ale oczywiście bez nowych miast bo te będą w dodatkach.

Offline

 

#2 2010-08-19 16:12:39

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Ogólnie

Ja za bardzo nie poruszyłem się, gdy usłyszałem, że wyjdzie "Szóstka". To będzie prawie to samo, co "Piątka". Nie lubię Herosów w 3D, trzecia część była najlepsza : P
Teraz to Herosy są tworzone na CRPG... Mi się to nie podoba, ale gdy będę miał lepszy komputer zapewne kupię sobie tą część i zagram ;-)

Offline

 

#3 2010-08-19 16:19:29

 lol772

Obywatel

Skąd: Biała Podlaska
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 53
Miasto: Loch
Kampania: Eliksir Życia
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Gunnar
Magia: Ziemi

Re: Ogólnie

Szczerze to też do mnie te 3D nie przemawia. Wolę porezać w trójeczkę. Jak nie będzie kosmicznych wymagań to nie omieszkam sprawdzić nowych Herosów. Aha i istotna będzie też cena bo 130 to dla mnie troche za drogo jak na grę, góra 99.

Offline

 

#4 2010-08-19 17:02:53

 Malarz

Obywatel

6085348
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 212
Miasto: Ostanio Cytka
Jednostka: Szkielet
Bohater: Zydar, Tazar
Magia: Wody

Re: Ogólnie

Z tego co widziałem to H6 wygląda identycznie co H5, które mi nie przypadło do gustu. Ja wolę niż grafikę grywalność, a tą zapewniają mi gry w 2D, typu H3, czy H2

Offline

 

#5 2010-08-19 23:52:18

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Ogólnie

Ja także nie jestem zwolennikiem 3D w herosach. Po prostu ta gra traci swój pierwotny charakter, H5 przestało kontynuować serię. A te RPG... to już nie jest MOJA gra! Nie znam żadnego mixu gatunków, który by odniósł sukces.
No i pamiętamy o tej Nowej Platformie Ubistoftu, dzięki której już sobie nie pogramy bez włączonego modemu .
Może chociaż fabuła będzie fajna...



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2010-08-20 09:05:23

 lol772

Obywatel

Skąd: Biała Podlaska
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 53
Miasto: Loch
Kampania: Eliksir Życia
Jednostka: Czarny Smok
Bohater: Gunnar
Magia: Ziemi

Re: Ogólnie

Ja znam tylko jeden taki miks, i to świetny, albowiem grę Spellforce, która łączy RPG i RTS. Znając życie, H6 wyjdzie na Steamie jeszcze.

Offline

 

#7 2010-08-21 12:34:48

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Ogólnie

Pozyjemy, zobaczymy. Ja jestem optymistycznie nastawiony do Heroes VI, poniewaz przy produkcji "piatki" Ubisoft totalnie olal fanow, ale teraz stwarzaja jakies pozory wspolpracy.


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#8 2010-08-21 13:18:21

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Ogólnie

Wcale nie takie prowizoryczne . Na Celestical Heavens dzisiaj ujawnił się jeden z ich "agentów" - przez rok pisał na forum, zdobywał informacje i przekazywał Ubistoftowi (szczegóły podam potem w osobnym wątku). A więc może rzeczywiście się starają? Chyba wreszcie poczuli, że trzeba się dogadać z nami - fanami.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#9 2013-04-11 19:09:49

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Ogólnie

Ten post może okazać się przydatny dla osób chcących kupić grę Heroes VI. Polecam kupić jakąś edycję ,która będzie zawierała podstawkę,oba DLC + dodatek. Dodatku póki co nie ma.  Za pojedyncze ,, płyty'' można przepłacić. Gdy już gra się zainstaluję uruchomi się okno wyszukujące aktualizację do gry.  Automatycznie zostaną pobrane (po jednej). Zabieg może potrwać z dwa dni. Z uwagi na ilość patchy i pod patchy. Lepiej pobrać i zainstalować je wszystkie zamiast mieć zły humor cały dzień. Poprawki naprawiają wiele błędów. Jak czarne ekrany itd. Wprowadzają także nowe elementy jak duże ekrany miast. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie gry to pytajcie mnie. Chętnie pomogę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywnaie kaset vhs sosonowiec