Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#31 2009-03-04 18:23:51

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Zamek v Lochy

Ten jak zwykle "błysnął"... Tylko nooby mówią, że jednostka zawsze musi atakować swój poziom... Tylko idiota będzie stał minotaurem, gdy "bezsprzecznie najlepszy" gryf będzie atakował "dużo gorszego" beholdera... Wiem, że niektórzy mają nieco inne zasady HoMM, tak, że zawsze pikinier zaatakuje troglodytę, minotaur musi się rzucać na kapłana, a harpia musi atakować kusznika... To są takie bzdury, że mi się normalnie niedobrze robi... Skoro mam minotaura broniącego beholderów, to dlaczego, do jasnej cholery, nie mogę nim zaatakować gryfów? Wyjaśnisz mi swoją chorą "logikę"?

Mathias: Obrażanie innych. UPOMNIENIE, choć powinien być minus. Ale niech stracę.

Offline

 

#32 2009-03-04 18:27:27

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek v Lochy

Ale wy nie rozumiecie, że branie pod uwagę strategii gracza nie ma sensu? Po prostu rozmawiamy, która jednostka jest lepsza, a porównania z odpowiednikiem na tym samym poziomie to najlepszy sposób.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#33 2009-03-04 18:34:27

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Zamek v Lochy

Jakiej znowu strategii gracza? Dung ma lepsze możliwości strzeleckie i to Zamek musi podejść, a gdy ktoś mi gryfem podleci do beholderów, to niby dlaczego one mają się bronić same? Jednostki, które są w pobliżu, reagują, więc stwierdzenie, że minotaur nie ma nic do gryfa jest wyjątkowo naiwne i głupie, do tego nieprawdziwe...

Już pominąłem fakt, że niektórzy nie rozumieją, co się do nich pisze i na takie coś:

Koragg napisał:

Wyobraź sobie, że porównania leveli zazwyczaj i tak nic nie dają, bo liczy się armia.

odpowiadają czymś zupełnie sprzecznym, w stylu:

stasek93 napisał:

od kiedy to Gryf i Minotaur sa na tym samym poziomie?

N/C...

Offline

 

#34 2009-03-04 18:38:31

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek v Lochy

Ale JA nie twierdzę, że Minotaur nie może pójść i napaść na niższe poziomy. Ale w ten sposób do niczego nie dojdziemy - równie dobrze możesz czarnym smokiem wjechać w moje jednostki strzeleckie, a ja ci archem. Nie przeczę, że Dung ma lepszych strzelaków, jednak jeśli chodzi o ich pozycję na poziomie, to Oko jest dość wysoko, ale meduza to przeciętna jednostka.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#35 2009-03-04 18:41:48

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Zamek v Lochy

A gdyby tak pomyśleć na logikę? Stasek nie zareaguje krzyżowcem, pikinierem itp., gdy chimera mu walnie w kapłanów, bo zabraniają mu tego poziomy, lol... Po co w bastionie enty i krasnoludki, skoro nie zareagują na atak na elfy? Po co w twierdzy ogry, skoro nie mogą bronić cyklopów? Po co w cytadeli gnolle i bazyle, skoro nie chronią jaszczurek? Po cholerę forteca ma golemy, skoro nie będą one bronić gremlinów i magów? Jak mówił Joker, taka logika jest najzwyczajniej w świecie chora... Jeśli minos jest na tyłach, to:

Joker napisał:

Tylko idiota będzie stał minotaurem, gdy "bezsprzecznie najlepszy" gryf będzie atakował "dużo gorszego" beholdera.

Offline

 

#36 2009-03-04 18:44:28

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Zamek v Lochy

Joker napisał:

Ten jak zwykle "błysnął"... Tylko nooby mówią, że jednostka zawsze musi atakować swój poziom... Tylko idiota będzie stał minotaurem, gdy "bezsprzecznie najlepszy" gryf będzie atakował "dużo gorszego" beholdera... Wiem, że niektórzy mają nieco inne zasady HoMM, tak, że zawsze pikinier zaatakuje troglodytę, minotaur musi się rzucać na kapłana, a harpia musi atakować kusznika... To są takie bzdury, że mi się normalnie niedobrze robi... Skoro mam minotaura broniącego beholderów, to dlaczego, do jasnej cholery, nie mogę nim zaatakować gryfów? Wyjaśnisz mi swoją chorą "logikę"?

Co ty [opowiadasz]?! Na forach zawsze się porównuje lvl na lvl, ale może jeszcze tego nie zauważyłeś...


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#37 2009-03-04 18:45:46

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek v Lochy

Drago, nie rozumiesz, że to tylko porównanie?!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#38 2009-03-04 18:47:59

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Zamek v Lochy

Mathias napisał:

Drago, nie rozumiesz, że to tylko porównanie?!

Nie, on nie rozumie najwyraźniej i robi wszystko, żeby rozkręcić kolejna wojnę na forum. Drago, bądź pewny, że jeżeli tym razem znowu rozbuchasz jakąś wojnę, to to będzie twoja ostatnia wojna...


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#39 2009-03-04 18:52:46

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Zamek v Lochy

O tym to akurat ja zadecyduję . Ale masz rację: nie chcemy wojen, może zaczniemy wreszcie jakoś normalnie dyskutować? Popatrzcie na mnie i Koragga: długo się spieraliśmy, ale ani razu nie padły oskarżenia/bluzgi/prowokacje. TO się nazywa dyskusja. Z tym, co wy robicie, można najwyżej pójść do sejmu.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#40 2009-03-04 19:26:09

Dreader

Przestępca

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 173
Miasto: Twierdza i Dung
Kampania: Ta z Cragiem
Jednostka: Byle jaki smok i minotaur
Bohater: Salamander

Re: Zamek v Lochy

stasek93 napisał:

Co ty pieprzysz?!

Jedyną osobą, która pieprzy w tym temacie jesteś, jak na razie, tylko Ty...

stasek93 napisał:

Na forach zawsze sie porownuje lvl. na lvl.

To, że stasek93 porównuje sobie lvl na lvl (co jest wyjątkowo naiwne i bezsensowne), nie znaczy, że wg wszystkich innych minotaur nie ma prawa zaatakować gryfa, bo to nie ten poziom... Tylko idiota stoi minotaurem, bo nie chce zaatakować innego poziomu jednostek.

stasek93 napisał:

Drago badz pewny, ze jezeli tym razem znowu rozbuchasz jakas wojne to to bedzie twoja ostatnia wojna...

Jak śmiesz mu grozić?! Wyraził tylko swoją opinię i to TY w tej chwili na niego ruszyłeś, zupełnie bez powodu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky NovĂ˝ Jičín Galanta PonĂşkame samonosnĂŠ betónovĂŠ nĂĄdrĹže Szamba betonowe Suwałki przegrywanie kaset vhs w polsce studio kopiowania kaset mokotów