Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2007-04-08 21:01:07

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Zbanowani

Lista zbanowanych:

nóP - próba wyłudzenia kopii Heroes 3, propagowanie piractwa, a na deser obrażenie Administratora!

Mathias2 - drugie konto Chopina + obrażanie (konto skasowane)

wicha - spamowanie w SB, reklamowanie innych stron i pomaganie sobie w grze za pośrednictwem forum

Demeter - Obrażanie w SB

Pain - obrażanie Administratora, brak poszanowania dla cudzego zdania

vax - reklamowanie innego forum bez zgody Administratora. Najwyraźniej myślał, że tutaj zdobędzie userów.

adek24 - reklamowanie innych stron bez zgody Administratora. Pewnie zarejestrował się tu tylko w tym celu.

redgreen - obrażanie innych, brak poszanowania dla cudzego zdania, liczne spamowanie(z pięciu napisanych postów ani jeden nie miał wartości). Najwyraźniej zakpił sobie ze mnie.

Herold GKH - reklamowanie stron już w pierwszym poście na forum.

Chopin - obrażanie Admina w sygnaturze i wiadomościach, prowokowanie, próba skasowania wszystkich swoich postów, a poza tym sam mnie o to poprosił.
Zdjąłem mu bana, ale on najwyraźniej na to nie zasłużył. Obrażał admina na gg. Tym razem ban stały i nieodwracalny.
Poprzedni powód zdjęcia:
Przeprosił za wszystko i obiecał poprawę, ale przy każdym następnym wybryku nie ma już odwołania od mojej decyzji


lodzik - chamstwo, wulgarność, głupota - zarejestrował się tu tylko, żeby sobie zakpić z userów.

Dreader - Podszywanie się pod moderatora Centrum Heroes 3, Salamandera. Ponadto podjudzanie sporów, ignorowanie słów Administratora (reformy klanów). A na koniec niewywiązanie się z umowy dotyczącej ostatniej szansy dlań.

Alternative - to oczywiście nie jest moderator z CH, tylko multikonto Dreadera.

Magyar - spamowanie, obrażanie Administratora i innych userów, trolling z innych kont. Podszywanie się pod słynnego spammera jako przykrywka do zakłócania prac forum. Tego nikt się nie spodziewał po nim, po prawie roku użytkowania. User dostał już wiele szans w czasie swojego pobytu na forum oraz wsparcie administratora, którego nie wykorzystał. NIGDY NIE DOSTANIE DRUGIEJ SZANSY!

Ovvsik - jedno z multikont Magyara, z których obrażał userów i spamował. Zostawione jako dowód winy tegoż "użytkownika"

stasek93, stasek, stasek2, stasek3 - kolejne multikonta Magyara

Thane - obrażanie innych, głupota

Soran - chamstwo, wulgarność, głupota, dziecinne ,,zemsty" (wyłączenie reputacji, wpisanie w profilu gg Admina jako swojego). Zebranie 10 minusów.



Bany zdjęte warunkowo:

j@kubek - Używanie wulgaryzmów, dwukrotna obraza Administratora, dwukrotne ozwanie forum bandą frajerów oraz skompletowanie 9 minusów za upomnienia.
Powód zdjęcia: Przeprosił i obiecał poprawę. Jego poprzednie wybryki poszły w niepamięć. Jednak oczywiście ,,mam go na oku"

altaeir - obrażanie admina, liczne kłótnie.
Powód zdjęcia: I ja, i on przeprosiliśmy się. Altaeir wykazał dużą poprawę, a jego poprzednie winy zostały już tylko w reputacji.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2007-05-10 08:13:35

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zbanowani

Niestety na taktej liście zafigurował Chopin, najstarszy piszący user forum Szkoda, ale sam sobie na to zasłużył



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#3 2007-05-16 14:23:25

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zbanowani

W związku z wielką inicjatywą o powrót na forum, zdejmuję bana Chopinowi, ale przy każdym jego wybryku, już ma game over. No i jego drugie konto dostało bana.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2007-05-17 14:56:51

Chopin

Przestępca

status 4803137
7820294
Call me!
Skąd: Królestwo elfów
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 46

Re: Zbanowani

Ale jestem popularny!

Offline

 

#5 2007-08-11 10:07:50

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zbanowani

Na listę banów dodaję userów:
wicha
Demeter

którzy wprawdzie otrzymali bany tymczasowe, jednakże z powodu ich okrągłej liczby postów(0) zmieniam te bany na stałe.

EDIT with 5.11.07r.
No, no, no... Kolejny user powędrował na listę banów. Jest to Pain.
Jeśli ktoś przeczytał jego 12/13 postów może powiedzieć: ,,Mathias, ten głupek, nie potrafi sobie poradzić inaczej, jak od razu banem. Co za debil ". Ale post nr 13 przezwyciężył wszystko. Ten user obraził mnie parę razy wjednym zdaniu. I nic nie poradzi dopiskiem ,,pozdrawiam", bo mnie to nie rusza. Dodatkowo krytykował mnie ostro, że otwarcie wyrażam moją pozytywną opinię o zamku. Na pewno nie posunąłbym się z tego ostatniego powodu do tak tchórzowskich metod. Ale, jak już wcześniej mówiłem post nr 13 wygrał sprawę.
Ten ban powinien być przyznany trochę wcześniej, ale nie miałem czasu się tym zająć. Pozrdawiam.

EDIT with 23.11.07r.
Kolejny user został zbanowany. Jest to vax. Przyznałem mu bana za reklamowanie cudzych stron bez zgody Administratora. Dlaczego tak surowo? Ponieważ to był reklamer, napisał 1 posta, bo myślał, że zarobi na nas. Postanowiłem dodać nową zasadę do regulaminu forum: ,,Osoby z liczbą pon. 2 postów za złamanie najważniejszych punktów regulaminu(reklama, wulgaryzmy, ew. piractwo) dostają BANA od zaraz". Pozdro!

EDIT with 2.12.07r.
No i mamy następnego bana. Zasłużył na niego user redgreen. Szczegóły w pierwszym poście tego temtu.

EDIT 13.09.08r.
Nowy ban: Herold GKH. Powód taki jak w przypadku vax'a.

EDIT 28.11.08r.
Na listę banów wraca chopin. Tym razem już na stałe. Powód: obrażał admina na gg. Nie zasłużył(o) na zdjęcie bana. Cóż, mój błąd.

EDIT 22.04.09r.
Nowy zbanowany - lodzik. Powody raczej jasne. Dodam też, że ban j@kubka został zdjęty.

EDIT 10.08.09r. - Został zbanowany Magyar oraz jego multikonto, Ovvsik.

EDIT 12.08.09r. - Kolejne bany, ale tym razem wystawione przez Zen-Aku: jeden wędruje do Thane, a drugi do kolejnego multikonta Magyara - stasek93.

EDIT 16.08.09r. - Zbanowane kolejne dwa multikonta magyara - stasek i stasek2...

EDIT 17.08.09r. - Ban dla Sorana, niezwykle zasłużony. Powinien być dany wcześniej, ale wypadło mi to z głowy. I dla konta stasek3 - kolejnego multikonta magyara...



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/