Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#31 2008-12-21 17:58:37

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Nekropolia vs Lochy

Mathias napisał:

Słuchajcie: a dlaczego niby nie uznawać nekromancji przy porównywaniu Nekropolii z innym miastem?

Dlatego że przy uznawaniu nekromancji nie istnieje żaden z tematów "Nekro vs ...", bo z nekromancją możesz na luzie pojechać całe stada archaniołów samymi tylko szkieletami. Kiedy to wreszcie do Was dotrze? Nekromancja to zbyt duży plus, a w lidze nie uznaje się nekromancji właśnie dlatego. Zresztą nawet Ty zakazałeś nekromancji w swoim turnieju, więc chyba rozumiesz o co chodzi.

stasek94 napisał:

Myślę, że to już wystarczy. Nawet jakby Galthran dostał np. 80, to i tak kościeje deklasują trogi zdolnością obrony. A więc: Kościeje, jakby nie patrzeć, są lepsze, nawet BEZ nekromancji.

Tyle że na początku zawsze mamy nieulepszone jednostki. Nekromancja jest w lidze zakazana, więc Shakti ma znacznie lepszą pozycję startową, a taktyka pozwala mu atakować znacznie szybciej. Shaktim bez strat można expić nawet up centaury, po części dzięki 100 trogom, ale również dzięki wspaniałej taktyce.

Offline

 

#32 2008-12-21 18:30:18

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Nekropolia vs Lochy

Co Ty salamander do jasnej ciasnej robisz?! Zacytowales Mathiasa, a pisze ze to ja, a nawet z bledem, bo stasek94, a ja jestem stasek93.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#33 2008-12-21 18:42:01

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Nekropolia vs Lochy

Przede wszystkim przestańcie się kłócić, bo jest to coraz bardziej żenujące i irytujące... Poza tym - tematy, w których walczy z czymś Nekropolia powinny być z góry opatrzone dopiskiem "bez nekromancji", bo chyba ja też już kiedyś mówiłem, że nekromancja pozwala na pokonanie wszystkiego i wszędzie, co jest przesadą. Salamander ma rację - z nekromancją wszystkie tematy o Nekro nie istnieją, bo nie mają sensu. Nekromancji się nie uznaje, takie są zasady uczciwej gry w Heroesa, a przy okazji wspominania kodów - dla mnie używanie nekromancji, nawet na kompa, jest równoznaczne z używaniem kodów, bo nie dajemy wrogowi szans na zwycięstwo, a nie na tym polega honorowa walka. Mam nadzieję, że każdy ma choć trochę honoru i nie usiłuje zwyciężać bez względu na wszystko.

Offline

 

#34 2008-12-21 19:02:44

crazy'olka

Przestępca

12624371
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 113
Miasto: Bastion/Cytadela/Loch
Kampania: SoD
Jednostka: Gorgona większa/Ent/Koszmar
Bohater: Mephala/Tazar/Mutare

Re: Nekropolia vs Lochy

Ja też nie uznaję nekromancji, gra jest wtedy taka za łatwa i nie ma już radości z wygranej:(


A może frytki do tego?

Offline

 

#35 2008-12-21 20:58:12

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Nekropolia vs Lochy

Te, Sala, tylko nie mów o mnie per oszust . No dobra, odrzucamy nekromancję, ale Kościeje nadal sa silniejsze. Świadczą o tym statystyki i wszystkie porównania. Nie będę drugi raz pisał, bo w poprzednim poście opisałem to szczegółowo, biorąc pod uwagę wszystkie fakty.

Tyle że na początku zawsze mamy nieulepszone jednostki. Nekromancja jest w lidze zakazana, więc Shakti ma znacznie lepszą pozycję startową, a taktyka pozwala mu atakować znacznie szybciej. Shaktim bez strat można expić nawet up centaury, po części dzięki 100 trogom, ale również dzięki wspaniałej taktyce.

Start? Owszem. Przez pierwszy tydzień Shakti ma przewagę nad Galthranem. Ale po tygodniu na 90% będę miał zbudowane ulepszone siedlisko szkieletów. Porównywanie nieulepszonych jednostek nie jest warte świeczki, gdyż one utrzymują się w grze góra 2 tygodnie.
Powiem ci to może tak: KAZDYM bodhaterem da się bez strat expić na centaurach. Wystarczy odrobina zdolności, ale tego tu nie oceniamy. Taktyka to rzeczywiście mocny argument sprzyjający Shaktiemu. Tylko ja nadal nie wiem, w jaki sposób można porównywać bohaterów z nekromancją z bohaterami bez niej, pomijając tę umiejętność. Nie chodzi o to, że nadal trzymam się ,,nekromancją jest częścia gry", tylko po prostu nie widzę sensu takich porównań.


A a propo ligi: w sumie to gra nekropolią bez nekromancji nie ma absolutnie żadnego sensu, więc nie mieszajmy do tego zasad gry multiplayer.

A więc nadal nikt nie zebrał silnych dowodów (poza Shaktim wymienionym przez Salamandera, ale przyznajcie szczerze: nie gra się tylko jednym bohaterem), aby pokazać, że Trogi są lepsze bądź równe Kościejom. Opisałem dominację Szkieleta na tyle szczegółowo, opierając się na dogłębnych badaniach i przykładach, że już raczej nikt nie powinien w to wątpić. Możemy jeszcze spróbować w ramach turnieju przy okazji sprawdzić to, grając multi.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#36 2008-12-21 22:25:54

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Nekropolia vs Lochy

Hahahaha, nawet Mathiasa wyzywa od oszustow, bravo.
Wiec w edicie dodam chociaz to, ze nawet bez nekromancji, Nekropolia jest bardzo poteznym miastem z silnymi jednostkami, na przyklad Koscieje, Wampirzy Lordowie, lub Wladcy Mroku. Miasto to, jest tansze od Lochow (co jest bardzo duzym plusem).

Mathias: Twój post nie wnosi niczego do tematu. Rozumiem twoje intencje, ale mógłbyś chociaż postarać się o jakieś argumenty broniące Nekropolii.

Ostatnio edytowany przez stasek93 (2008-12-22 10:45:52)


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#37 2008-12-22 00:00:20

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Nekropolia vs Lochy

Nie czytając dyskusji napisze krótko bo pisanie o Cytadeli mnie zmęczyło. Więc tak jeżeli liczymy Nekromacje Lochom będzie bardzo trudno wygrać i liczy się szybkość jeśli bez nekromacji to sprawa jest odwrotna liczy się szybkość Nekro by podbić Lochy to tyle


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#38 2008-12-22 10:05:06

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Nekropolia vs Lochy

No dobra, zrobię offtopic: rozpisałem się chyba na dwie strony, więc chcę wiedzieć, czy moje dwa posty są przekonujące?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#39 2008-12-22 10:42:51

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Nekropolia vs Lochy

Sa przekonujace, i to jak najbardziej. Mnie przekonaly, a raczej umocnily w przekonaniu.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#40 2008-12-22 10:57:40

crazy'olka

Przestępca

12624371
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 113
Miasto: Bastion/Cytadela/Loch
Kampania: SoD
Jednostka: Gorgona większa/Ent/Koszmar
Bohater: Mephala/Tazar/Mutare

Re: Nekropolia vs Lochy

Nekromancja jest zbyt potężna, więc jak napisał Salamander gra Nekropolis jest oszustwem to tak jak grać na kodach albo używać dyplomacji.


A może frytki do tego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ホテル デューレン・アイフェル L'Été sans fin, vue montagne