Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2014-01-10 21:43:33

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Horn of the Abyss

Raczej oni musza zrobic bo znaja kody . Nawet najlepsi programisci nie wiedza tyle co tworcy . Oni z zalozenia robili inna rzecz niz Wog .

Offline

 

#12 2014-02-02 21:21:01

MrTurqs

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 79
Miasto: Inferno
Kampania: Narodziny Barbarzyńcy
Jednostka: Ifryt
Bohater: Mariusz
Magia: Ognia

Re: Horn of the Abyss

Po pierwszych paru godzinach grania doszedłem do wniosku, że ten dodatek jest świetny. Usprawnia baardzo wiele rzeczy, których ewidentnie brakowało w podstawce czy dodatkach oficjalnych.
Jednakże, gdy zagrałem sobie mapkę i wziąłem bohatera Eovacius. On po prostu jest za silny. Niby ten 2x droższy czar klonowanie, ale stawia aż 3 jednostki! Powinni to zmniejszyć do 2.
Takie jest moje odczucie.

Ostatnio edytowany przez MrTurqs (2014-02-02 21:21:45)

Offline

 

#13 2014-02-03 14:51:31

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Horn of the Abyss

nawet nie przyglądałem się tak tym bohaterom , a w ferie sporo czasu przegrałem w Hotę ;p

Offline

 

#14 2014-02-03 16:44:25

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Horn of the Abyss

Świetny. Mnie zagiął, gdy pierwszy raz odpaliłem. Miasto przypadło mi do gustu, choć wiadomo - broń palna (nie lubię w grach fantasy i ogólnie).
Nowe lokacje wyglądem są kompromisem pomiędzy dwójką, a trójką. Dodali przede wszystkim głównie Banki stworzeń(skarbce).  Artefakty pasują idealnie. Tylko kiedy wypuszczą nowe miasto!? Czasem odwiedzę ich stronę z miastami i zniesmacza mnie fakt niekończeniem prac nad starymi. Tak to już byśmy mieli: Cathedral, Konverk. Niby wciąż czekamy na Forge. Link do stronki, gorąco polecam zainteresowanym:
http://heroes3towns.com/?
Poza tym tutaj widać potencjał teamu, ponadto niedodane stwory:
http://www.youtube.com/watch?v=KRhWdTTj7TU

Offline

 

#15 2015-01-02 13:02:00

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Horn of the Abyss

Co ja tu za bzdety pisałem półtora roku temu ( aż tyle już minęło )  ? Chciałem Horn of Abyss wogofikować haha Teraz się z tego śmieję , bo wiem że WoG nawet do pięt nie dorasta Hocie
Dodatek z piratami jest kilkadziesiąt razy lepszy , co najważniejsze nie wywala w ogóle błędów , żadnych crashów Rozgrywka jest uprawniona i gra się z czystą przyjemnością A co najważniejsze ciągle jest aktualizowany ! I to był główny powód napisania tego postu , bo chciałem napisać że 31.12 wyszedł kolejny patch
Dodali między innymi nową jednostkę neutralną - Satyr ( który był głównym powodem update poprawkowego , który wyszedł dzisiaj ) oraz 2 nowe budynki na mapie :
- Cech Rzemieślniczy ( gdzie za walkę z golemami możemy otrzymać Gigantów )
- Przyczółek Jeźdźców ( gdzie za walkę z wilczymi jeźdźcami możemy otrzymać Cyklopy

A także nowy artefakt składany , kilka nowych obiektów i dekoracji na mapie oraz jak wspomniałem wiele poprawek błędów i bugów Może zmiany niewielkie , ale sam fakt , że ciągle trwają pracę nad dodatkiem cieszy niezmiernie

Ostatnio edytowany przez VasT (2015-01-02 13:02:28)

Offline

 

#16 2015-01-02 21:36:46

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Horn of the Abyss

Co do WoGa to juz mozna miec i WoG i HotA razem na VCMI . Zrobili !  Najnowsze wersje !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki TS2 responsible komornik radzionków