Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2014-01-21 18:48:33

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Might and Magic X Legacy

Dziwne jest to, że zakładam tematy z opracowaniami odnośnie nowych tytułów spod sztandaru M&M. Takie nowiny gdzie indziej są istną sensacją, gdzie dysputy potrafią toczyć się  stronami. Zamiast tego widzę opinię np: Kolejna gierka Ubisoftu, który chce zbić kasę. To prawda, ale taki powtarzający się pesymizm... brak słów. Przez kilka miesięcy pojawiały się miodne nowiny, a niektórzy się obudzili w dzień premiery.

Offline

 

#12 2014-01-21 19:08:47

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Might and Magic X Legacy

Przepraszam w imieniu użytkowników forum, że nie wszyscy mają takie samo zdanie jak ty.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#13 2014-01-21 21:24:13

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Might and Magic X Legacy

Nie wszyscy lecą za komercją i nowością, a pielęgnują tradycję.
Def, ja też to robię^^.
PS
Markham, nasza strona to nie są wszystkie strony, nie jesteśmy jak Tawerna, czy kwasowa grota, nie podoba się o papa.

Ostatnio edytowany przez Xeno (2014-01-21 21:25:06)

Offline

 

#14 2014-01-23 21:51:50

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Might and Magic X Legacy

Oczywiscie nie mam pretensji ze ktos lubi i nie chce nikogo urazic . Niestety UB jest nie do przejscia . Nie trawie gosci za bankructwo Black Hole . I pomyslec ze vanC sprzedal serie z glupie 1,7 mln ... Toz Black Hole moglo by kupic mimo ze male i zrobic po swojemu . Oni naprawde sie starali ... Poza tym MMy sa duzo slabsze od Herosow pod kazdym wzgledem . To praktycznie nawalanki .  Zadnej strategii czy taktyki . Owszem maja fajna grafike i sa mile ale to nie H . Popatrze na filmiki . Dobrze ze wklejasz dzieki .

Offline

 

#15 2014-01-23 22:45:18

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Might and Magic X Legacy

Cóż, ogólnie rzecz biorąc M&M też podoba mi się dużo mniej od Herosów. Ale ta nowa część może przynieść znaczące zmiany w samej rozgrywce. Może wreszcie uda mi się jakoś wczuć w klimat, na co szczerze liczę . O dziwo najbardziej podobało mi się z poprzednich Crusaders of M&M, czyli gra poboczna. Dlaczego? Ano właśnie ze względu na jakiś taki przejrzysty typ rozgrywki.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#16 2014-01-30 05:42:50

 ANcient DRuids

Przybysz

Zarejestrowany: 2014-01-29
Posty: 15
Miasto: Krzemienny krąg
Bohater: Sandro

Re: Might and Magic X Legacy

Jako fan "kultowych" Might and Magic'ów hejtuję MMX z pasją : )
Oczywiście bardzo chciałbym w nią zagrać, żeby mieć solidne podstawy do narzekania : D
Ale tak na serio, od początku było wiadomo czym MMX będzie i jakie ma perspektywy, jednak wraz z ogłoszeniem prac nad tą grą powoli stawało się wiadome czym ta gra na pewno nie będzie i wraz z tym, mój entuzjazm i pozytywne nastawienie powoli przesuwały się na drugi koniec spektrum.
-Tak więc po pierwsze okazało się, że fabuła to jakiś bałagan po knowaniach pomylonego anioła, w równie sztampowym świecie co pozostałe części Ubisoftu, z równie sztampowym składem drużyny.
-Po drugie twórcy poszli po najmniejszej linii oporu i zrobili całkowity ruch kratkowy, który jest kompromitacją dla gry nowoczesnej generacji, i który dodatkowo nie działa nawet poprawnie, z tego co widziałem na niektórych gameplayach.
-I po trzecie muzyka z Dark Messiaha w walce. To wręcz bezczelne i niewybaczalne.

Więc... to jest moje zdanie : ) Żeby jednak nie wyjść na skończoną zrzędę, mam nadzieję, że gra odniesie jakiś tam sukces i studio postanowi zrobić w pełni wypasioną produkcję. No i jeszcze... w sumie fajnie, że MMX wyszło, z ładną przecież grafiką, z nawiązaniami do starej serii, z systemem dającym wiele możliwości rozwoju postaci i wolną rękę w eksploracji świata w takiej kolejności jakiej się podoba graczowi. Tylko, że serdecznie odradzam kupowania tej gry co najmniej przez miesiąc. W tym stanie i z tymi błędami.

Ostatnio edytowany przez ANcient DRuids (2014-01-30 05:46:14)

Offline

 

#17 2014-01-31 22:59:17

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Might and Magic X Legacy

Dzieki . Tutaj musze oddzielic dwie sprawy . Ubisoft bojkotuje za zniszczenie Black Hole ktore sie staralo i dokladalo do produkcji !!! Koszmar .
Inna sprawa to ocena MMX . Tworcy nie mogli zrobic wiecej za kase UB bo by sie wylozyli jak Black Hole . A zatem musialo byc prymitywnie . Zreszta liczy sie grywalnosc nie technika. To co widzialem na Ytub to byla wersja przedpremierowa i nie mozna tego mieszac z premierowa ! Ta sie nie scina z tego co czytam .  Zatem oceniajmy grywalnosc . A fabula swiata cAsh an to faktycznie dziwactwo z tymi aniolami itd .

Offline

 

#18 2014-02-01 12:49:32

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Might and Magic X Legacy

Oglądając gameplay od AngryJoe, gra wygląda jak połączenie Heroes VI i Dark Messiah. Muzyka i grafiki pochodzą właśnie z tych gier, a kratkowe chodzenie jest dobre ale w dungeon crawlerach. Wiem, że wczesne części Might&Magic były chodzeniem po kratkach, główną inspiracją dla Legacy miała być chyba V część cyklu, problem polega na tym że główną sławę i chwałę zdobyły części VI-VIII. Otwarta eksploracja pozostaje, tylko chodzenie jest swobodne, mamy dużo więcej umiejętności mniej lub bardziej zbędnych a turowy system walki to nie nowina, by walczyć z kimś na żywo trzeba było mieć o wiele lepszą ekipę by nie odnieść zbyt wielu obrażeń. Co do fabuły to anioły szukały wojny w Heroes VI bodajże. Strasznie się wojownicze zrobiły, jest to całkiem ciekawe odwrócenie, ale też w świecie Ashan pojęcia typu dobro i zło są dosyć względne. No niby są, chodzi o to że np. Darkness czyli Ciemność jest naturalnym elementem świata, czy takim super dobrym to można spekulować ale jest. Głównie jedzie się po Demonach, ale intryga archanioła Michała i tak odsunęła to na nieco dalszy plan, bo Demony sobie siedzą i dopiero zostają w pewien sposób ujarzmione pod przywództwem Kha Beletha który zacznie porządnie psocić dopiero za kilkaset lat.

Ja bym się aż tak nie czepiał samych twórców gier, bo to co je zabija to polityka Ubisoftu, czyli płacimy mało co oznacza że dokładacie z własnej kieszeni, idziecie z torbami, a my spijamy zyski. Jesteśmy dużą korporacją, więc do następnych gier znajdziemy dosyć robotników. By ciąć koszta, zrobimy recykling grafik i muzyki z Heroes VI i Dark Messiah. Cały czas ktoś będzie nad wami siedział, byście robili tylko tak jak wam każemy.

Przykładem zabójczej polityki Ubisoftu jest zmiana uniwersum Heroes. Nival, który robił Heroes V (ekipa rosyjska złożona z fanów serii) chciał kontynuować fabułę NWC, czyli V miała wrócić do Axeoth, jest jakiś mod czy coś w tym guście dodający wyciętą fabułę, musiałbym poszukać by powiedzieć coś więcej. Ubisoft nie zgodził się i poprosił o wyzerowanie uniwersum by łatwiej ludzie mogli się odnaleźć. Precz ze Starożytnymi, Kreeganami Kosmitami, sci fi i takimi tam pierdołami. Ten wniosek wziął się pewnie z chłodnego przyjęcia zapowiedzi o Forge z Ostrza Armageddonu. W Might&Magic coś takiego mogło przejść, bo tam sci fi było od początku. Heroes był bardziej przystępną grą i przyciągnął wielu ludzi którzy w M&M nigdy nie grali. Heroes nie miał w sobie sci fi, był czystym fantasy.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs mokotów Naprawa telefonów Kraków Cennik przegrywanie kaset studio woj. kujawsko-pomorskie kopiowanie kaset vhs wola