Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#71 2013-08-29 11:56:25

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Nabór redaktorów

Mam ciągle te graficzki. Akurat rozpisałem sobie plan dnia na nadchodzący rok szkolny. Redaktorstwem będę się zajmował podczas tygodnia roboczego, ponieważ tylko w tedy są nowinki. Jeśli chodzi o dni to jest: poniedziałek,środa, piątek. Do pracy zabieram się od września. Rzeczywiście wypadałoby coś porobić w kronikach. @Mathias nowinki też wymagają znacznego nakładu pracy z uwagi na ich ilość.
Teraz popatrzmy co mamy.

Zrobione:
- Heroes I (Mathias)  ,
- Heroes II (Mathias) ,
W trakcie:
-  Heroes IV (Sauron),
Obecnie:
- Newsy        (Markham),
Pozostało:
- Download  (?),
- Heroes III (Cohen,Xeno ?),
- Heroes V   (?),
- Heroes VI  (Markham),
Tak szczerze  wypadałoby Duel of Champions - mało pisania, dużo grafik, ogółem: mało roboty,
oprócz tego Might and Magic X Legacy - dużo pisania, mało grafik,ogółem: średnio roboty .
Jak pisałem jestem newsmanem, oprócz tego podjąłem się Heroes VI. Might and Magic X zawiera sporo elementów zerżniętych z Heroes  VI,więc to przy okazji. Tym bardziej szóstkę mam niemal w pełni skompletowaną. Brakuje mi małego pakietu, scenariusza oraz 4 broni i bohaterów zawartych w edycji Complete.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-08-29 11:57:16)

Offline

 

#72 2013-08-29 12:35:24

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Nabór redaktorów

To super, że je masz, czas je udostępnić na stronie.
Zgadzam się z tobą, nowinki wymagają sporego nakładu pracy, ale nie takiego, jaki jest wymagany do uzupełniania działów. O czym przekonasz się, jeśli zaczniesz uzupełniać szóstkę.

Zrobione:
- Heroes I (Mathias)  ,
- Heroes II (Mathias) ,
W trakcie:
-  Heroes IV (Sauron),
Obecnie:
- Newsy        (Markham),
Pozostało:
- Download  (?),
- Heroes III (Cohen,Xeno ?),
- Heroes V   (?),
- Heroes VI  (Markham),

Heroes II nie jest jeszcze w pełni zrobione (zostały pojedyncze działy), Heroes IV zdaniem Saurona jest (pozostaje dorzucić obrazki). Heroes III zrobię sam, bo nie będę czekał, aż inni się zmobilizują. Wykorzystam stare dane ze strony Cohena. Może później Xeno dorzuci swe dwa grosze. Zostają dwie ostatnie części. Jeżeli VI zająłby się Markham, to zostaje V. Tutaj zgłasza się Wuwu z częścią pisemną, to już dużo.

Zatem pytam: Wuwu, czy chciałbyś dołączyć do redakcji? Wskoczysz na miejsce Deferdusa, który i tak nic nie robi. Wówczas Twoim pierwszym zadaniem byłby ten dział Heroes V. Jednej rzeczy tylko wymagam - słowności - jak już się zobowiązujemy, to to robimy, taka jest moja zasada .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#73 2013-08-29 12:45:45

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Nabór redaktorów

Mathias tylko by to wyglądało, to najważniejszy dział.

Offline

 

#74 2013-08-29 17:28:57

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Nabór redaktorów

@Mathias co do działu szóstki, to mogę nagrać animacje i przesłać ci rendery jednostek 3D.  Mam też fajne programy do wyciągania animacji i grafik- nie są skomplikowane. Mogę zrobić krótki filmik dla ciebie jak to się robi. Jakby co będzie niepubliczny.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-08-29 17:29:58)

Offline

 

#75 2013-08-31 23:28:42

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Nabór redaktorów

Tylko jest taki problem że zaczyna się rok szkolny . I będę miał mniej czasu. W dodatku należę do Dyskusyjnego Klubu Książki i jeszcze od września biorę lekcje nauki gry na flecie. Więc artykuły czasami mógłbym pisać naprawdę w żółwim tępie.


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#76 2013-09-01 07:29:40

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Nabór redaktorów

Cóż, każdy inaczej ma zagospodarowany czas. Chciałbym zgłosić nieco swoich opinii odnośnie Kronik.
Przedziałki dla newsów mogą być mniejsze? Chodzi o to ,aby wzrokiem ogarnąć ich jak najwięcej. Ikonki umożliwiające udostępnienie niech będą przy rozwinięciu nowiny, nie stronie głównej. Na widoku wystarczą jakieś 2-3 pierwsze zdania nowiny.

Co miało być w zakładce Pozostałe?

Lista działu Heroes IV jest nieco zbyt długa. Ja proponuję zrobić jak inni - czyli posegregować to w Magia i Miasta/Frakcje.

W Heroes II może być podobnie?

,, Kanał Markhama'' można zastąpić na nazwą na ,, Nasz Kanał'' ?  Bez obaw, usunąłem te swoje pierwsze filmy, z pierwotnym mikrofonem. Jak będzie lepszy, zrobię podobnie.

W Poziomym Menu mogę dodać zakładki: Download oraz Artykuły ?

Kiedyś rozmawiałem z odtwarzaczem muzyki, jest coś takiego na SoundCloud. W tedy mogę na swoim koncie umieścić soundtracki, następnie będzie specjalny dział (może Muzyka? ) do tego.  To jest np. tutaj:
http://heroes.vot.pl/remake-muzyczne/

To na razie tyle.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-09-01 07:35:42)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://openprof.eu studio kopiowania kaset mokotów studio kopiowania ślask https://www.cha-lu.de bramy garażowe lublin, bramy lublin