Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#51 2008-12-21 19:31:37

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Lochy vs Cytadela

Ale mnie to juz nie obchodzi, chce dostac bana, mam gdzies takie forum! Atmosfera jest nie do wytrzymania.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#52 2008-12-21 19:32:49

crazy'olka

Przestępca

12624371
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 113
Miasto: Bastion/Cytadela/Loch
Kampania: SoD
Jednostka: Gorgona większa/Ent/Koszmar
Bohater: Mephala/Tazar/Mutare

Re: Lochy vs Cytadela

Po 1. nie zbaczajcie z tematu.
Po 2. Po co od razu cię banować?
Po 3. Gościu wyluzuj trochę.

Ostatnio edytowany przez crazy'olka (2008-12-21 19:33:36)


A może frytki do tego?

Offline

 

#53 2008-12-21 19:54:13

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Lochy vs Cytadela

Miała tu być miła atmosfera. Była. Lecz gdy tu pojawił się Salamander od razu zaczęła się ona psuć. Chyba też chcę bana.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#54 2008-12-21 19:56:01

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Lochy vs Cytadela

Więc tak widze że Salamander robisz tutaj za guru, ale ok jesteś inteligentny i potrafisz się wypowiedzieć, lecz twoim tokiem postępowania 

"A chimera paraliżuje, hipokryto jeden... Paraliż jest w zdecydowanej większości przypadków gorszym utrudnieniem dla wroga, niż trucizna. Staty podobne, jednak przez wzgląd na paraliż wolę chimery."

Nie ma wolę jest tylko obiektywna ocena a oceną tą jest chyba postawienie tych 2 jed. na równi, ponieważ obie mają słabe staty i nie mają większego znaczenia na przebieg FB. O szystkim pisałem wcześniej więc tutaj nie będe pisał co przemawia za Cytką, lecz napewno więcej niż za Lochami. Ale chętnie z tobą podyskutuje na ten temat, bo wcześniej zniechęciłem się wypowiedziami Koragga "Liga Amatorów H3" sorka, ale dla mnie taka rozmowa nie ma sensu. Trzeba reprezentować jakiś poziom wypowiedzi, gry i szacunku by wypowiadać się o lidze, zasadach, graczach.

Co do Shaktiego jest to dobry bohater lecz nie zgodze się z tym by nazwać go jednym z lepszych w grze. I chodź premia 100 trogów daje dużo do FB to jednak z jaszczurami Wystana czy płatnerzem Tazara równać się nie może. Taktyka na start fakt dobry skill ale specjalność już nie.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#55 2008-12-21 19:56:56

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Lochy vs Cytadela

O i to jest pomysl, ja chce dobrowolnie bana, a salamander, to powienien odejsc, wtedy chociaz Wy bedziecie mieli normalna atmosfere.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#56 2008-12-21 20:11:13

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Lochy vs Cytadela

Stasek bez urazy ale takie coś mnie <CENZURA> albo odchodzisz albo nie a nie wszędzie o tym piszesz i nie chodzi tutaj o błędy tylko styl wypowiedzi, bo co by nie powiedzieć aż wierzyć się nie chce że jesteś tylko o rok młodszy niż ja jeśli jesteś rocznik 93. Chodzi tutaj o styl wypowiedzi i o ogólnie przyjęty poziom wypowiedzi a takie wykrzykiwanie tego co się myśli można na gry.pl Nie wiem skąd jesteś może jest tam inny poziom nauczania nie wnikam.

Mathias: Tym razem nie ma żadnego usprawiedliwienia. MINUS za wulgaryzm.


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#57 2008-12-21 21:19:53

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Lochy vs Cytadela

Majer napisał:

Nie ma wolę jest tylko obiektywna ocena a oceną tą jest chyba postawienie tych 2 jed. na równi, ponieważ obie mają słabe staty i nie mają większego znaczenia na przebieg FB.

To prawda, jednakże paraliż może albo wyłączyć jedną jednostkę z walki na pewien czas, bądź spowodować, że będziesz zmuszony użyć uleczenia, co sprawia, że masz czar do tyłu. Chimera jest słaba, ale jak dla mnie odrobinę lepsza od wiwerny, właśnie przez ten skill

Majer napisał:

Co do Shaktiego jest to dobry bohater lecz nie zgodze się z tym by nazwać go jednym z lepszych w grze. I chodź premia 100 trogów daje dużo do FB to jednak z jaszczurami Wystana czy płatnerzem Tazara równać się nie może. Taktyka na start fakt dobry skill ale specjalność już nie.

Weźmy pod uwagę, że im lepiej expimy, tym łatwiej nam do rozbudowy miasta, a może nawet da radę z DB Rzecz w tym, że Shaktim jesteśmy w stanie na początku zdziałać bardzo wiele, moim zdaniem nie opłaca się brać innego bohatera z Dunga, ewentualnie Dace mógłby być, ale ten ma premię dopiero na 5 lev. BTW: Dung ma dużo kolesi z taktyką, co niewątpliwie ma znaczenie

stasek94 napisał:

a salamander, to powienien odejsc

Nigdzie się nie wybieram, bo widzę, że z Majerem można pogadać o grze bardziej poważnie, zasadniczo nie lubię tłumaczyć na siłę, że np. Shakti jest lepszy od Galthrana, albo że nekromancji się niemal zawsze nie uznaje. Jak chcesz odejść, to zrób to, mi to generalnie wisi, bo nic do rozmów nie wnosiłeś.

Ostatnio edytowany przez Salamander (2008-12-21 21:23:49)

Offline

 

#58 2008-12-21 21:37:34

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Lochy vs Cytadela

Majer napisał:

Ale chętnie z tobą podyskutuje na ten temat, bo wcześniej zniechęciłem się wypowiedziami Koragga "Liga Amatorów H3" sorka, ale dla mnie taka rozmowa nie ma sensu.

Sorki za to, dobrze wiem jaki głupi byłem Niestety, przeszedłem długą drogę, także na tym forum. Jeśli macie ochotę, to ja też się włączę do dyskusji i obiecuję, że nie zachowam się jak ostatnio Dla mnie też Loch jest lepszy, ale piszę pod Salamandrem (), więc poczekam na argumenty za Cytadelą.

Macielug napisał:

Miała tu być miła atmosfera. Była. Lecz gdy tu pojawił się Salamander od razu zaczęła się ona psuć.

To nie jest wina Salamandra. Stasek zupełnie niepotrzebnie starał się uznawać nekromancję, bo tego po prostu się nie uznaje, a Sala... tylko o tym pisał. Fakt, robił to pod koniec ostro, ale sądzę, że ja też byłbym zmuszony tak reagować, gdyby po kilku postach pisania w kółko tego samego ktoś nadal się upierał przy nekromancji. Porównanie do oszustów może nie było miłe, ale najwyraźniej poskutkowało. Kolejną sprawą jest Shakti, którego zasadniczym plusem jest taktyka, a że otrzymujemy za darmo stówę troglodytów, to nie można powiedzieć, że jest on gorszy od Galtharna, tym bardziej, że taktyka przydaje się dosłownie zawsze. Całe to obrażanie się Staska jest dla mnie śmieszne, bowiem Salamander z pewnością nie miał zamiary nikogo obrazić (tak, Sala, trochę mi to czasu zajęło, ale teraz już wiem, że Ty nie obrażasz ). Słuchajcie Salamandra, bo bardzo mądrze prawi

Ostatnio edytowany przez Koragg (2008-12-21 21:44:12)

Offline

 

#59 2008-12-21 23:54:39

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Lochy vs Cytadela

To jak już można normalnie rozmawiać to powiem że zbaczając troche z tematu co lepsze wasze 100 trogów Shaktiego czy 60 centków bastionu grając np. Mephala a jako że Centki w 1 dniu daje na upa też mi sie łatwo i przyjemnie expi. A wracając do Cytki mając Wystana + 2 boh + z zamku na start ma się z 20-30 jaszczurów co w 1 dniu na upie + gnolle jako def. przy typowo nastawionych statach na obrone cytki daje duże pole do popisu i raczej kopalnie nie są przeszkodą. A jako że ten zamek jest stosunkowo tani to zależy w pierwszych 2 tyg ile masz kupek drewna na ziemi to jego potęga jest nieoceniona. I szczerze jak dochodzi do FB np. po 1 miechu gry 10 defa to nie jest mało i daje nieocenioną wytrzymałość jednostką.

Co do gorgony od 1-10 spojrzeniem zabija 1 stwora ale jest to o tyle dobre że tym stworem może być np. smok a nie koniecznie oczko czy coś innego. Do tego dochodzą staty tej jednostki które są na wysokim poziomie co daje nam prawdziwego Tanka na polu bitwy.

Salamander napisałeś że oślizg jest badziewny bo jest ale tylko jak z nim walczysz na neutral., a z obroną Cytki wytrzyma te 2-3 tury i jest on typowym ofensorem tzn. pierwsza tura leci na strzeloka i już się nie cofa co akurat przy Lochach ze względu na brak ograniczenia walki wręcz strzeloków jest utrudnione ale do pojechania.

Cała potęga Cytki tkwi w Obronie bo wszystkie te jednostki neutralne nie są za dobre ale już z bohem cytki wspaniałe i co najważniejsze nie traci się dosłownie nic w walce z neutralnymi stworami. Panowie ja kiedyś jak grałem tylko na singlu Cytke dawałem na ostatnim miejscu bo w walce z kompem ona jest słaba ale jak zagracie sobie ze 2-3 scenariusze Cytką Tazarem lub Wystanem zrozumiecie o co mi chodzi. Bo narazie wydaje mi się że zachwalacie Lochy a tak naprawde Cytkki nie znacie bo graliście nią pare razy w życiu.

Ale się pytanie nasuwa czemu ja  gram np. w turnieju Rampem a nie Cytką jak ona taka dobra ? Już odpowiadam Cytka jest lepsza od Rampa i trzeba być naprawde sprytnym (Jak się gra z graczem tego samego poziomu, bo jak widzieliście Nerevad nie miał szans), by pokonać ten zamek ja jak narazie ucze się możliwości tego zamku i sądze że jeszcze nie czas by nim grać on-line a za to Ramp mam opanowany może nie do perfekcji ale na pewno w dużym stopniu jeśli chodzi o zamek i bohów i taktyke gry jeśli chodzi o walki i mobilność (to wam wytłumacze później) to jestem raczej średniak


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#60 2008-12-22 10:41:01

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Lochy vs Cytadela

Ja tez na poczatku swojej dosyc dlugoletniej przygody z Heroesami, uwazalem Cytadele za najgorsze miasto i po prostu, nie gralem tym miastem. Na szczescie ta sytuacja zmienila sie, a ja dostrzeglem potege Cytadeli. Dla mnie jest to miasto z gornej polki, i uwazam, ze jest lepszym miastem od Lochu.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/