Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-04-13 12:23:54

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Bilans roku 2012

Wczoraj weszliśmy w obchody rocznicowe poprzez rozdanie kilku symbolicznych nagród, spotkanie userów na Chacie oraz ustanowienie nowego rekordu liczby userów . Pora na podsumowanie roku forumowego, który właśnie żegnamy, zestawienie pozytywnych aspektów - sukcesów, tryumfów, zrealizowanych planów i projektów - jak i tego wszystkiego, co się nam nie do końca (bądź wcale) nie udało. W ten sposób będziemy mogli ustalić saldo 6. roku w historii Tajemnic Antagarichu.

Na początek wykaz tego, co planowaliśmy na 2012 rok (cytat z Bilansu roku 2011):

--> turniej forumowy
--> kampania forum
--> wortal forum
--> przekroczenie 30 000 postów

Można powiedzieć (wreszcie), że w zasadzie każdy z tych podstawowych punktów zrealizowaliśmy w pełni bądź w dużej mierze. Turniej forumowy (skromny jak skromny, ale i tak zabawa była przednia) odbył się po świętach Bożego Narodzenia i jego zwycięzcą został Xeno (póki co nie dostał obiecanego pucharu, bo okradziono mnie w Egipcie i nie miałem kasy, ale dostaniesz wkrótce ). Chcemy też spróbować zorganizować coś w wakacje bądź w okresie bezpośrednio poprzedzającym.

Kampania forum... swego czasu mocno nad nią pracowałem, później miałem wiele miesięcy przerwy, ostatnio powoli wracam do dzieła. Obecnie tworzę ją sam, ale kiedy powstanie największa z planowanych misji, wówczas zwrócę się o pomoc do użytkowników (wolę wpierw mieć jakieś podstawy) .

Kolejny punkt - wortal. Dzięki Cohenowi udało się postawić Kroniki Heroes (www.heroes.vot.pl), dziedzica wszystkich wcześniejszych projektów serwisów internetowych. Od listopada do dziś rozwija się znakomicie, warto tutaj podkreślić redaktorską rolę Markhama, ambitnie podchodzącego do swojej roli. Ten najtrudniejszy z naszych projektów został zrealizowany w pięknym stylu.

No i na koniec - post numer 30 000 został napisany 29. września 2012 roku przez Olórina. Pora walczyć o kolejną dziesiątkę .



Pora więc na krótkie podsumowanie tego roku:

Plusy:
+ Forumowe rozgrywki multiplayer w maju i czerwcu
+ Osiągnięcie 30 000 postów
+ Powstanie Kronik Heroes - Wortalu HoM&M
+ Świąteczny Turniej Aren TA
+ Rozpoczęcie prac nad kampanią forum
+ Przebudowa i odnowa Pałacu
+ Nowy, lepszy system awansowania
+ Nawiązanie współpracy z trzema kanałami YT o Heroes 3 (Markhama, Xena, MJOdorczuka)
+ Powstanie nowych działów: Domu Kultury oraz Might and Magic
+ Profile Twitter i Blip

Minusy:
- Zastój w okresie wakacyjnym oraz międzyświątecznym
- Moja mała aktywność w dużej części roku (spowodowana sprawami osobistymi, które na szczęście zostały już załatwione)
- Odejście kilku znamienitych osobistości forum (które na szczęście być może wkrótce wrócą)
- Zamknięcie klanów



Jak co roku: zapraszam wszystkich użytkowników do napisania własnego podsumowania tego roku, wymienienia najważniejszych pozytywów i negatywów, słowem - co sądzicie o mijających 365 dniach .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ Serwis telefonów Kraków Cennik najgorszy speedway manager wyroby, osłony do maszyn z plexi i poliwęglanu