Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#71 2012-08-29 21:09:49

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Najgorsze miasto w grze

Najgorsze jest inferno bo praktycznie nie 2 pierwszych poziomow a zatem zadnej jednostki strzelajacej . To olbrzymi brak . Bardzo dobre sa tylko ifryty . Owszem psy i reszta ale inne zamki maja wiecej .
Druga od konca jest twierdza . Gremliny sa do niczego . Cyklopow nie ma albo jest zbyt malo . Tylko ptaki lataja . A ogry sa powolne . Orkowie raczej ponizej sredniej . Wilki sa dobre ale tylko w ataku . Wykosic je latwo . Tylko te behemoty ...
Trzecia od konca cytadela . Jednak gorgony i hydry to troche malo . Wiwerny sa dramatycznie zle . Bazyliszki czy wazki srednie a mimo wielu milosnikow reptiliony sa najwyzej srednie nie mowiac o gnollach . A magia niespecjalna . Budynki srednie . Zamek najlepszy ale to nie zamkami sie wygrywa ...

Offline

 

#72 2012-08-30 05:05:49

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Najgorsze miasto w grze

Gnol ma dość wysokie statystyki, ważka jest szybka, bazyliszek jest żywotny, a wiwka może nie poraża ale można mieć ją już w drugim dniu.
Inferno jest mocne dzięki demonom
Twierdza nie potrzebuje cyklopów by wygrywać. Wystarczy destrukcyjna siła w zwarciu.

Offline

 

#73 2012-08-30 09:37:52

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Najgorsze miasto w grze

Ja z kolei cytkę ubóstwiam, by ją pokonać, trzeba się nieźle napocić. Jest tania, ma Tazara, jeszcze paru dobrych bohaterów. W 1 tygodniu łatwo postawić hydry+ zamek. Baronie, po co ci magia na 4 poziomie cytadelą, która i tak nie gustuje w magach, a dla której pierwsze skrzypce odgrywają tu obszarówki?

Ogólnie ciężko wybrać najsłabsze miasto, większość zależy od zdolności, mapy, różne miasta oddziaływują na inne inaczej. Dla mnie chyba najmniej przydatna jest forteca, głównie z powodu drożyzny i rozpaczliwej sytuacji bohaterów. Pierwsze co robię grając magami, to wejście do karczmy. Siła armii jest dobra jakościowo, ale to i tak nie uratuje miasta.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#74 2012-08-30 09:39:24

 Jardir

Przybysz

1915564
Skąd: Dark Fortress
Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 22
Miasto: Wrota Żywiołów/Loch/Bastion
Jednostka: Arcydiabeł/Żywiołak Magii
Bohater: Loynis/Labetha/Ryland
Magia: Ziemi / Powietrza
WWW

Re: Najgorsze miasto w grze

Muszę przyznać, że kiedyś za najsłabsze miasto uważałem Inferno. Brak dobrych bohaterów, ogólnie słabo miasto jeśli chodzi o siłę itd. Odkąd dzięki temu forum odkryłem farmowanie to jest obecnie jednym z moich ulubionych. No i warto wspomnieć o sile chociażby Ifrytów czy Arcydiabłów. Ciężko stwierdzić, które miasto jest najgorsze, bo lubię grać wszystkimi. Najmniej gram Nekropolis i powiedzmy to uznam za 'najgorsze'.


"Kości stają się silniejsze po tym jak się zrosną."

Offline

 

#75 2012-08-31 20:24:28

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Najgorsze miasto w grze

Nie ma najgorszych, tylko najmniej lubiane, albo najmniej ograne jak w przypadku Jardira. Na każde znajdziesz haka, no i zależnie od miasta rozwijają one skrzydła w różnych warunkach...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#76 2012-09-02 16:03:34

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Najgorsze miasto w grze

Nie mowimy o miastach ktore lubimy tylko o najslabszych .
Jesli odrzucimy najsliniejsze i srednie zostana te slabe . I nie pomoze im to ze maja zalety bo inne miasta maja wiecej zalet . O to chodzi w tej dyskusji...

Offline

 

#77 2012-09-02 20:01:12

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Najgorsze miasto w grze

Nie ma takich miast...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#78 2012-09-02 20:36:24

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Najgorsze miasto w grze

Różne miasta różnie sprawiają się przeciwko różnym miastom, na różnych mapach i różnych sytuacjach. Przeciwko Bastionowi chętnie zagrałbym infernem, z kolei nie odważyłbym się zagrać nim w walce z zamkiem, bo wiele zależy od umiejętności i taktyki.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#79 2012-09-02 22:15:37

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Najgorsze miasto w grze

Wszystkim idzie wygrać z każdym, tylko zależnie od okoliczności jest to prostsze, lub trudniejsze...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#80 2013-06-07 20:52:56

 Elwing Bukharov

Obywatel

Skąd: Nowa Sarzyna
Zarejestrowany: 2013-06-07
Posty: 41
Miasto: Bastion
Kampania: Boscy posłańcy, WoG
Jednostka: Elf
Bohater: Tazar
Magia: zależy kim gram
WWW

Re: Najgorsze miasto w grze

NIE MA najgorszych czy najlepszych miast, ale mogę powiedzieć jakim miastem gra mi się  najgorzej...
więc jest to... Wrota Żywiołów!
Mimo dużego przyrostu (ostatnio gram z WOGiem a tam jest przyrost zredukowany) feniksów to i tak miasto ma zbyt dużo minusów (nie będę ich wymieniał bo zostały one wymienione już wcześniej)
cytka też nie jest zbyt silna ale ma wspaniałych bohaterów i gorgony z najlepszym skillem jaki istnieje (wg mnie) zostało Inferno za którym niezbyt przepadam ale ma Czartów którzy po ulepszeniu wspaniale się prezentują no i Gogi po ulepszeniu są całkiem przyzwoite i atakują fireballem co czasem jest przydatne ale czasem bardzo denerwuje (gdy mam ich kilkaset i niszczą mi przy okazji połowę np.demonów czy chochlików
Diabły też niczego sobie... ale reszta jednostek to.... nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Twierdza mimo nie najlepszego klimatu jest wspaniała (Nergal i jego obniżanie obrony o 80 procent )
Nie rozumiem jednak jak można uważać Nekro czy Zamek za najgorsze osobiście obu nie znoszę ale wraz z Bastionem są najlepsze (o ile mogę tak powiedzieć ) w grze.


"kto pokonuje innych jest silny kto pokonuje siebie jest potężny"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Quinta Los Lapachos de YpanĂŠ