Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#51 2008-12-22 15:00:02

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Nekropolia vs Lochy

Hm. Nekropolia twórcom kojarzyła się z kościami, nieumarłymi, toteż wydawała się silna, ot co. Lochy dają poczucie siły i... nie wiem sam czego. Jest po prostu taka mocna atmosfera i przez to Lochy są uważane za miasto ziemi, a co za tym idzie, jest bardzo dobra - jeden z żywiołów. Wg. Statystyk ja porównywać nie będę, bo czasami są przecież różne obrażenia zadawane przez jednostki, a do tego dochodzą premie i bonusy.
Sam nie wiem, co jest silniejsze, bo Lochy mają sporo jednostek dodatkowych... Wir magii, Akademia Wojny...

Offline

 

#52 2008-12-22 15:25:53

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Nekropolia vs Lochy

stasek94 napisał:

Noom wlasnie, ja tez jestem tego zdania, ze nawet bez nekromancji Szkielety sa lepsze od Troglodytow.

Z Shaktim to trogi są lepsze.

stasek94 napisał:

Wynik byl taki, ze bralem Shaktiego, liczylem Trogi i bralem restart scenariusza i co wyszlo? Na 5 razy, tylko raz Shakti mial wiecej niz 100 Troglodytow. A dokladniej to mial: 87, 74, 68, 85 i 104

A ile razy miał ok. 100? 4 razy. Gdybyś czytał moje posty, to wiedziałbyś, że pisałem nie o ponad setce, tylko o około tej setki.

stasek94 napisał:

Galthran mial kolejno szkieletow: 64, 72, 36 i 5 zombich, 58 i 60.

Sam udowodniłeś, że Shakti jest lepszy. Jaka jest szansa, że Shakti będzie miał 70 trogów, a w tym samym czasie Glathran też 70 szkieletów? Znikoma. Shakti ma prawie zawsze więcej trogów.

stasek94 napisał:

36 i 5 zombich

Na pewno nie zombiech, tylko ożywieńców, poza tym akurat w tym przypadku armia początkowa jest wyjątkowo śmieszna. Już wolałbym 50 szkieletów od podanego zestawu...

stasek94 napisał:

Wiec, jak widac, Shakti wcale nie ma az tak ogromnej przewagi

Halo! Tu ziemia! Shakti ma taktykę! A Galthran nie! Dalej myśl sobie sam dlaczego Shakti jest zdecydowanie lepszym bohaterem, bo mi się już nie chce tego tłumaczyć.

stasek94 napisał:

Nekro rzadzi.

Bez nekromancji nie, a wyniki ankiety wskazują na to, że niedługo nie będę się musiał użerać z tymi, którzy chcą ją mieć.

Offline

 

#53 2008-12-22 15:38:48

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Nekropolia vs Lochy

Nie bede myslal dlaczego Shakti jest lepszy, bo nie jest - czlowieku! taktyka to nie wszystko, on moze tylko blizej podejsc o 2 (lub 3) hexy. A po drugie, to jak dalej bedziesz mnie nazywac stasek94, a nie stasek93, to ja bede Cie nazywal, nie salamander, tylko saldamdander.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#54 2008-12-22 15:46:59

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Nekropolia vs Lochy

stasek95 napisał:

Nie bede myslal dlaczego Shakti jest lepszy, bo nie jest - czlowieku!

Shakti jest lepszy i to znacznie.

stasek95 napisał:

taktyka to nie wszystko, on moze tylko blizej podejsc o 2 (lub 3) hexy

Taktyka jest skillem, który pozwala zdobywać kopalnie bez strat. On nie musi podchodzić kilka heksów do przodu, on może tak rozstawić armię, że expi bez strat. Czas nauczyć się doceniać potęgę taktyki, która jest jednym z najlepszych skillów w grze, a sam Shakti jest lepszy od Galthrana, co nawet sam udowodniłeś.

Offline

 

#55 2008-12-22 16:50:29

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Nekropolia vs Lochy

Nie mysl sobie, ze Shakti jest najlepszym bohaterem, bo sa lepsi......... I nie jestem stasek94, a tym bardziej stasek95 - tylko stasek93, saldmandarze.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#56 2008-12-22 16:55:17

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Nekropolia vs Lochy

Nie samym Shaktim żyją Lochy i nie samymi 1 lvl żyją zamki ja daje tutaj remis bo cięzko jest wytypować zwycięzce chodz nekro nawet bez nekromacji jest dobre a co do taktyki jest to najlepszy skill w grze


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#57 2008-12-22 23:01:50

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Nekropolia vs Lochy

stasek03 napisał:

Nie mysl sobie, ze Shakti jest najlepszym bohaterem

Z Dunga jest prawie najlepszym, poza nim biorę jedynie Dace (nawiasem mówiąc to właśnie on jest dla mnie trochę lepszy, ale Shaktim się lepiej expi).

stasek03 napisał:

bo sa lepsi

Z Cytki Wystan,  a z Bastionu Mephala są mu równi na początek, bo się dobrze expi, reszta się chowa do tych trzech (chodzi mi cały czas o expienie).

Offline

 

#58 2008-12-23 17:19:11

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Nekropolia vs Lochy

Hm. Ja zawsze, ale to zawsze wybieram bohaterów, którzy mają specjalność jednostki 6 poziomu. Po prostu siostra cioteczna, który mnie uczyła, zawsze mówiła, że trzeba brać moc i doświadczenie. Jak zbieram skrzynie ze skarbami to zawsze wybieram doświadczenie. Złoto tylko jak mam mało kasy. W Nekro wybieram zawsze Tamikę, bo ma specjalność Czarnych Rycerzy, dlatego zwiększa umiejętność ataku  obrony. A w Lochach zawsze Synca, bo zwiększa umiejętność ataku i obrony wszystkich Mantikor. Dlatego też zależnie od wyboru bohatera mamy różne szanse na wygraną w bitwie, bo jeżeli weźmiemy przeciwnika, który ma specjalnosc troglodytów, a ja wezmę Tamikę, to oczywiście wygram, jeżeli będę miał dodatkowo Czarnych rycerzy, a tamten 1 Smoka.

Offline

 

#59 2008-12-31 23:43:00

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Nekropolia vs Lochy

Ja jak zwykle spóźniona... Narazie powiem tyle: baaaardzo fajnie czytało się ten temat. Dyskusja zażarta. Ja też nekromancji nie uznaję, nie grywam Nekro bo nie lubię, ale chcąc czasem przejść campaign, to niestety musiałam się z tym miastem użerać (więc nie jestem 'bezwiedzowa' że tak to ujmę). Bez nekromancji to miasto traci na sile i dla mnie jest raczej średnie. A Lochy? Dla mnie zawsze będzie to mocne, moje ulubione miasto. Mówię to całkowicie obiektywnie, nie chcę już mówić po kolei, czemu, bo to wiadome (chyba że ktoś jeszcze nie wie, to OK, wyjaśnię).


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#60 2009-01-01 09:27:57

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Nekropolia vs Lochy

a ja daje pusty głos każde miasto ma swoje wady i zalety. Bohaterowie, jednostki też. Według mnie to są dwa silne miasta


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Hotely Hunstanton La Plata