Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#271 2010-10-12 12:26:26

 Caladan

Przybysz

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 42
Miasto: minosy, elfy, orki, magowie
Kampania: Każda
Jednostka: Smoki
Bohater: Malekith
Magia: Wszystkie

Re: Lochy vs Cytadela

A czym jest rozbudowa zamku(jednostki) jak nie wybudowaniem(wpłaceniem surowców) wszystkich budynków związanymi z siedliskami?. Cytka dostała plusa i nie musiałem tego tłumaczyć.


I Faza gry(początek) jest dla mniejszych map, gdzie najwazniejsze są 1-4 jednotski. Zależy też od rozbudowy danego zamku.

II faza gry(póżniejszy okres) tyczy w większym stopniu dla większych map i jest tam oznajmione, że ma się wszystkie budynki i jednostki.


Chyba łatwo wyczytać kontekst?.

Wielka tragedia zgubiłem literkę, więc nie miałeś do czego innego się doczepić.

Offline

 

#272 2010-10-12 13:55:58

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Lochy vs Cytadela

Ten podzial na fazy mi niezbyt pasuje, poniewaz cytka mozna juz pod koniec tygodnia postawic hydry, a lochem bedzie dobrrze jak postawisz smoki pod koniec drugiego tygodnia. Pograj sobie twoja taktyka z innymi graczami, na pewno wygrasz pojedynek... Lochami najlepiej spowolnic cytke, a potem precyzja/bless na oczy(jak grasz magiem i masz m.wody na exp to dung z blessem rozjedzie kazda armie).


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#273 2010-10-12 16:55:13

 Caladan

Przybysz

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 42
Miasto: minosy, elfy, orki, magowie
Kampania: Każda
Jednostka: Smoki
Bohater: Malekith
Magia: Wszystkie

Re: Lochy vs Cytadela

Może tobie nie pasować, ale jest bardziej miarodajny niż porównanie  jednostka kontra jednostka.

Hydrę sie postawi, ale będzie sie miało kłopoty z  jej wykupieniem na mniejszych mapach. Ma 5 szybkości, a to daje możliwość strzelenia  2 rundy spokojnego strzelania obydwóm strzelcom z Lochów i dobiciem magiczna strzałą, lub innym zakleciem ofensywnym. Zamiast jednej Hydry wolę ulepszyć oślizgę i zbierać doświadczenia. Nie wykupi sie całego wojska na małej mapie. Naprawde musiało być dużo wokół skrzynek, lub zamków, a tak na mniejszych mapach nie jest prócz jednej. Ta taktyka dobra jest dla Twierdzy.  Gdzie Behemoth ma duze lepsze statystyki i umiejętność, i jest znacznie tańszy o 700 jednostek złota i nie trzeba budować siedliska 6 poziomu.


Gorgony są wredne tak samo Hydry przy bliskim starciu. Nawet jak się da przyspieszenie to przeciwnik odda z wzajemnością. Oślizgi po masowym slow bedą miały prędkość 7 jak dobrze pamiętam. Tyle co beholder. Równie dobrze oni moga wziąść masowe przyspieszenie, albo psalm mocy i zdobywają inicjatywę w walce, skutkujace moze nawet porażką Lochów.  Bagno jest dosyć żywotne i dobre w defensywie. Jak dana osoba nie ma  taktyki, lub magii wody z Cydadeli można sie pokusić o szał(każda wersja ma inne tłumaczenie) na ekspercie. Aż 3-4 jednostki stracą ruch na samym poczatku gry, zabijajac siebie nawzajem. Połowa tych potworów może nawet stracić połowę swojego kontygentu do następnego mojego ataku. Nadal 3-4 jednostki są w tym samym miejscu. Moje 7 jednostek przez ten czas skupia się na ataku pozostałych jednostek wroga. Szał na ekspercie ognia jest bardzo ekonomicznym  i destruktywnym zaklęciem.


Precyzja nie da tyle obrażeń(działa jedynie na dwie jednostki z 7). Rzuci się masowe  odwrócenie zaklęcia i po diable. Bagienni magowie często mają tą umiejętność. Opłaca ten czar bardziej w Fortecy. Gdybyś powiedział psalm mocy. To owszem zgodziłbym się, bo zwiększa wszystkie wspólczynniki wszystkim. Bless jest dobre jak dochodzi do konfrontacji. Jest 2-3 czarem z kolei po szale, slow, przyspieszenie, psalm mocy, tarcza.

Wiesz grałem wiele razy grałem w heroesa ludżmi z neta  i  z kolegami czystego lub zwogyfikowanego. Często szał jest nie mile widziany. Może nigdy nie korzystałeś tego czaru i nie wiesz jakie ma skutki.

Szał
Typ Walka
Koszt 20
Działanie 1 tura
Podstawowy Jednostka atakują najbliższą sobie jednostkę
Zaawansowany Jednostka atakują najbliższą sobie jednostkę. Zasięg czaru obejmuje 7 hexów
Expert Jednostka atakują najbliższą sobie jednostkę. Zasięg czaru obejmuje 19 hexów

Ostatnio edytowany przez Caladan (2010-10-12 16:56:37)

Offline

 

#274 2010-10-12 18:36:26

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Lochy vs Cytadela

Aaaa, o tym mowisz. W mojej wersji to sie nazywa berserker. A szal to zupelnie inny czar, ktory zamienia cala obrone na atak, i monza go takze uzywac na jednostki przeciwnika. A berserk jest dobry dla kazdego zamku, tylko na kazdym  multi jest on zbanowanym czarem, tak samo jak armagedon.


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#275 2010-10-12 18:57:49

 Caladan

Przybysz

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 42
Miasto: minosy, elfy, orki, magowie
Kampania: Każda
Jednostka: Smoki
Bohater: Malekith
Magia: Wszystkie

Re: Lochy vs Cytadela

Z kolegami i koleżankami nie bawimy się w ceregiele i od razu idziemy z koksem:). Jest kilka tłumaczeń tego czaru. Przewineło się przez te 10 lat.  Szczerze rzadko go rzucam w multi, mimo, że nie banujemy go.  Ten czar jest marnotrawstwem jak się gra  przeciwko Wrotom, Nekropolii(), Bastionowi i Lochom (odwrócenie zaklęcia na ekspercie). Są lepsze czary. Reszta zamków  ma przekichane. Cytadela wogle.

Offline

 

#276 2010-10-12 20:14:26

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Lochy vs Cytadela

A korrag nadal ma swoje zafacynowanie Lochami i wciąż stoi za nim murem. No ale cóż... Każdy ma swoje odchyły. Nie rozumiem tylko po co pchasz się tam, gdzie cie nie chcą. Dość już namieszałeś. Po prostu daj sobie spokój, bo się kompromitujesz. Tak wiem na 100%, że to ty, a skąd to już moja sprawa.

Cytadela jest miastem o znacznie większym potencjale. Jednostkę 7 poziomu stawia w pierwszym tygodniu( z zamkiem), co już daje duże pole do popisu i bardzo pomaga w zdobywaniu expa i pozwala na atakowanie silniejszych strażników (po co ulepszać oślizgi jak można już mieć hydre?).W Lochach smoki stawiasz w drugim/ trzecim tygodniu, z czym, aby to zrobić w 2 tyg trzeba jeszcze postawić od razu ratusz, aby gospodarka się jakoś trzymała, jak tego nie zrobisz to smoki w 2 tyg stoją nieużywanie.

Cytadela ma po za tym znacznie lepiej "wyskillowane" jednostki od Lochów. Ma lepszych bohaterów, szybszą i tańszą rozbudowę i jest po prostu lepsza.

Smoki dają szybkość Lochą, ale nie ukrywajmy. Znajdzie się ktoś kto rzuci się frontalnym atakiem na Cytadele mając porównywalną siłę wojska? Do tego trzeba by mieć naprawdę mocną strategie działania i założyć, że Bohater cytki nie będzie miał magii wody, a o to ciężko.

Rozpisałeś to na fazy. Piszesz o fazie pierwszej, w której oba miasta mają jednostki 1-4. Wytłumacz mi tylko jak ma dojść do tak szybkiego starcia, skoro w pierwszym tygodniu Cytadela ma hydry z zamkiem, a Lochy przy dobrej rozbudowie jednostki 1-6, przy czym nie zawsze starcza na wykup pełnej siły jednostek w obu miastach. Cytadela traci w pierwszym tyg jednostkę 5 poziomu, a Loch 7. Jak myślisz kto będzie w lepszej sytuacji?

Faza druga-Wszystko ładnie opisane. Pominąłeś tylko fakt, że Cytadela będzie miała przewagę w jednostkach 7 poziomu, a gorgony będą odstraszać od ewentualnego ataku. Pominąłeś jednak fakt, że jednostki Cytadeli będą o wiele wytrzymalsze od jednostek lochu. Można bawić się w slow i inne zaklęcia, ale szanse na to, że Cytka nie trafi na magię wody jest wprost minimalna i może być wynikiem tylko i wyłącznie wielkiego pecha.


W kwestii oblężenia. Cytadelą faktycznie ciężko się atakuje miasta, ale chyba ty zapomniałeś jak fajnie się broni cytadelą. To jest miasto w 100% defensywne i zdobyć je jest naprawdę ciężko. Lochy ogólnie ciężko się bronią i wbrew pozorom nie są aż tak mocne w obronie jak się wydaje, choć i tak z reguły wygrywa ten kto się broni.


Ogólnie na mniejszych mapkach Cytadela ma przewagę przez wzgląd na swoją szybkość rozbudowy, a na większych bierze się z regu Taazara, który czyni z jednostek tego miasta Tanki, więc i tak daje przewagę.


Jestem ciekaw co tak zaskakującego tym razem wymyślisz, aby za wszelką cenę obronić wyższość Lochów.

Tak po za tematem. Dziwi mnie twoje podejście. Co masz z tego, że bez przerwy się tutaj pchasz? Aż tak nie możesz przeżyć, że zostałeś wykryty? Czy może masz jakieś skrzywienia emocjonalne? Zastanów się nad sobą, bo może i masz 18 lat, ale nie zachowujesz się tak wcale.


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#277 2010-10-12 20:38:08

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Lochy vs Cytadela

Co do faz, udałem, że ich nie widzę, nie uwzględniłeś wielkości mapy, ani jej bogactw. Dung Olórinie nie jest taki bezbronny, magia wody= magia ognia, bo to przeciwieństwa, Loch jest silnie ofensywny i dynamiczny, a z obroną też nie jest najgorzej, potrzeba szybkiego expienia i taktyki, choc to dośc trudne tak jak samo miasto.  Post Caladana to zwykłe bzdury, natomiast post Olórinia wydał mi się bardzo zbyt subiektywny, ale to tylko moje odczucia.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#278 2010-10-12 23:10:02

 Caladan

Przybysz

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 42
Miasto: minosy, elfy, orki, magowie
Kampania: Każda
Jednostka: Smoki
Bohater: Malekith
Magia: Wszystkie

Re: Lochy vs Cytadela

korrag? O co chodzi? Może ktoś mi wytłumaczyć. Bo ledwo zaczełem pisać na tym forum i ktoś  mnie obraża. Przepraszam czy ja rozmawiam z  dziećmi , które nie potrafią czytać zrozumieniem i mylą nicki. Dają też jakieś oszczerstwa.

Facet nie dziwię się jakiemuś tam korragowi, ze nie chce z toba rozmawiać. Jaki poziom prezentujesz na forum. Z dużą chęcią powiem ci drogi Oririnie naprawdę niski.


Ontopic

Gabon odpowiem ci podobnie jak poprzednikowi i potwierdze twoja subiektywność wobec cytadeli, ale osąd twój jest tylko stwierdzeniem nie popartym niczym. Natomiast potwierdzam że z lochami trzeba nakombinować i nie ma wszystkiego na tacy. Ale ich unwersalność taktyczna jest godna polecenia.

I Faza gry(początek) jest dla mniejszych map, gdzie najwazniejsze są 1-4 jednostki. Zależy też od rozbudowy danego zamku.

II faza gry(póżniejszy okres) tyczy w większym stopniu dla większych map i jest tam oznajmione, że ma się wszystkie budynki i jednostki.

Najprawdopodobniej wystarczyło surowców do budowy tychże budynków w drugiej fazie, który rozpoczyna się tak mniewięcej 3-5 tydzień na dużych mapach. Dostepność surowców jest losowa. Zdarzało sie, ze 2 tygodnia wykupywałem czerwone smoki z wojskiem, a czsem nie miałem ich 3 tygodnia jeszcze wybudowanego.


Olórin najpierw zaczniemy od jednej rzeczy hydra nawet przyspieszona ma  max 8 szybkości.  Dotrze optymistycznie  za dwie tury. Normalnie 3 tury. Przez te 2-3 tury jest najeżona na odstrzał jednostek strzelających, harpii ulepszonych i czarów  ofensywnych. Moje jednostki spokojnie wezmą poczekaj turę i czekam jak sie zblizy, aby mieć pełny strzał.  Zanim dojdzie zdechnie.  Zakup jej na dobrej mapie wynosi 4400 sztuk złota na samym początku i moze coś sie dokupi, ale możemy pożegnać sie z wysokimi levelami z skrzynek, oraz dalszymi budynkami na małej mapie, bo ciągle bedziemy w tyle z kasą. Z potworków na samym poczatku nie ma dużo exp.

Skille jednostek: W lochach każda jednostka ma skilla i  się przydają.  Dla porównania:

<skasowano>
<skasowano>


Oślizga ma dobrego skilla osłabiającego i rozpraszajacego, a harpia jest irytująca. Wychodzi na remis.
kamień=kamieniem, ale jeden strzela i ma brak karwalkę wręcz
A oczka tez mają brak  kar w walce  dające pewność że łucznik dłużej przetrwa. A co ma Reptilion jedyny łucznik w Cytadeli. Nic.
Wiwernia trucizna jest dobra, ale nawet minotaur z statami ją trzepnie mocno. Chimera też ma dobry paraliż, ale rzadziej bedzie działał niż trucizna. Aczkolwiek jak sie trafi to ma sie spokój z jakąś jednostką. Gorgona jedynie robi różnicę, ale 6 szybkości nie powala.
Hydra zaś dostanie bęcki od Czarnego smoka.  A czemu: Magia, szybkość, zdolności bojowe. Hydra przydaje się jak kilka jednostek jest obok siebie. Zioniecie smoka nieraz decyduje o losach bitwy już na samym początku, bo atakuje pierwsza.

Oblęzenie: super stoisz w zamku i masz jednego łucznika.  Tym lepiej dla mnie mam 3 łuczników i będą ciachać nimi. Twoje jednostki muszę wyjść z zamku, aby cokolwiek zrobić. Bez magii wody cytadela pada bardzo szybko.
Z Gorgonami co to jest problem jak sie weżmie hasta expert, lub psalm mocy. Twój większy zaciąg traci na sile po tym jak wszystkie jednostki lochów wykonały pierwszy atak na twoich. A ono niesie śmierć. Lochy cięzko bronia pierwsze słysze.

A teraz genialna rzecz dojdziemy do finału czy ty czytałes pierwszą moją rozpiskę, gdzie opisałem rozbudowanie zamku(Cytka +). Teraz widzę, że potwierdzasz tamto co napisałem.

Bohaterowie; Dałem wtedy remis, ale przyjrzyjmy się dokładniej

Overlord i władca bestii.-Remis, bo jeden dostaje pozioma, a drugi obronę
czarnoksięznik i wiedżma- Tu ci pierwszy mają wiecej czarów i many

Ilość fajnych herosów:

Lochy
gunnar, shakhti, malekith, jeddithe,deemer, dace

cytadela: bron, tazar,  styg

Chyba widać lekko przewagę Lochów, ale remis daje nadal, bo tazar.

Mathias: Nie prosiłeś o zgodę na link. Odnośniki do innych stron zostały skasowane. Na przyszłość radzę zapoznać się z regulaminem.

Ostatnio edytowany przez Caladan (2010-10-12 23:11:36)

Offline

 

#279 2010-10-13 00:03:30

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Lochy vs Cytadela

Cwaniaczek... . Wiesz, że jesteś hipokrytą? Gadasz o przekręcaniu nicków, a mój i Olórina przekręciłeś, ktoś już kiedyś nazwał mnie tu Gabon, tylko nie pamiętam kto...A i coś jeszcze, dla Twojej wiadomości Loch to moje ulubione miasto, więc faworyzowanie Cytki było by czystym paradoksem. Nie rozumiem również Twoich faz, to jest śmieszne, równie śmieszne jak porównywanie poziomami, z tym, że sam fakt na wpadnięcia na ten pomysł ma mniej podstaw, by istniec, niż porównywanie leveli...Jeżeli w 1. tyg. masz hydry z zamkiem, w dungu mantikory z zamkiem, to w tym momencie Twoja teoria pada w gruzach. Liczenie plusików też jest bez sensu, bo plus plusowi nie równy. Co by tu jeszcze...aa, już pamiętam, branie expa ze skrzynek to głupota, jest go stosunkowo niewiele, a złoto w TYM przypadku ważniejsze. Co do skilli to prawdopodobieństwo zatrucia(wiwerna) i paraliżu(chimera) wynosi 20%, a jak wiadomo 20=20, Hydra poza wielopolowym atakiem ma też powstrzymywanie kontry, czyli najlepszy skill, niestety najlepszy w grze, chętnie widział bym go u smoka, ale był by za silny. Hydry w pierwszym tygodniu= koszenie wszystkiego w drugim i to nimi najprędzej obrobisz smoczą utopię, czyżbym znowu obalił Twoje przekonania? Szkoda... co do magii wody to jest niemal pewne, że władca bestii ją dostanie, tak jak władca m. ognia.

Caladan napisał:

Hydra zaś dostanie bęcki od Czarnego smoka

- kolejny dowód Twojej hipokryzji, przecież nie zestawiasz jednostek poziomami. Co do bohaterów to po co ich tylu wypisujesz? Przecież wiadomo, że w Dungu wybierzesz Gunnara/Shaktiego, ewentualnie Arlacha(jest lepszy niż Dace ), a w Cytce Tazara/ Wystana, na S można ewentualnie pokusic się na Brona... Nadal stwierdzasz, że moja ocena jest jedynie moim chorym wymysłem niczym nie popartym? Jeżeli chcesz mi coś zarzucic to chociaż zrób to z klasą, co do tego koraggostwa to szczerze nie wiem, takie zarzuty odstraszają innych, więc bym się z tym wstrzymał.

Caladan napisał:

Jaki poziom prezentujesz na forum. Z dużą chęcią powiem ci drogi Oririnie naprawdę niski.(...)Gabon odpowiem ci podobnie jak poprzednikowi

Jeżeli ja prezentuję niski poziom to podaj mi jakieś sensowne argumenty na podanie tej tezy, jak dla mnie, to zarzut raczej bezpodstawny, bynajmniej narazie.

PS. Nie myśl, że Cię jakoś atakuję, ale rusz rozumem i nie rzucaj zarzutami i stwierdzeniami, które obrócą się przeciw Tobie.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#280 2010-10-13 19:14:22

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Lochy vs Cytadela

Cóż...Historię, tego człowieka ułomnego jakim jest Korrag niewątpliwie można sobie gdzieś poszukać na forum. Wtedy może zrozumiesz skąd wynikła moja agresja. Nadal twierdze, że jesteś Korragiem i nic tego nie zmieni. Moje źródła są pewne, więc może od razu się przyznaj i przestań się z nami bawić bo to śmieszne się robi Caladan. Pominę już twoje przekreślanie nicków bo to już GiBoN skomentował najlepiej.



Ujmę twojego posta tak. Piszesz, że hydra potrzebuje najmniej 2 tury na dotarcie do przeciwnika- prawda
Piszesz, że jeśli będzie przez ten czas nękana to dojdzie osłabiona, albo w ogóle padnie- prawda.
Teraz się zastanów co będzie robić reszta armii Cytadeli podczas, gdy ty będziesz próbował zniszczyć hydrę.

Nie uwzględniasz faktu, że Cytka będzie miała mocniejsze jednostki (twardsze). W oblężeniu wszystko fajnie napisałeś, ale nadal nie widzę jak miało by się stać, aby Cytka nie dostała wody. To jest skrajny przypadek.

Smokiem atakujesz hydre... fajnie napisane, ale jak dla mnie to wątpię, aby ona sama poszła w takie miejsce, by nie miała wsparcia, którym są zwykle Gorgony. Atakowanie hydry może i będzie skuteczne, ale bądźmy szczerzy, smoki przy odrobinie szczęścia oberwą mocniej. Sytuacja,którą opisałeś tyczy się bardzo dużego rozbicia wojsk Cytadeli, a bądźmy szczerzy do tego raczej nie dojdzie, przez wzgląd na to, że speed kluczowych jednostek tego miasta jest zbliżony.


W kwestii rozbudowy miast. Najpierw piszesz o I fazie, w której wg ciebie kluczowe są jednostki poziomów 1-4, a potem potwierdzasz, że cytadela ma lepszą rozbudowę (hydra z zamkiem w 1 tyg). Twoja pierwsza faza dotyczy chyba pierwszych 5 dni gry, bo tylko w takiej sytuacji twoja I faza ma jakiś sens. Ogólnie najpierw piszesz, że cytka ma lepszą rozbudowę, a potem wyskakujesz, z tym jak to Loch rozkłada Cytadele mimo iż armia cytki jest liczniejsza i zbudowana z lepszych jednostek. Sam sobie zaprzeczasz.
W późniejszych fazach gry może i to jest możliwe, ale wtedy to już Cytadela ma prawdziwe tanki zamiast jednostek, więc można by się zastanawiać, czy jednostki Lochów z taką łatwością będą kłaść armie z bagien.


Bohaterów ma lepszych Cytadela i nic tego nie zmieni. Tylko Twierdza ma bohaterów na tak wysokim poziomie.

Ogólnie z twojego posta zastanawia mnie kilka rzeczy:

Jak Loch może mieć 3 łuczników podczas oblężenia? Aż tak ci się klawiatura miesza?

"Z Gorgonami co to jest problem jak sie weżmie hasta expert, lub psalm mocy."- Wytłumacz mi o co chodziło ci w tym zdaniu, bo choć jest napisane po Polsku to nijak nie mogę zrozumieć o co w nim chodzi. Kto ma użyć tych zaklęć?

Jeśli coś pominąłem to przypomnij mi ktoś, bo mi się mozilla strasznie tnie...

W kwestii twojego Korragowania. Jestem przekonany, że nim jesteś. Jeśli nadal się upierasz przy swoim to daj mi na to dowody, a ci tutaj wywalę samokrytykę.
Możesz pisać, że mam denny poziom, ale uważam cię i nie bez podstaw za osobę, której dużo nie brakowało do rozwalenia tego forum, więc jak dla mnie nie masz co się wysilać z krytyką.


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

Stopka forum