Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-03-31 21:13:21

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Elementy gry, które się wam podobają.

Cóż, trochę grania sprawiło, że polubiłem bardziej Heroes IV. A więc zalety:
- Łatwe hodowanie armii bohaterów (co może być minusem, ale za to szybko pokonuję wrogów i zajmuję kopalnie)
- Bohaterowie mogą dostać wiele dobrych umiejętności, chociaż brak jako takiej specjalizacji np. bohater który daje plusy do obrony i ataku pikinierów.
- Nowa koncepcja świata, brakuje H3, ale można to było jakoś przeboleć.
- Muzyka naprawdę świetna, chociaż nie przerzucam jej do H3. Po co? W poprzedniej części też jest udana, specyficzna muzyka. Innej sobie tam nie wyobrażam.
- Odważny eksperyment z jednostkami. Stworki trochę poprzesuwały się po zamkach, doszło kilka nowych, ale mimo wszystko pasują do nowych miejsc.

Na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy. Jakie jest wasze zdanie?

Ostatnio edytowany przez Sauron (2010-03-31 21:14:02)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#2 2010-05-08 12:15:05

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

Oczywiscie ja nie mowie ze gra jest zla!
Jest to bardzo dobra gra gdy popatrzymy ogolnie!
Oczywiscie jest troche zalet np. to ze obrazenia sa jednoczesne czyli nie mozna sprzatnac jednostki calkowicie i uniknac kontrataku.Jednostki moga chodzic samodzielnie ale i tak tylko 8.To w trojce kupowalo się herosow ktorzy mieli troche jednostek i oni przewozili.Wychodzi na to samo.
Mgla jest swietna!
Jest szlachectwo ale to powoduje ze nie oplaca się grac innymi bohaterami jak tylko lordami.Bo nie dosc ze sa jednostki to i kasa i surowce i juz na poczatku!
Nie trzeba chodzic w kolko po mlynach i wiatrakach aby zbierac surowce.Rewelacja!
Karawna chociaz droga to przydaje sie nieraz szczegolnie gdy komputer ja wybuduje.
Co do grafiki to jest lepsza.
Jest sporo nowych ciekawych lokacji.
Udzial bohaterow w walce jest w wielu przypadkach bardzo ciekawy...
Lubie ta gre i niewiele jej brakowalo aby pobic trojke trzeba bylo troszke dopracowac i umiescic wszystkie 74 jednostki w zamkach a juz byla by DUZO lepsza!

Offline

 

#3 2011-08-21 21:12:33

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

Właściwie argument przeciwników, o przesuwaniu jednostek z jednych miast do drugich jest nieco bezsensowny. Heroesi II i III też oznaczali wymieszanie stworków, a jakoś nikomu nie przeszkadzało gdy dla przykładu centaur przeniósł się z Zamku Czarnoksiężnika (który w sumie zszedł pod ziemię i uzupełnił braki jednostkami z mitów greckich ) do Bastionu i przestał szyć z łuku.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#4 2011-10-28 13:13:25

 Widmax

Obywatel

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 57
Miasto: Nekropolia
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Upiorny Smok
Bohater: Sandro
Magia: Nekromancja
WWW

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

Mi się podoba głównie sposób, w jaki się gra. Jest bardzo ciekawy. Muzyka jest bardzo klimatyczna, Kampania jest rozbudowana i nawet nie trzeba przejść 1, żeby zagrać w inną. Właściwie, to w Heroes III też tak było, ale nie było wszystkich dostępnych od razu. Ogólnie gra jest dobra, ale jeszcze nie wiem, czy najlepsza.

Offline

 

#5 2012-08-31 08:25:28

 pago

Przybysz

Skąd: Belfalas
Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 13
Miasto: Ład/Śmierć
Jednostka: Tytan/Wampir
Bohater: Aenain/Paskovich/Archilus
Magia: Ład/Chaos

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

Heroes 4 uważam za najlepszą część serii Heroes,ale równie dobrze można powiedzieć że to jest całkiem inna gra od pozostałych częśći.Heroes 4 ma wiele zalet i klimat,który bardzo przypadł mi do gustu,może to właśnie też kwestia gustu.
Zalety:
-przedewszystkim najlepsza cecha Herosów 4 to poruszanie się i walka Bohaterami,w ten sposób można stworzyć armię samych bohaterów,a przy dużym poziomie bohatera nawet samemu można pokonywać armie wrogów[przykładowo miałem Zabójce na 87 lvl,był potężny,miał około 1200 hp ,z 200 w walce wręcz,150 na dystans i obrony około 200, ten Bohater normalnie posiadał 3 ataki,oczywiście z artefaktem"Miecz szybkości" a pod wpływem czaru "koci refleks" atakował 4 razy,za każdym uderzeniem zabierał od 5 do 8 czarnych smoków więc wyobraźcie sobie jak niszczył armie wroga...]
-Możliwości rozwoju i powiększanie zdoloności,poprzez magię,artefakty i umiejętności dla bohaterów w tej grze są bardzo zróżnicowane i świetne,żaden inny Heroes tego nie posiada.Uważam że to jest nawiększa zaleta tej gry.
-Dużym plusem jest też fakt że nie zależnie od poziomu bohatera,bohater może zwiększać swoje umiejętności takie jak walka wręcz,obrona,atak z dystansu,szybkość,chodzenie,a nawet umiejętności nauki.itp
-Muzyka"Wspaniała"
-Karawany
-Wybór jednostek w zamku,dla początkujących to może i nie jest plus,ale jak się gra trochę dłużej to jest świetna sprawa,ponieważ przy objęciu drugiego takiego samego zamku,można tworzyć świetne Armie.
-Mikstury,bardzo przydatne na mapie przygody czy w walce.
-Jednostki,może nie wszystkie świetnie wyglądają,może powinien się pojawić jakiś patch poprawiający wygląd nie których,ale z drugiej strony w każdych Herosach nawet w tych nowych można się przyczepić o ich wygląd.
-Umiejętności i przemiany bohaterów też są na plus.
-Opis jednostek i czarów jest fantastyczny,zawsze miałem wrażenie że osoba która to pisała musiał chyba nieźle palić stuff...xd,zawsze pobudzały wyobraźnie i nadawały niesamowity klimat.
Mógłbym dużo jeszcze pisać na temat tej gry,ale o szczegółach każdy wie kto grał dłużej w Herosów 4 ,więc to wystarczy na te tematy...pozdro fanom Heroes 4

Ostatnio edytowany przez pago (2012-08-31 08:45:25)

Offline

 

#6 2012-08-31 12:04:37

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

Dla ciebie kox bohater to fajna sprawa, ale gra traci przez to urok, bo kto lubi jednym bohaterem wszystko zabić, to nie rpg. To akurat dla mnie duża wada.
Dla mnie atutem jest tylko rozwój bohatera w 4.

Offline

 

#7 2012-08-31 12:41:15

 pago

Przybysz

Skąd: Belfalas
Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 13
Miasto: Ład/Śmierć
Jednostka: Tytan/Wampir
Bohater: Aenain/Paskovich/Archilus
Magia: Ład/Chaos

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

wiesz jak mam z 10 bohaterów,połowa znich jest poteżna, a druga połowa nie jest taka mocna,a mapa jest xxl to ta słabsza połowa chodzi z jednostkami,a ci potężni radzą sobie sami i to jest wspaniała sprawa,dla mnie wypas...

Ostatnio edytowany przez pago (2012-08-31 12:43:09)

Offline

 

#8 2012-08-31 12:47:01

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

I ze strategii zrobili RPG. A co pewiesz o poruszaniu się samych jednostek i stopniowemu przyrostowi?

Offline

 

#9 2012-08-31 12:59:52

 pago

Przybysz

Skąd: Belfalas
Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 13
Miasto: Ład/Śmierć
Jednostka: Tytan/Wampir
Bohater: Aenain/Paskovich/Archilus
Magia: Ład/Chaos

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

troche zrobili RPG,dlatego mi się podoba bardziej, tak jak pisałem wczesniej,można śmiało powiedzieć ,że to jest całkiem inna bajka niż pozostałe Herosy..poruszanie się jednostek to poprostu dodatkowa opcja,której nie musisz używać,stopniowy przyrost ? nie ma dla mnie różnicy..szczerze mówiąc

Offline

 

#10 2012-08-31 13:58:17

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Elementy gry, które się wam podobają.

Owszem inna bajka, która była gwoździem do trumny 3DO.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Szamba betonowe Radków mapa fotowoltaiki