Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2014-01-29 22:16:52

 ANcient DRuids

Przybysz

Zarejestrowany: 2014-01-29
Posty: 15
Miasto: Krzemienny krąg
Bohater: Sandro

Re: Might and Magic

Markham napisał:

Ok, znalazłem odpowiednie miejsce na mój post. Ja jestem człekiem nader ciekawym. Więc z ciekawości zadam pytanie jakie  posiadacie gry z sagi Might and Magic. (Na pewno każdy ma Heroes III).

Dawno, dawno temu dostaliśmy z braćmi od taty antologię Might and Magic VI-IX. Kiedy jeszcze byłem małym urwisem, zupełnie nie ogarniałem żadnego z Might and Magiców i szczerze, trochę się ich bałem. Jakiś czas temu, jeszcze przed wyjściem Heoes VI zacząłem się interesować fabułą starego uniwersum i coraz bardziej nabierałem chęci, żeby zmierzyć się z niedokończonym wyzwaniem. Dopiero jednak kiedy ogłoszono prace nad MMX Legacy, sięgnąłem po kolejne części i pokonywałem je z ogromną satysfakcją. VII część nawet przechodziłem na wyścigi z bratem, który kiedyś już ukończył VIII (on wybrał światło, a ja mrok i do dzisiaj dokuczam mu, że źle złożył golema : D).
Kiedy było mi mało, a do MMX Legacy jeszcze dużo czasu, natrafiła się promocja gry Legend of Grimrock na Steamie i też dostarczyła mi godziwej rozrywki. Ostatnio mam coraz większą chętkę zapoznać się ze starszymi tytułami, zwłaszcza z I częścią.
Z kupnem i grą w MMX Legacy na razie się wstrzymuję : ) A nuż stanieje, a nuż patche wyjdą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kalisz Szamba i zbiorniki betonowe Knurów https://nerko.pl/