Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-04-14 17:46:17

 lukasis77

Obywatel

8808310
Skąd: Żychlin
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 30
Miasto: Nekropolis
Kampania: gram w pojedyncze scenariusze
Jednostka: rycerz śmierci,naga i czerwony
Bohater: Vidomina
Magia: Śmierci

bug heroes VI

Witam serdecznie piszę tego posta chciałbym bardzo kogoś prosić o wskazówke co mógłbym zrobić a zatem gram w heroesy VI złota edycja gram ,gram i gram wchodzę do miasta np zamku ludzi tą pierwszą misje samouczka kupuję jednostki i wiesi się ekran w stanie takim ze nie ma animacji gra w grze muzyka,a ja nic nie mogę zrobić po prostu gra jest zawieszona i trzeba uruchamiać grę od początku dodam jeszcze,ze kiedyś gdy był heroes 6 sam bez złotej edycji to gra śmigała bez problemów mój komputer to core duo 2.70 ghz 4gb ram nvidia gts 250
po prostu w internecie jest dużo informacji o tym że ludzie mają taki sam problem w grze jak ja czy według was da się coś ,zrobić  czy raczej nie
pozdrawiam serdecznie i dziękuje wam,za jakieś wsazówki


Zemsta - ślepa, sterylna, w czystej formie i godna pogardy.
   

Offline

 

#2 2013-04-14 18:08:03

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: bug heroes VI

Powodem jest sterownik Nvidia. Tak się składa ,że ma się pojawić patch 2.1 do tej gry. Dzisiaj o tym pisałem newsa: http://heroes.vot.pl/patch-2-1-a-jednak/
Cytat Iriny Kassiny(tutaj masz rozwiązanie i informacje):
Cyt.
,, Hello guys,

there are some good news about Nvidia issue.
Back in July 2012, when the revamped townscreens were introduced, the dev team used a specific rendering method to support pixel-precise selection of the buildings. This method at the time worked just fine with the current Nvidia drivers’ version. No related crash was detected, neither by our tests or the community, since the method was supported. In October 2012 Nvidia released a new version of drivers that changed the support of a few methods for some Nvidia devices, leading to the so-called Town Screen crash. This affected several other games across the board, not only Heroes VI. The issue was difficult to pin-point as it had a quite unpredictable reproduction step and unreliable reproduction rate. For many months the M&M team has investigated hand in hand with Nvidia teams, until we came to a breakthrough two weeks ago. We have now fixed our rendering method and so far the fix seems to be rock solid. We still have some tests to run on our end and we hope to be able to release the 2.0 patch beg of April.

We apologize for the time it took to find and fix this issue, and we really hope you will be able to enjoy once again Heroes the way it should be. In the meantime, please roll back to Nvidia drivers 301.42 until the release of the patch.
We will keep you updated.

Ubi_Irina ''

Offline

 

#3 2013-04-14 18:29:33

 lukasis77

Obywatel

8808310
Skąd: Żychlin
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 30
Miasto: Nekropolis
Kampania: gram w pojedyncze scenariusze
Jednostka: rycerz śmierci,naga i czerwony
Bohater: Vidomina
Magia: Śmierci

Re: bug heroes VI

dziękuje ci brachu bardzo ; D ucieszyłeś mnie dziękuje ci z całego serca


Zemsta - ślepa, sterylna, w czystej formie i godna pogardy.
   

Offline

 

#4 2013-05-02 17:03:30

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: bug heroes VI

Obecnie mam kłopot z połączeniem po przez Conflux. Może to jest spowodowane nadchodzącym patchem.

Offline

 

#5 2013-05-02 18:21:21

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: bug heroes VI

Ja dalej nie rozumiem, bo kiego grzyba oni robią platformy do grania, zamiast się podłączyć coś w stylu Steam, służącego do multiplayer więcej niz jednej gry. Przecież wiadomo, że za 5 lat Conflux zniknie, tak jak wszystkie poprzednie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2013-05-02 18:39:53

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: bug heroes VI

Conflux to osobista platforma Heroes VI. Tu masz szczegóły: http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 … index.aspx Jego minusem jest stałe połączenie z internetem. Dzięki niemu można używać broni rodowych,cech,zwierząt i bestiariusza.

Offline

 

#7 2013-06-29 00:35:14

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: bug heroes VI

Kolejna forma inwigilacji, ot co.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl