Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#31 2012-08-14 22:01:28

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Zamek vs. Twierdza

Na M to się bierze tyraxora. Taktyka i willi to jest jego mocna strona.

Offline

 

#32 2012-08-14 23:59:58

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Zamek vs. Twierdza

Po co na M Crag, który potrzebuje wysokiego lvla? To, że grasz na XL nie ma nic wspólnego z możliwością zbudowania aniołów w 1. tygodniu. Raz, że są drogie i możesz wgl nie mieć na budowlę, a dwa, że może być na tyle droga, że będziesz miał problem z wykupieniem czegokolwiek, a zastój w armii przekłada się na wolniejszy exp, którego brak widać w FB ^ ^


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#33 2012-08-15 00:27:28

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Zamek vs. Twierdza

Crag nie jest złym wyborem na M, na L jest z kolei pozycją obowiązkową.

XL ma związek, bo na niej najłatwiej o zdobycie dużej forsy w 1 tygodniu. No i na tej mapie konsekwencje w złocie można stosunkowo łatwo odrobić, choć oczywiście różowo nie jest.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#34 2012-08-15 07:39:27

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Zamek vs. Twierdza

Płeciesz. Bohaterów ze specjalnością taką jak atak bierze się na mapy gdzie wbijasz lvl większy niż 15, a nie jaki to rozmiar mapy,bo XL czasami się kończą się szybciej niż M.

Offline

 

#35 2012-08-15 10:36:07

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Zamek vs. Twierdza

Kramer, wydaje mi się, że o bogactwie mapy decyduje ilość surki, banków itp, a nie jej rozmiar. Zarówno na takiej M, jak na Xl w pierwszym tygodniu obrobisz mniej więcej ten sam teren. No chyba, że masz wersję, w której na większej mapie jest na bank bogato, a bohaterowie chodzą dalej, bo nie wiem skąd weźmiesz fundusze.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#36 2012-08-15 12:00:11

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Zamek vs. Twierdza

A więc sprecyzuję.Większa mapa= więcej zasobów do zebrania+ więcej czasu na rozwijanie się. Na M jak postawisz anioły w pierwszym tygodniu, to w następnych finansowo możesz nie wyrobić, a gra kończy się zazwyczaj dużo prędzej niż na XL, więc w FB możesz nie mieć pełnej armii. Owszem, trafiają się b. bogate M-ki, gdzie możesz sobie na to pozwolić, ale jak dla mnie jest to kwestia zbyt zależna od szczęścia. Macie trochę racji, że anioła nie zawsze postawię w 1 tygodniu, ale udaje się to naprawdę często!

Xeno, Tyraxor nie pokona Craga tym, że ma taktykę. Zresztą jego spec to również żenada, 2-3 punkty ataku i obrony dla jeźdźców na 10 lvlu, to ja już wolę grupowe wspomaganie Craga. Faktycznym plusem są z kolei wilczki na starcie, ale to przydaje się tylko w pierwszych dwóch dniach gry, później mamy już ptaszki i beszki.

Ostatnio edytowany przez Kramer (2012-08-15 12:26:48)


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#37 2012-08-15 13:38:55

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Zamek vs. Twierdza

Kramer wilki to potęga, krucha, ale jednak potęga. Grając na Mkach wbicie 15 lvl w czasie kiedy ma to jeszcze jakieś znaczenie jest mało prawdopodobne.
Tyraxor jest dobry, bo ma taktykę na start. Na małych mapach jest to wręcz nieocenione, a jak się jeszcze trafi magia powietrza...

Craga opłaca się brać, gdy wbija się lvl od 15 w z wyż i tutaj Xeno ma rację.

A co do wielkości mapy masz ogólnie rację, choć jak to zawsze bywa wyjątki się zdarzają. A postawienie aniołów w 1 tyg... realne, ale szkoda trochę surki, bo na drugi tydzień nie mamy się zazwyczaj z czego okupić. Jak gra się na wielkiej mapie i ma się spokój przez ten miesiąc to ma to sens, bo szybko się mapę splondruje bez większych strat, ale na M-kach to chyba bardzo bogata mapa musiałaby być


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#38 2012-08-15 16:32:09

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Zamek vs. Twierdza

Kazdym miastem najlepiej zrobic szybki wjazd . Co z tego ze macie w 2 tyg 3 behemoty i 9 ptakow ... Wykup kosztuje 10 tys. A wy nie macie nawet rady miasta ...
Chyba ze gracie na poziomie podstawowym gdzie zaczyna sie z kasa ... Ja gram na poziomie mks czyli zero kasy ...

Offline

 

#39 2012-08-15 16:51:51

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Zamek vs. Twierdza

Bo nie grasz z ludźmi, czyli o klasę niżej. Anioły da się postawić, ale czasami nawet na XL nie opłaca się tego robić w 1. tygodniu, bo najzwyczajniej staniesz z armią i możesz nie mieć czym przyexpić jak bez rady wydasz wszystko na budynek i nie wiadomo, czy na sam wykup anioła będziesz miał... W FB to się też odbija. Skille w specach mają bardzo niski poziom wzrostowy dlatego nadają się na duże mapy, spec Tyraxora od razu skutkuje, dla wilków nawet kilka pkt obrony to dużo tym bardziej przy barbarzyńcach, skille początkowe super. Baron wcale nie każdym, niektóre zaczynają owocować czymkolwiek dopiero w drugim tygodniu, ale z kompem tego nie widać, bo jest głupi...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#40 2012-08-15 18:43:15

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Zamek vs. Twierdza

Duża mapa nie oznacza też, że musi długo trwać. Jebusa robisz czy to M czy XL ok 4-5 tygodni. A bogactwo masz prawie to samo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder.com worldhotels-in.com PensĂŁo Residencial Bom Desconto